Опенсвіт (оплатити рахунок)

Icon
Миттєве зарахування
icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay
Постачальник послуги
ТМ "Опенсвіт"
(0372) 55-83-41
066 214-86-48

Успішних оплат

4 064

Остання оплата: 1 день тому

Рейтинг послуги
4.10

Оцінили 37 користувачів

Постачальник інтернет-послуг "Опенсвіт" працює на українському ринку з 2003 року. Провайдер підключає до інтернету домашніх та бізнес-користувачів, розгортає корпоративні мережі та надає доступ до телебачення у Чернівцях. "Опенсвіт" має власну широку волоконно-оптичну мережу у місті та потужні ємності, щоб забезпечити швидкісне інтернет-з'єднання.

Як поповнити Опенсвіт?

Скориставшись сервісом iPay.ua, ви можете поповнити домашній інтернет прямо зі смартфона чи комп'ютера. Потрібна тільки банківська картка та пару хвилин часу. Гроші зараховуються на баланс миттєво. Не обов'язково реєструвати особистий кабінет для швидкої оплати.

Як оплатити інтернет Опенсвіт за 2 хвилини:

  • Впишіть ваш логін у відповідне поле на сторінці послуги.
  • Вкажіть, яку суму бажаєте оплатити, та натисніть кнопку "До сплати".
  • Введіть дані вашої картки на платіжній сторінці, що відкриється, або скористайтеся кнопкою Apple Pay / Google Pay.

Тепер лишається тільки зберегти електронну квитанцію, що підтверджує вашу оплату.

Яка комісія при оплаті Опенсвіт?

При сплаті послуг через iPay.ua комісія нараховується залежно від компанії. До загальної суми поповнення інтернету Опенсвіт додається 3% від суми платежу, але не менше 2 грн. Ви можете заздалегідь перевірити розмір комісійного стягнення перед підтвердженням оплати. Просто натисніть на вкладення "Деталі платежу", і система виведе точну суму комісії.

Контакти оператора

Якщо у вас виникли технічні труднощі при користуванні інтернетом, ви можете отримати безкоштовну консультацію від фахівців компанії. Для цього зателефонуйте до служби підтримки за одним з номерів:

  • (0372) 55-83-41;
  • 55-83-41.

    Телефонні лінії служби підтримки працюють цілодобово. Також можна написати листа на електронну пошту за адресою support@opensvit.ua.