Оплата штрафів за порушення ПДР

(в тому числі штрафів відеофіксації зафіксованих в автоматичному режимі)

Введення даних платника Введення даних платежу Введення даних картки Підтвердження платежу
1/4
Введення даних платника Далі: Введення даних платежу
Введення даних платника

Рейтинг послуги

4.90

Оцінили 1 388 користувачів

Надавач послуги

(044)290-19-88

Успішних оплат Штрафи за порушення ПДР (в т. ч. штрафи відеофіксації)

23 583

Остання оплата: 2 годин тому

У дорозі не обійтися без пригод. При цьому навіть найдосвідченіші водії періодично порушують правила дорожнього руху. Причин тому безліч: від неуважності і втоми до банального поспіху. У будь-якому випадку, якщо співробітники правоохоронних органів зафіксували порушення ПДР, найбільш оптимальне рішення у цьому випадку – оплата штрафів онлайн. Таким чином, не доведеться витрачати свій час і сили на пошук найближчого терміналу, все можна виконати за допомогою комп'ютера або смартфона в будь-який час і в будь-якому місці.

Де заплатити штраф поліції?

Звичайно, краще не потрапляти в подібні ситуації, але, якщо вже неприємність трапилася, найкращий вихід із ситуації – оплата штрафів дорожньої поліції за допомогою сервісу iPay.ua. Користуючись нашим ресурсом, ви отримаєте ряд важливих переваг:

  • можливість здійснити платіж у комфортних для вас умовах. Для транзакції потрібні лише банківська картка Visa або MasterCard, а також будь-який девайс із доступом до інтернету;
  • миттєве зарахування коштів. Гроші потрапляють на рахунок казначейства практично відразу ж після проведення операції;
  • отримання квитанції. Підтвердження про оплату надійде одразу на вказану електронну пошту. Таким чином, ви точно не втратите квитанцію;
  • автозаповнення реквізитів. Вам потрібно лише вказати найменування казначейства в конкретній області, всі інші дані заповнюються в автоматичному режимі;
  • мінімальні комісії. У нас ви знайдете прозорі тарифи на всі транзакції. Комісія здебільшого буде нижчою, ніж при зверненні до каси банку, тому з iPay.ua ви ще й заощаджуєте;
  • цілодобова підтримка. Якщо ви не розумієте, як оплатити штраф у Києві, Харкові чи будь-якому іншому місті за допомогою нашого ресурсу, завжди можете звернутися до консультанта. Наші фахівці працюють у форматі 24/7.

Всі вище зазначені плюси і робить iPay.ua кращим вибором для проведення будь-яких грошових операцій в інтернеті.

Як оплатити штраф ДАІ

Ще ніколи оплата штрафу поліції в Україні не була настільки простою. Для початку вам слід пройти реєстрацію. Це необов'язково, зате істотно полегшить подальші дії. За допомогою нашого ресурсу можна не тільки розраховуватися за правопорушення, але і переказувати кошти з картки на картку, оплачувати комунальні послуги і виконувати інші онлайн-операції.

Після реєстрації на сайті слід створити платіж – обрати область і ввести найменування казначейства (орієнтуємося за постановою співробітників поліції, в якій вказані необхідні відомості). Далі зазначаємо таку інформацію:

  • номер та серія протоколу порушення, а також дата його складання;
  • потрібна сума;
  • ПІБ, номер телефону.

Потім залишиться лише ввести дані, зазначені на вашій банківській картці (номер, строк дії та CVV-код), а також підтвердити платіж. На цьому процедура оплати штрафу поліції онлайн буде завершена. Увесь процес забере максимум декілька хвилин.

Поширені запитання

Варто зазначити, що під час онлайн-оплати штрафів поліції багато користувачів цікавляться певними типовими нюансами. Щоб заощадити ваш час, ми підготували відповіді на найбільш популярні запитання.

Що буде, якщо не сплатити штраф поліції?

Перш за все, слід зазначити, що така процедура є обов'язковою. Її недотримання загрожує різними санкціями. Оскаржити санкції можна в 10-денний період, при цьому в разі фіксації правопорушення у автомобіліста є 15 днів на погашення штрафу. Якщо платіж не надходить на розрахунковий рахунок казначейства в зазначені строки, то постанова про накладення санкцій надходить до виконавчих органів.

У кінці-кінців порушнику доведеться сплатити подвійну суму штрафу. Крім того, додатково оплачуються витрати, пов'язані з примусовим стягненням з боржника коштів. Виконавча служба може описати майно людини, після чого заарештувати його, заборонити виїзд водія за кордон, а також вилучити в якості погашення боргу частини заробітної плати. Отже, найбільш раціональне рішення – дотримуватися всіх необхідних термінів.

Чи можна оплатити штраф зі знижкою в 50%?

Ні, оплата штрафів в Україні з 50-відсотковою знижкою на даний момент є неможливою. Справді, в КУпАП вказана норма, яка передбачає зниження максимального розміру санкцій. Водночас це дозволено лише в тому випадку, якщо оплата була проведена в 10-денний строк, а порушення зафіксовано в автоматичному режимі. А ось на що точно можна розраховувати, якщо намагатися обійти систему, так це на пеню і збільшення штрафу в два рази. Таким чином, ризикувати не варто – оплачуйте штрафи найближчим часом в повному обсязі в зазначені дати.

Чи можна оплатити штраф частинами?

На оплату штрафів ДПП (державної патрульної поліції) правопорушнику дається строк у 15 днів. Є лише одна можливість продовжити цей період – передати справу до виконавчих органів. За відсутності у порушника майна можливе стягнення 25 відсотків із заробітної плати до повного погашення штрафу. Водночас таке рішення тягне за собою збільшення штрафних санкцій у 2 рази, а також нарахування додаткових витрат за послуги виконавчої служби. Таким чином, все обійдеться значно дорожче.

Як перевірити оплату штрафу?

Наразі в Україні працює система автоматичного обліку сплачених штрафів. Перевірити стан постанови можна онлайн, так що ходити у відділення поліції не доведеться. Щоб зрозуміти, чи надійшли гроші на потрібний рахунок, слід скористатися Єдиним реєстром боржників. Для цього введіть на сайті Міністерства юстиції інформацію про порушника, категорію стягнення, після чого система покаже наявність заборгованості. Також потрібно підкреслити, що ресурс коректно працюватиме лише в тому випадку, якщо водій вірно заповнив усі необхідні поля.

iPay.ua – кращий спосіб сплатити штрафи за порушення ПДР

За можливості намагайтеся не порушувати правил дорожнього руху, це дозволить уникнути майбутніх клопотів. Та якщо до вас застосували санкції, оплата штрафів ПДР за допомогою сервісу iPay.ua допоможе вирішити цю проблему в найкоротший період. Процедура оплати пройде максимально швидко і зручно. При цьому своєчасне зарахування коштів і прозорі тарифи вам гарантовані!

Також на iPay.ua ви можете скористатися послугою: