ТОВ РІВНЕГАЗ ЗБУТ (оплата послуг)

Сплатити ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» онлайн за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або ПРОСТІР .

Введення даних платника Введення даних платежу Введення даних картки Підтвердження платежу
1/4
Введення даних платника Далі: Введення даних платежу
Введення даних платника

Рейтинг послуги

4.70

Оцінили 945 користувачів

Надавач послуги

0362-24-00-59

ПАТ «Рівнегаз ЗБУТ» виконує доставку і розподіл природного газу в Рівному та Рівненській області. Компанія забезпечує безперебійне газопостачання та пропонує послуги фізичним особам і промисловим об'єктам, серед яких великі підприємства. В послуги входить підключення нових користувачів до газової мережі, відновлення доставки газу, укладання договорів, нарахування оплати за регульованими тарифами. Заплатити за послуги компанії сьогодні можна через інтернет, за допомогою нашого зручного платіжного сервісу.

Як оплатити «Рівнегаз ЗБУТ» на iPay.ua?

Маючи при собі смартфон з виходом в інтернет та банківську картку Visa або MasterCard, легко погасити щомісячну заборгованість за газ без відвідування банку або відділень газової компанії. Для цього треба виконати кілька простих дій:

  • Заповнити електронну форму, вказавши номер особового рахунку.
  • Перейти на сторінку платника, де можна подивитися розмір нарахувань.
  • Ввести реквізити кредитки або дебетової карти: номер, CVV, термін дії.
  • Підтвердити фінансову операцію відправкою одноразового коду.

На нашому сайті можна заплатити за поточними показниками лічильників та погасити наявну заборгованість за минулий період.

У зареєстрованих користувачів Рівнегаз особистий кабінет дозволяє створювати шаблони для оплати у 2 кліка, підключати одну або кілька банківських карт. Платники можуть переглядати історію платежів і роздруковувати квитанції про оплату.

Контакти «Рівнегаз ЗБУТ»

На сторінці комунальних платежів iPay.ua користувачі отримують цілодобову техпідтримку і можуть дізнатися телефон гарячої лінії постачальника послуг: 0362 24 00 59. Адреса компанії в Рівному: вул. Івана Вишенського, 4.

Також на iPay.ua ви можете скористатися послугою: