Оплата послуг ДТЕК Київські електромережі онлайн

Сплатити послуги ДТЕК Київські електромережі онлайн за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або ПРОСТІР.
 • 1

  введення даних
  платника

 • 2

  введення даних
  платежу

 • 3

  введення даних
  карти

 • 4

  підтвердження
  платежу


Шановні клієнти, будь ласка, зверніть увагу!

На цій сторінці, за цими реквізитами ви можете розрахуватися лише за електроенергію, спожиту до 31 грудня 2018 року.

Сервіс онлайн-платежів iPay.ua повідомляє, що за електроенергію, спожиту з 1 січня 2019 року, необхідно розраховуватися із компанією-постачальником універсальної послуги, а саме в м. Київ — з «Київські енергетичні послуги» (Київські енергетичні послуги).

Детальніше

4 причини зареєструватися на iPay.ua

1
Не вводити номер картки
Додайте свої картки в кабінет, і більше ніколи не вводьте дані вручну
2
Шаблони платежів
Додайте шаблони і робіть регулярні платежі в один клік
3
Бонуси
Отримуйте бонуси за кожен платіж, та отримуйте цінні подарунки
4
Регулярні акції
Приймайте участь у регулярних знижкових акціях і розіграшах

Зареєструйтесь за 1 хвилину
і скористайтеся всіма перевагами сервісу!

Як сплатити послуги «Київенерго» на сайті iPay.ua

Сайт платежів  iPay.ua дозволяє абонентам «Київенерго» сплатити за електроенергію через інтернет за допомогою банківської карти. Для цього будь-якому абоненту потрібно лише мати банківську картку Visa або MasterCard та знати номер свого особового рахунку.

Сайт платежів iPay.ua надає можливість всім своїм користувачам поповнити рахунок «Київенерго» онлайн банківською картою Visa або MasterCard. Для того, щоб вчасно поповнити рахунок:

 • введіть ваш номер особового рахунку в «Київенерго»
 • введіть суму на яку хочете поповнити особовий рахунок
 • натисніть кнопку "Продовжити"

Далі введіть дані вашої карти:

 • номер картки Visa або MasterCard - 16 цифр
 • кінцевий термін дії картки (місяць і рік)
 • CVV - код (число з 3 цифр на звороті карти)

Перш ніж поповнити рахунок «Київенерго» - перевірте введену Вами інформацію. Після натискання кнопки "Сплатити" зазначена сума буде миттєво перерахована з вашої платіжної картки на Ваш особовий рахунок, адже сплатити електроенергію через інтернет зручніше ніж будь-яким іншим способом.

Публічне акціонерне товариство «КИЇВЕНЕРГО» - це унікальний енергокомплекс теплоелектроцентралей, теплових та електромереж, ремонтно-будівельних, транспортних та інших підрозділів, які дозволяють забезпечувати столицю України електричною і тепловою енергією. Своєчасна оплата електроенергії онлайн дозволить і в подальшому користуватия якісними послугами тепло- та електропостачання.

Компанія поєднує в собі процеси виробництва, транспортування і збуту енергоресурсів. Енергетичні джерела та розгалужена мережа теплопроводів, кабельних, повітряних ліній електропередачі дозволяють КИЇВЕНЕРГО повністю забезпечувати потреби абонентів м. Києва електроенергією та на 75% тепловою енергією. КИЇВЕНЕРГО за своєю специфікою не має аналогів у Східній Європі. Для подальшого користування послугами компанії необхідно вчасно сплатити за електроенергію онлайн. Це можна зробити на нашому сайті.

На сьогоднішній день в компанії працюють близько 12,5 тисяч осіб. Саме ця команда професіоналів забезпечує цілодобову роботу всіх підрозділів компанії КИЇВЕНЕРГО. Своєчасна оплата послуг Київенерго через Інтернет дозволяє користуватися послугами електроспоживання і надалі.

Компанія постачає електроенергію кінцевим споживачам - юридичним і приватним особам. Теплова енергія реалізується юридичним особам - в основному житловим організаціям, які забезпечують централізоване опалення та гаряче водопостачання для насалення. На 1 січня 2012 КИЇВЕНЕРГО надала послуги понад 1 млн побутовим споживачам м. Києва, з якими укладено 665 тис. договорів про користування електроенергією. Упродовж 2012 року всім клієнтам Компанії було відпущено 8652 млн кВтг на суму 6951 млн гривень (з ПДВ).

Щоб заплатити за світло в Києві за рахунком, не потрібно нікуди ходити, - оплата послуг Київенерго доступна на нашому сайті.

Вам доступна оплата електроенергії в Києві, а також:

віддалена оплата електроенергії - це реальність. Зайдіть в інтернет для оплати електроенергії онлайн.

Подробнее...
Скрыть

подарувати добро