Оплатити за ТОВ "Явір-житлобуд 2"

Сплатити комунальні послуги ТОВ "Явір-житлобуд 2" через інтернет.

Введення даних платника Введення даних платежу Введення даних картки Підтвердження платежу
1/4
Введення даних платника Далі: Введення даних платежу
Введення даних платника

Рейтинг послуги

4.90

Оцінили 275 користувачів

Надавач послуги

+38 044 499 19 50

Як сплатити послуги ТОВ «Явір-житлобуд2» на сайті iPay.ua

Єдина система платежів iPay.ua  дає змогу всім своїм користувачам сплатити комунальні послуги ТОВ «Явір-житлобуд2» онлайн за допомогою платіжної картки Visa або MasterCard. Для того, щоб вчасно перерахувати кошти за виконані послуги:

 • виберіть адресу;
 • введіть номер квартири;
 • введіть ПІБ;
 • введіть суму, що була нарахована за комунальні послуги;
 • введіть показники лічільників холодногог та гарячого водопостачання;
 • введіть суму, яку бажаєте перерахувати ТОВ «Явір-житлобуд2»;
 • введіть свій е-мейл;
 • натисніть кнопку "Продовжити".

Далі введіть дані вашої карти:

 • номер картки Visa або MasterCard - 16 цифр;
 • кінцевий термін дії картки (місяць і рік);
 • CVV - код (число з 3 цифр на звороті карти).

Перш ніж заплатити за послуги  компанії ТОВ «Явір-житлобуд2» - перевірте введену Вами інформацію. Після натискання кнопки "Сплатити " зазначена сума буде миттєво переведена  з вашої платіжної картки на Ваш особовий рахунок. Ось чому сплатити ТОВ «Явір-житлобуд2» через інтернет зручніше чим будь-яким іншим способом.

ТОВ «Явір- Житлобуд 2» здійснює свою діяльність у місті Києві. Компанія надає комунальні послуги населенню та підприємствам. Співробітники ТОВ «Явір- Житлобуд 2» намагаються постійно підвищувати якість надаваних послуг. Своєчасна Оплата ТОВ «Явір-житлобуд2» онлайн допоможе підтримувати прибудинкові території у належному стані.

«Явір - Житлобуд 2» здійснює контроль за станом прибудинкових територій і доріжок. Також Компанія стежить за станом газонів, клумб, дерев і чагарників на ввіреній території. Послуги «Явір- Житлобуд 2» включають в себе прибирання гілок, видалення загиблих дерев. Також співробітники компанії зобов'язані стежити за прибудинковою територією. Сюди входять: паркінги, двори та інші території та господарські споруди. Оплата послуг ТОВ «Явір-житлобуд2» через Інтернет по рахунку повинна здійснюватися щомісяця і відповідно до суми, зазначеної в договорі.

ТОВ «Явір- Житлобуд 2» також стежить за дотриманням норм санітарії на ввіреній Компанії території. Постійно проводяться обстеження горищ і підвалів щодо дотримання санітарних норм. Заплатити за ТОВ «Явір-житлобуд2» в Києві можна на сайті сервісу по прийому платежів, це швидко та зручно.

Також ТОВ «Явір - Житлобуд 2» стежить за зовнішнім і внутрішнім станом будинків. В обов'язки компанії входить забезпечення чистоти, безпеки і тепла в будинках в літній, а особливо в зимовий період. Для цього співробітники компанії видаляють сніг з покрівель, утеплюють вікна та дверні прорізи. Навесні ТОВ «Явір- Житлобуд 2» може здійснювати висадку нових дерев. Також Підприємство зобов'язане стежити за станом парканів, ліхтарів і лавок на прибудинковій території. Гаражі та інші будівлі, заставлені Власниками квартир без дозвільних документів можуть бути ліквідовані працівниками ТОВ «Явір- Житлобуд 2».

Сплатити комунальні послуги ТОВ «Явір-житлобуд2» онлайн  можна на нашому сайті, для цього потрібно мати лише банківську картку.