Діскавері (Інтернет+ТБ) - оплата послуг

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далі: Введення даних картки
Введення даних платника
Надавач послуги
Діскавері (Інтернет+ТБ)
050-3-777-000
068-3-777-000
073-3-777-000

Успішних оплат

27 094

Остання оплата: 1 годину тому

Рейтинг послуги
4.70

Оцінили 90 користувачів

"Діскавері" оплата інтернет послуг онлайн

 • Поповнити рахунок «Діскавері» пластиковою карткою в режимі online
 • Оплата через технологію Masterpass
 • Як користуватися програмою лояльності iPay.ua
 • Компанія «Діскавері» - це регіональний телекомунікаційний оператор, що надає послуги мобільного зв'язку на території Івано-Франківської області фізичним і юридичним особам. Серед послуг провайдера: провідний інтернет і з'єднання через Wi-Fi, цифрове і аналогове телебачення. Мешканці багатоквартирних будинків підключаються через мережу оптико-волоконних ліній зв'язку без використання модему, власники приватних будинків - через оптичний термінал.

  Всі послуги провайдера Diскавері надаються на умовах передоплати, чим більше послуг замовлено - тим вигідніше тариф. Щоб не опинитися без доступу в мережу важливо своєчасно вносити гроші свій рахунок. Для оплати послуг провайдер пропонує велику кількість варіантів, серед яких переклад з карти через інтернет-сервіс iPay.ua.

  Поповнити рахунок «Діскавері» пластиковою карткою в режимі online

  Платежі через iPay.ua доступні всім власникам банківського пластику форматів Mastercard / Visa або НПС ПРОСТІР, головна умова - наявність позитивного балансу на рахунку і зняття заборони на проведення операцій в інтернет. Послуги сервісу доступні в будь-який час доби і з будь-якої точки світу.

  Щоб здійснити оплату «Діскавері» потрібно перейти на головну сторінку сервісу iPay.ua і виконати кілька маніпуляцій:

  • на головній сторінці знайти пункт «Платежі» / «Інтернет»;
  • вибрати в списку провайдера «Діскавері» або знайти його за допомогою пошуку;
  • вказати номер договору, суму в гривні та адресу електронної пошти;
  • ввести реквізити платіжної картки і підтвердити намір.

  Кошти будуть переведені на рахунок миттєво. Ідентифікатором платежу є номер договору користувача з продавцем послуг.

  Зареєструвавшись на сайті, користувач отримує можливість зберігати дані про своїх картах і ручне введення даних не буде потрібно.

  Оплата через технологію Masterpass

  MasterCard пропонує цифровий гаманець, який дає користувачам можливість швидко оплачувати покупки та послуги, не вказуючи раз по раз реквізити карти. Технологія Masterpass є сполучною ланкою між платіжним сервісом і гаманцем користувача. Щоб мати можливість користуватися цією технологією оплати, вам необхідно:

  • Зареєструватися на сайті iPay.ua.
  • Авторизуватися в особистому кабінеті.
  • Додати платіжну карту і підключити гаманець Masterpass.

  MasterPass буде надійно зберігати дані про всі платіжні картки та можливих адресах доставки. Здійснюючи оплату або покупку в інтернеті, користувачеві потрібно просто вибрати зі списку карту або рахунок і один зі своїх адрес, на який буде оформлена доставка. Це зручно і практично.

  Як користуватися програмою лояльності iPay.ua

  Оплачуючи послуги за допомогою сервісу iPay.ua всі зареєстровані користувачі автоматично стають учасниками програми лояльності. За кожну гривню комісії сервіс нараховує 2 бонуси, які можна накопичувати та обмінювати на цінні подарунки від сайту Get Points. У програмі лояльності беруть участь майже всі комунальні підприємства України, тому накопичити бонуси буде просто. В особистому кабінеті доступна вся інформація про кількість бонусів на рахунку.

  На сайті iPay Ви можете:

  * Айпей юей, айпей ЮЕЙ, 2018