Штрафи за порушення ПДР (в т. ч. штрафи відеофіксації)

(в тому числі штрафів відеофіксації зафіксованих в автоматичному режимі)

Введення даних платника Введення даних платежу Введення даних картки Підтвердження платежу
1/4
Введення даних платника Далі: Введення даних платежу
Введення даних платника

Повідомити, коли послуга відновить роботу?

Залиште номер свого телефону

або ваш email

Штрафи за порушення ПДР (в т. ч. штрафи відеофіксації)
(044)290-19-88
Рейтинг послуги
4.90

Оцінили 1 388 користувачів

Де оплатити штрафи?

Отримали повідомлення про порушення ПДР? Сплатити штраф онлайн в Україні — швидкий і безпечний спосіб розв’язати проблему. Умови оплати через сервіс онлайн-платежів iPay.ua:

 • для здійснення платежу знадобиться картка Visa, Mastercard або ПРОСТІР будь-якого банку, що працює в Україні. Перевірте наявність потрібної суми на картці та дозвіл виконувати фінансові розрахунки в інтернеті;
 • зарахування коштів відбувається миттєво. Гроші надходять на рахунок держскарбниці України за лічені хвилини;
 • оплатити штраф ДАІ (ПДР) можна тільки з комісією. Розмір комісії ви побачите ще до підтвердження платежу. Водночас комісія iPay.ua може бути нижче, ніж при оплаті через касу банку;
 • відразу після сплати ви отримуєте квитанцію на свій email. При реєстрації на сайті квитанція автоматично зберігається в особистому кабінеті. Квитанція — офіційний документ з печаткою, який є підтвердженням того, що ви все оплатили.

Цілодобова служба підтримки за телефоном 0 800 60 11 60 відповість на всі запитання, якщо вони у вас виникнуть.

Як оплатити штраф ПДР

Економте час на здійснення платежу і переказ коштів — вибирайте оплату штрафів ПДР через сервіс iPay.ua!

На сайті можна погасити будь-який вид штрафу, отриманий за порушення встановлених правил дорожнього руху — як виписаний особисто поліцейськими, так і сформований автоматично після фіксації правопорушення камерами відеоспостереження.

Як оплатити штраф ПДР:

 • У відповідній графі у верхній частині сторінки введіть номер і серію постанови. Або впишіть дані іншого доступного вам документа (наприклад, водійське посвідчення, паспорт, свідоцтво про реєстрацію ТЗ). Система автоматично підтягне актуальні дані для успішної оплати.
 • Введіть дані платежу. Зокрема, необхідну суму.
 • Вкажіть карткові дані. Вони необхідні, щоб ви здійснили оплату в онлайн-режимі.
 • Підтвердіть платіж.

Увесь процес триває кілька хвилин.

Найпоширеніші запитання

Нові умови нарахування штрафів і їхнього погашення набули чинності 1 червня 2020 року. Що важливо знати водіям? Дізнайтеся відповіді на найпоширеніші питання.

Що буде якщо не сплатити штраф поліції?

Несплата у встановлений законом термін передбачає початок виконавчого провадження. Державна виконавча служба може надіслати у ваш банк розпорядження про блокування грошей на рахунку. Зі свого боку банк блокує або суму, що дорівнює розміру несплаченого штрафу, або абсолютно всі кошти.

Для розблокування рахунку водій повинен погасити борг і надіслати квитанцію у виконавчу службу. У цьому випадку арешт з банківського рахунку буде знято протягом 1-3 робочих днів (в окремих ситуаціях — протягом декількох тижнів).

Нагадуємо, що квитанція про оплату на сайті iPay.ua — це офіційний документ, що має законну силу. Ви можете використовувати його для вирішення фінансових суперечок.

Чи можна оплатити штраф зі знижкою 50%?

Загальний період сплати штрафу — 30 днів. Але при внесенні платежу протягом 10 діб, сума зменшується у два рази.

Тобто якщо ви перевищили швидкість більш ніж на 20 км/год, порушили вимоги зупинки, дорожніх знаків або інше правило згідно зі статтею 122 КУпАП, замість 255 грн сплатите 122,50 грн. А при перевищенні швидкості більш ніж на 50 км/год, не пропуску швидкої допомоги або, наприклад, створенні перешкод для нормального дорожнього руху, розмір штрафу при 10-денній оплаті скоротиться з 510 до 255 грн.

Чи можна оплатити штраф частинами?

Наразі нам невідомо про таку можливість. Ми рекомендуємо не затримувати внесення платежу, щоб уникнути блокування всіх коштів на банківському рахунку. Якщо у вас немає можливості погасити борг за 10 днів для отримання 50% знижки, намагайтеся здійснити процедуру до закінчення 30-денного терміну. Важлива перевага при оплаті онлайн на сайті iPay.ua — гроші зараховуються миттєво. Це дуже зручно, якщо до кінця періоду погашення залишився 1 день.

Як перевірити оплату штрафу?

Після успішної оплати через сервіс онлайн-платежів iPay.ua перевірте, чи анульований борг, на одному з державних сайтів або в спеціальному додатку:

 • на сайті МВС — в електронному кабінеті водія або безпосередньо на сайті;
 • у додатку "Штрафи ПДР", розробленому МВС;
 • у телеграм-боті з відповідною назвою.

Якщо штрафів немає, буде вказана відповідна фраза. Наприклад: "Відсутні дані про адміністративні правопорушення".