LanGate (Чернівці) - оплатить счет

Icon
Миттєве зарахування
icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay
Постачальник послуги
LanGate (Чернівці)
(050) 374-06-74
(0372) 90-12-92

Успішних оплат

21 326

Остання оплата: 1 день тому

Рейтинг послуги
4.70

Оцінили 132 користувачів

Компанія LanGate працює в Україні з 2011 року. Провайдер надає послуги підключення інтернету та телебачення (зокрема, цифрового) і додатково — послуги з відеонагляду та охорони. При підключенні використовується оптична технологія Ethernet та FTTB (оптика в кожний дім). Це гарантує швидкість завантаження до 500 Мбіт/с.

Абонентами компанії є приватні особи й бізнес. Територія покриття включає Чернівці, Вінницьку область, Хотин, Новоселицю, Новодністровськ та інші населені пункти.

Поповнюйте інтернет LanGate за допомогою сервісу онлайн-платежів iPay.ua. Це швидко, безпечно та зручно!

Як оплатити інтернет LanGate на iPay.ua?

Це навіть простіше, ніж через термінал.

  • Введіть логін та суму поповнення.
  • Виберіть одну з опцій — оплатити за допомогою Apple Pay / Google Pay або ввести дані банківської картки. Рекомендуємо перший спосіб, щоб мінімізувати час.
  • Підтвердіть платіж.

Збережіть, роздрукуйте або надішліть квитанцію про успішну оплату на свій email.

При виборі Apple Pay / Google Pay вся процедура триває до 1 хвилини! Не витрачайте час на черги в банку або пошук терміналу — здійснюйте платежі 24/7/365 на сайті iPay.ua.

Чому варто зареєструватися на iPay.ua?

Реєстрація дає змогу зберігати квитанції та створювати шаблони майбутніх платежів для максимально швидкої оплати. Відтепер уся історія платежів на сайті доступна вам цілодобово. Ви не загубите жодної квитанції (навіть 10-річної давності) та зможете відстежувати кожну оплату. А ще — отримаєте бонуси для обміну на подарунки чи здійснення пожертви на благодійні справи.

Поповнюйте інтернет LanGate, сплачуйте комунальні послуги за своє житло та допомагайте з онлайн-оплатою своїм рідним, щоб вони не марнували сили й час на стояння в чергах.

Також на iPay.ua ви можете скористатися послугою: