Оплатити за ДТЕК Київські електромережі (Київенерго)

Icon

Сплатити послуги ДТЕК Київські електромережі онлайн за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або ПРОСТІР.

Швидке зарахування
icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay
Постачальник послуги
ДТЕК Київські електромережі (Київенерго)
380442021588
1588
Рейтинг послуги
4.60

Оцінили 19 321 користувачів

ПАТ ДТЕК «Київські електромережі» – це найбільший в Україні оператор системи розподілення, постачальник електричної і теплової енергії, а також інвестор в енергетику. Група ДТЕК здійснює перерозподіл і постачання електроенергії населенню та підприємствам. Компанія веде свою історію з 1930 року під ім'ям «Київструм». Тоді було розпочато будівництво першої в Києві районної електростанції.

На сьогоднішній день «Київські електромережі» є правонаступником компанії «Київенерго» у сфері розподілу електроенергії. ДТЕК забезпечує електроенергією близько 1,1 млн жителів, передаючи в рік більше 9,3 млрд кВт в год. З 1 січня 2019 року підприємство управляє електричними системами у Києві та відповідає за:

 • якість енергопостачання київським житловим організаціям, офісам, домогосподарствам і підприємствам;
 • систему розподілу енергії між абонентами регіону;
 • ремонт і техобслуговування ліній електропередач, підстанцій і т. п .;
 • підключення до мережі нових користувачів;
 • установку лічильників і зняття їх показників.

Як оплатити послуги «Київські електромережі» через інтернет?

Щоб сплатити за електроенергію в Києві, не потрібно шукати найближче відділення банку або термінал. Усе, що необхідно, – це вихід в інтернет, банківська картка систем «Віза», «МастерКард» чи «ПРОСТІР», інформація про платника. Швидкий і найвигідніший спосіб оплати електроенергії – за допомогою популярного українського сервісу прийому платежів iPay.ua.

Варто відзначити, що на нашому сайті ви можете оплатити світло в Києві на рахунок компанії-постачальника «Київські енергетичні послуги» (YASNO). Ця компанія співпрацює з ДТЕК «Київські електромережі», а саме допомагає обслуговувати клієнтів, веде документацію, проводить розрахунки за світло і слідкує за їх коректністю.

Щоб розрахуватися за електроенергію на сайті iPay.ua, вам знадобиться:

 • ввести номер особового рахунку (який можна знайти на абонентській книжці або на квитанції);
 • зазначити поточні і попередні показники лічильників;
 • заповнити поле про банківську картку (номер, період дії та СVV-код на зворотному боці);
 • підтвердити платіж.
 • До якого числа слід оплатити?

  Щоб користуватися електроенергією без збоїв, важливо своєчасно розраховуватися з компанією-постачальником послуги. Оплатити за світло необхідно до 20 числа розрахункового місяця. Це важливо зробити вчасно, щоб уникнути відключення від електромережі оператором. Онлайн-ресурс iPay.ua дозволить здійснити платіж практично моментально, тому можете бути спокійними в тому, що ваші гроші дійдуть до адресата цілком і вчасно!

  iPay.ua – надійний сервіс з оплати рахунків в Україні

  Компанія піклується про свій імідж на ринку, стабільність та якість наданих послуг. Тому гарантує своїм клієнтам високий рівень безпеки всіх проведених транзакцій через ресурс, відповідає за збереження персональних даних і припиняє шахрайські атаки у разі їх виявлення. Крім того, наш сервіс є повністю прозорим і зручним у використанні, ми не приховуємо тарифи за прийом платежів і намагаємося зробити їх доступними для кожного українця!

  Вам доступна оплата електроенергії в Києві, а також: