Оплатити послугу тв компанії "ТРК Планета Чернівці" банківською картою

ТРК Планета має одну з найбільших багатоканальних кабельних мереж в Чернівцях. Її абоненти користуються якісним аналоговим і цифровим кабельним телебаченням. Ви можете оплатити телебачення від ТРК Планета за допомогою сервісу iPay.ua за лічені хвилини онлайн.

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далее: Ввод данных карты
Введення даних платника

Надавач послуги

050-183-50-40
55-63-17
(0372) 556317

Оплатити послугу ТВ компанії "ТРК Планета Чернівці" банківською картою

 1. Оплатити трансляцію ТВ компанії «ТРК Планета Чернівці» в режимі online
 2. Як отримати бонус на поповнення рахунку
 3. Що таке технологія MasterPass?

ТВ компанія «ТРК Планета Чернівці» - це популярний провайдер, який має найбільше покриття в Чернівцях і надає повний набір мережевих послуг для своїх клієнтів. Серед пропозицій компанії аналогове і цифрове телебачення високої якості. Для абонентів розроблено кілька варіантів пакетів послуг і цінових пропозицій, серед яких кожен знайде відповідний для себе. Цифрове телебачення надається розширеним пакетом за адекватною ціною. Крім того, користувачі можуть оцінити інтерактивне телебачення в HD якості.

Технічні можливості телерадіокомпанії дозволяють проводити підключення нових абонентів швидко і без додаткових фінансових витрат.

Для оплати послуг ТВ компанії «ТРК Планета Чернівці» можна відвідати найближче відділення банку, офіс компанії, скористатися терміналом або здійснити платіж через інтернет, користуючись функціоналом сайту online-платежів Ipay.ua. Завдяки стабільній роботі порталу, послуги надаються в режимі 24/7.

Оплатити трансляцію ТВ компанії «ТРК Планета Чернівці» в режимі online

Щоб оплатити мовлення ТБ компанії «ТРК Планета Чернівці» потрібно мати карту будь-якого українського банку з позитивним балансом і доступ в інтернет.

Важливо, щоб карта була підключена до платіжної системи Master Card або Visa. Для проведення операції на головній сторінці потрібно натиснути на логотип провайдера або знайти його за допомогою рядка пошуку.

Перейшовши на сторінку для здійснення оплати необхідно заповнити реєстраційну форму:

 1. ввести номер договору абонента;
 2. вказати суму для перекладу;
 3. вбити дані банківської картки: номер, термін дії та CVV2;
 4. клікнути кнопку «Продовжити».

Після підтвердження операції, платіж буде виконаний за лічені секунди. За проведення фінансової операції сервісом стягується комісія. Більше ніяких додаткових платежів не передбачено.

Як отримати бонус на поповнення рахунку

Сервіс Ipay.ua пропонує клієнтам додатковий бонус у розмірі 10 гривень на поповнення мобільного телефону. Для його отримання потрібно:

 1. пройти реєстрацію на сайті Ipay.ua і активувати персональний кабінет;
 2. додати в кабінеті платіжну карту Master Card або підключити свій гаманець MasterPass;
 3. поповнити телефон за допомогою сервісу MasterPass.

Система згенерує промокод, ввівши який можна поповнити рахунок на 10 гривень.

Що таке технологія MasterPass?

MasterPass - це сервіс цифрових гаманців, користуючись яким користувачі можуть забезпечити безпеку своїх банківських даних. Ввівши один раз всю інформацію, немає необхідності оновлювати її кожен раз для проведення інтернет-платежу. Щоб заплатити за MasterPass, потрібно активувати кнопку «Купити з MasterPass» при здійсненні оплати в додатку. Авторизація відбувається за допомогою мобільного телефону і пароля.

Користуючись системою MasterPass:

 • проходити реєстрацію потрібно тільки один раз - в додатку;
 • можна зберегти дані всіх своїх платіжних карт в одному місці;
 • при здійсненні переказу можна вибирати будь-яку карту.

MasterPass - це необмежені можливості для користувачів MasterCard.

Безготівковий розрахунок все більше входить в повсякденне життя, а сайт електронних платежів Ipay.ua робить процес переказу грошей зручним і вигідним.

Швидкі переклади з iPay.ua - це зручно і безпечно.

*Айпей юей, 2018