Телегруп Україна (оплата телефонії, інтернету, домофону)

Icon
Миттєве зарахування

для збереження треба буде створити або увійти в кабінет iPay.ua

icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay
Постачальник послуги
Телегруп Україна
044 303 91 00
Рейтинг послуги
4.60

Оцінили 1 064 користувачів

«Телегруп Україна» — телекомунікаційна компанія, що більше 20 років надає послуги в м. Київ і на українському ринку. Використання передових технологій дозволяє забезпечити високу якість зв'язку і доступ до інтернету. Компанія є єдиним в Україні інтернет-провайдером, що самостійно модернізує і обслуговуючим телекомунікаційні мережі, що є гарантією надійності якості послуг, що надаються.

Для підключення і оформлення договору на надання послуг користувачам необхідно внести оплату, що просто і зручно зробити за допомогою сервісу iPay.ua. Сплатити послуги провайдера тепер можна, не виходячи з будинку, в режимі онлайн за допомогою банківської картки і телефону.

Як сплатити інтернет Телегруп?

Щоб швидко переказати гроші і поповнити рахунок, абонентам інтернет-провайдера досить зайти на сайт iPay.ua і вибрати на головній сторінці логотип «Телегруп Україна».

Далі вимагається покроково виконати наступні дії:

  • Заповнити просту електронну форму і вказати, яка саме послуга буде сплачена. У випадаючому списку можна вибрати: інтернет, телефон, домофон.
  • Вказати номер договору і суму.
  • У наступному вікні ввести реквізити банківської картки (номер, CVV, термін дії).
  • Підтвердити операцію.

Зняття і зарахування коштів на рахунок абонента здійснюється впродовж декількох хвилин. Операцію можна зробити у будь-який час доби з усіх областей України.

Переваги особистого кабінету iPay.ua

Для проведення оплати користувачам онлайн-порталу не обов'язково проходити реєстрацію, але авторизованим клієнтам Телегруп особистий кабінет надає додаткові можливості:

  • Створення шаблону для оплати послуг в два кліки. На сайті приймають картки Visa і Mastercard, у тому числі кредитні.
  • Доступ до архіву з можливістю перегляду історії платежів.

Усім зареєстрованим користувачам нараховуються бонуси — кількість балів залежить від суми, а розмір накопичень можна перевірити в особистому кабінеті.

Безпека перекладів за допомогою сервісу iPay.ua

Платіжний онлайн-портал гарантує безпеку кожної фінансової операції і захист персональних даних від шахраїв, що підтверджено міжнародним сертифікатом. Крадіжки даних карти повністю унеможливлено завдяки впровадженню технології 3D-Secure.

На сайті iPay.ua ви зможете: