ZEUS NET (Кременчук) - поповнити рахунок

Icon
Миттєве зарахування
icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay
Постачальник послуги
ZEUS NET (Кременчук)
0967751010
0536751010

Успішних оплат

51 872

Остання оплата: 18 год. тому

Рейтинг послуги
4.60

Оцінили 353 користувачів

ZeusNet надає різноманітні послуги для домашнього користування та бізнесу. Серед них інтернет, ip-телефонія, телебачення, мобільний зв’язок. Абоненти можуть дібрати тариф з оптимальним набором опцій.

Як оплатити провайдера Зеус нет?

Для оплати потрібна картка Visa, Mastercard, Простір, інтернет-з’єднання та клієнтські дані. Сам платіж на iPay.ua займає декілька хвилин:

  1. Введіть номер договору та суму.
  2. Оберіть спосіб переказу грошей — скористуйтеся онлайн-гаманцем (Apple Pay/Google Pay) або впишіть номер, термін дії та CVV-код своєї картки.
  3. Підтвердьте метод, який запропонує ваш банк-емітент.

Гроші зараховуються відразу. Це особливо зручно, коли сплачуєте послуги в останній момент.

Якщо ви авторизувалися перед оплатою, всі дані операції зберігаються в особистому кабінеті. У зворотному випадку варто самостійно завантажити чек.

Яка комісія при оплаті ZeusNet?

Практично жодна транзакція неможлива без комісії. Для платежу на користь Зеус нет вона складає 2%. У цю суму входить оплата роботи всіх фінансових організацій, які здійснюють ваш переказ: платіжна система, банк-емітент і сам сервіс онлайн-платежів.

Техпідтримка оператора

Якщо у вас проблеми з під’єднанням або якістю мережі, варто зв’язатися з провайдером напряму. Для цього працюють три телефони:

  • 096-77-510-10;
  • 093-77-510-10;
  • 050-77-510-10.
  • Написати також можна в один з месенджерів у Telegram, Viber, Instagram, Facebook або звернутися напряму на e-mail office@zeus.poltava.ua.


    Також на iPay.ua ви можете скористатися послугою :