Оплатити за ТОВ "Полтавагаз збут"

Сплатити послуги ТОВ "Полтавагаз збут" онлайн за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або ПРОСТІР.

Введення даних платника Введення даних платежу Введення даних картки Підтвердження платежу
1/4
Введення даних платника Далі: Введення даних платежу
Введення даних платника
ТОВ "Полтавагаз збут"
(0532) 50-08-26

Успішних оплат

3 630

Остання оплата: 5 дн. тому

ПАТ «Полтавагаз» – це сучасний виробничо-технологічний комплекс, який забезпечує фізичних осіб, підприємства та бюджетні установи Полтавщини якісним природним газом. На сьогоднішній день товариство транспортує понад 670 млн куб. м природного газу. ПАТ «Полтавагаз» підпорядковуються адміністративні центри Полтавської області та два міста – Полтава і Миргород. На його балансі знаходиться 12 706,9 км газопроводів.

Компанія пропонує своїм споживачам ряд інших дотичних послуг: проводить технічне обслуговування газопроводів, мереж та газового обладнання; усуває аварійні ситуації; проводить монтаж і демонтаж, повірку лічильників тощо.

Щоб не затримувати оплату послуг за газ, користувачам необхідно обрати оперативний та безпечний платіжний інструмент. На сьогодні дійсно швидким є сервіс прийому платежів онлайн iPay.ua. З ним усі фінансові транзакції захищені від хакерських атак та проводяться за лічені хвилини.

Як оплатити послуги «Полтавагаз збут»?

Щоб оплатити газ, користувачеві знадобиться зовсім небагато часу і виконати декілька простих умов:

  • мати при собі діючу банківську картку (видану будь-якою фінансовою установою України);
  • увімкнути інтернет в гаджеті (комп'ютері, планшеті, ноутбуці чи смартфоні).

Для проведення транзакції на сайті iPay.ua клієнту потрібно зазначити:

  • номер особового рахунку;
  • суму до зарахування;
  • реквізити банківської картки.

Після введення відомостей слід натиснути «Продовжити» і провести оплату.

Як передати показники лічильника?

Передати показники за користування газом можна за допомогою форми зворотного зв’язку на сайті Полтавагаз збуту», ввівши такі дані: район газопостачання, номер особового рахунку. Потім показники відправляєте на електронну адресу компанії. Безкоштовний прийом даних лічильників також здійснюється за номером телефону або через відправку СМС-повідомлення на номер +380676275637. Формат набору: *Код бази*Номер особового рахунку*Показник#

Контакти «Полтавагаз збут»

Споживачам природного газу дозволяють подавати звернення до канцелярії підприємства за номером телефону/факсу: (0532) 50-15-75 чи відправивши листа на електронну адресу: sekretar@poltavagaz.com.ua.

Консультацією можна отримати за безкоштовним багатоканальним номером телефону кол-центру: 0800-508-104 або написати на еmail: callcenter@poltavagaz.com.ua.

Передати показники лічильників можна за цілодобовим багатоканальним номером: 0800-501-507. Також для швидкого зв’язку абоненти користуються онлайн-чатом на сайті.