Телегруп Україна (оплата телефонії, інтернету, домофону)

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далі: Введення даних картки
Введення даних платника
Надавач послуги
Телегруп Україна
044 303 91 00

Успішних оплат

30 017

Остання оплата: 50 хв. тому

Рейтинг послуги
4.60

Оцінили 1 064 користувачів

«Телегруп Україна» — телекомунікаційна компанія, що більше 20 років надає послуги в м. Київ і на українському ринку. Використання передових технологій дозволяє забезпечити високу якість зв'язку і доступ до інтернету. Компанія є єдиним в Україні інтернет-провайдером, що самостійно модернізує і обслуговуючим телекомунікаційні мережі, що є гарантією надійності якості послуг, що надаються.

Для підключення і оформлення договору на надання послуг користувачам необхідно внести оплату, що просто і зручно зробити за допомогою сервісу iPay.ua. Сплатити послуги провайдера тепер можна, не виходячи з будинку, в режимі онлайн за допомогою банківської картки і телефону.

Як сплатити інтернет Телегруп?

Щоб швидко переказати гроші і поповнити рахунок, абонентам інтернет-провайдера досить зайти на сайт iPay.ua і вибрати на головній сторінці логотип «Телегруп Україна».

Далі вимагається покроково виконати наступні дії:

 • Заповнити просту електронну форму і вказати, яка саме послуга буде сплачена. У випадаючому списку можна вибрати: інтернет, телефон, домофон.
 • Вказати номер договору і суму.
 • У наступному вікні ввести реквізити банківської картки (номер, CVV, термін дії).
 • Підтвердити операцію.

  Зняття і зарахування коштів на рахунок абонента здійснюється впродовж декількох хвилин. Операцію можна зробити у будь-який час доби з усіх областей України.

  Переваги особистого кабінету iPay.ua

  Для проведення оплати користувачам онлайн-порталу не обов'язково проходити реєстрацію, але авторизованим клієнтам Телегруп особистий кабінет надає додаткові можливості:

  • Створення шаблону для оплати послуг в два кліки. На сайті приймають картки Visa і Mastercard, у тому числі кредитні.
  • Доступ до архіву з можливістю перегляду історії платежів.

  Усім зареєстрованим користувачам нараховуються бонуси — кількість балів залежить від суми, а розмір накопичень можна перевірити в особистому кабінеті.

  Безпека перекладів за допомогою сервісу iPay.ua

  Платіжний онлайн-портал гарантує безпеку кожної фінансової операції і захист персональних даних від шахраїв, що підтверджено міжнародним сертифікатом. Крадіжки даних карти повністю унеможливлено завдяки впровадженню технології 3D-Secure.

  На сайті iPay.ua ви зможете: