Оплатити за ДТЕК Київські електромережі (Київенерго)

Icon

Сплатити послуги ДТЕК Київські електромережі онлайн за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або ПРОСТІР.

Увійти та продовжити
ДТЕК Київські електромережі (Київенерго)
380442021588
1588
Рейтинг послуги
4.60

Оцінили 19 321 користувачів

ПАТ ДТЕК «Київські електромережі» – це найбільший в Україні оператор системи розподілення, постачальник електричної і теплової енергії, а також інвестор в енергетику. Група ДТЕК здійснює перерозподіл і постачання електроенергії населенню та підприємствам. Компанія веде свою історію з 1930 року під ім'ям «Київструм». Тоді було розпочато будівництво першої в Києві районної електростанції.

На сьогоднішній день «Київські електромережі» є правонаступником компанії «Київенерго» у сфері розподілу електроенергії. ДТЕК забезпечує електроенергією близько 1,1 млн жителів, передаючи в рік більше 9,3 млрд кВт в год. З 1 січня 2019 року підприємство управляє електричними системами у Києві та відповідає за:

 • якість енергопостачання київським житловим організаціям, офісам, домогосподарствам і підприємствам;
 • систему розподілу енергії між абонентами регіону;
 • ремонт і техобслуговування ліній електропередач, підстанцій і т. п .;
 • підключення до мережі нових користувачів;
 • установку лічильників і зняття їх показників.

Як оплатити послуги «Київські електромережі» через інтернет?

Щоб сплатити за електроенергію в Києві, не потрібно шукати найближче відділення банку або термінал. Усе, що необхідно, – це вихід в інтернет, банківська картка систем «Віза», «МастерКард» чи «ПРОСТІР», інформація про платника. Швидкий і найвигідніший спосіб оплати електроенергії – за допомогою популярного українського сервісу прийому платежів iPay.ua.

Варто відзначити, що на нашому сайті ви можете оплатити світло в Києві на рахунок компанії-постачальника «Київські енергетичні послуги» (YASNO). Ця компанія співпрацює з ДТЕК «Київські електромережі», а саме допомагає обслуговувати клієнтів, веде документацію, проводить розрахунки за світло і слідкує за їх коректністю.

Щоб розрахуватися за електроенергію на сайті iPay.ua, вам знадобиться:

 • ввести номер особового рахунку (який можна знайти на абонентській книжці або на квитанції);
 • зазначити поточні і попередні показники лічильників;
 • заповнити поле про банківську картку (номер, період дії та СVV-код на зворотному боці);
 • підтвердити платіж.
 • До якого числа слід оплатити?

  Щоб користуватися електроенергією без збоїв, важливо своєчасно розраховуватися з компанією-постачальником послуги. Оплатити за світло необхідно до 20 числа розрахункового місяця. Це важливо зробити вчасно, щоб уникнути відключення від електромережі оператором. Онлайн-ресурс iPay.ua дозволить здійснити платіж практично моментально, тому можете бути спокійними в тому, що ваші гроші дійдуть до адресата цілком і вчасно!

  iPay.ua – надійний сервіс з оплати рахунків в Україні

  Компанія піклується про свій імідж на ринку, стабільність та якість наданих послуг. Тому гарантує своїм клієнтам високий рівень безпеки всіх проведених транзакцій через ресурс, відповідає за збереження персональних даних і припиняє шахрайські атаки у разі їх виявлення. Крім того, наш сервіс є повністю прозорим і зручним у використанні, ми не приховуємо тарифи за прийом платежів і намагаємося зробити їх доступними для кожного українця!

  Вам доступна оплата електроенергії в Києві, а також: