Оплата послуг ДТЕК Київські електромережі онлайн

Сплатити послуги ДТЕК Київські електромережі онлайн за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або ПРОСТІР.
 • 1

  введення даних
  платника

 • 2

  введення даних
  платежу

 • 3

  введення даних
  карти

 • 4

  підтвердження
  платежу

4 причини зареєструватися на iPay.ua

1
Не вводити номер картки
Додайте свої картки в кабінет, і більше ніколи не вводьте дані вручну
2
Шаблони платежів
Додайте шаблони і робіть регулярні платежі в один клік
3
Бонуси
Отримуйте бонуси за кожен платіж, та отримуйте цінні подарунки
4
Регулярні акції
Приймайте участь у регулярних знижкових акціях і розіграшах

Зареєструйтесь за 1 хвилину
і скористайтеся всіма перевагами сервісу!

ПАТ ДТЕК «Київські електромережі» – це найбільший в Україні оператор системи розподілення, постачальник електричної і теплової енергії, а також інвестор в енергетику. Група ДТЕК здійснює перерозподіл і постачання електроенергії населенню та підприємствам. Компанія веде свою історію з 1930 року під ім'ям «Київструм». Тоді було розпочато будівництво першої в Києві районної електростанції.

На сьогоднішній день «Київські електромережі» є правонаступником компанії «Київенерго» у сфері розподілу електроенергії. ДТЕК забезпечує електроенергією близько 1,1 млн жителів, передаючи в рік більше 9,3 млрд кВт в год. З 1 січня 2019 року підприємство управляє електричними системами у Києві та відповідає за:

 • якість енергопостачання київським житловим організаціям, офісам, домогосподарствам і підприємствам;
 • систему розподілу енергії між абонентами регіону;
 • ремонт і техобслуговування ліній електропередач, підстанцій і т. п .;
 • підключення до мережі нових користувачів;
 • установку лічильників і зняття їх показників.

Як оплатити послуги «Київські електромережі» через інтернет?

Щоб сплатити за електроенергію в Києві, не потрібно шукати найближче відділення банку або термінал. Усе, що необхідно, – це вихід в інтернет, банківська картка систем «Віза», «МастерКард» чи «ПРОСТІР», інформація про платника. Швидкий і найвигідніший спосіб оплати електроенергії – за допомогою популярного українського сервісу прийому платежів iPay.ua.

Варто відзначити, що на нашому сайті ви можете оплатити світло в Києві на рахунок компанії-постачальника «Київські енергетичні послуги» (YASNO). Ця компанія співпрацює з ДТЕК «Київські електромережі», а саме допомагає обслуговувати клієнтів, веде документацію, проводить розрахунки за світло і слідкує за їх коректністю.

Щоб розрахуватися за електроенергію на сайті iPay.ua, вам знадобиться:

- ввести номер особового рахунку (який можна знайти на абонентській книжці або на квитанції); - зазначити реквізити компанії (у форматі IBAN), поточні і попередні показники лічильників; - заповнити поле про банківську картку (номер, період дії та СVV-код на зворотному боці); - підтвердити платіж.

Яка вартість електроенергії?

Базовий тариф для населення при використанні до 100 кВт/год складає 0,75 грн/кВт на годину (або 0,90 грн з ПДВ). За споживання електроенергії від 100 кВт/год доведеться заплатити 1,4 грн/кВт на годину (з ПДВ – 1,68 грн).

При цьому, використовуючи наш онлайн платіжний сервіс, ви не переплачуватимете за проведення розрахунків із «Київенерго». Оплатити світло можливо всього за 1 грн незалежно від суми платежу.

До якого числа слід оплатити?

Щоб користуватися електроенергією без збоїв, важливо своєчасно розраховуватися з компанією-постачальником послуги. Оплатити за світло необхідно до 20 числа розрахункового місяця. Це важливо зробити вчасно, щоб уникнути відключення від електромережі оператором. Онлайн-ресурс iPay.ua дозволить здійснити платіж практично моментально, тому можете бути спокійними в тому, що ваші гроші дійдуть до адресата цілком і вчасно!

iPay.ua – надійний сервіс з оплати рахунків в Україні

Компанія піклується про свій імідж на ринку, стабільність та якість наданих послуг. Тому гарантує своїм клієнтам високий рівень безпеки всіх проведених транзакцій через ресурс, відповідає за збереження персональних даних і припиняє шахрайські атаки у разі їх виявлення. Крім того, наш сервіс є повністю прозорим і зручним у використанні, ми не приховуємо тарифи за прийом платежів і намагаємося зробити їх доступними для кожного українця!

Вам доступна оплата електроенергії в Києві, а також:

Подробнее...
Скрыть

подарувати добро