Оплатити послугу тв компанії "Норма ТВ Одеса" банківською картою

Компанія Норма-ТВ є одним з найбільш популярних інтернет-провайдерів в Одесі. Вона надає повний спектр мережевих послуг для дому та офісу. Також в пакеті сервісу є кабельне телебачення. Ви можете оплатити послуги провайдера Норма-ТВ за допомогою сервісу iPay.ua за лічені хвилини онлайн.

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далее: Ввод данных карты
Введення даних платника

Рейтинг послуги

5.00

Оцінили 381 користувачів

Надавач послуги

067-843-98-56
095-797-12-50

Успішних оплат Норма ТВ (Одеса)

1 782

Остання оплата: 19 год. тому

Оплатити послугу ТВ компанії «Норма ТВ Одеса" банківською картою

 1. Оплатити трансляцію ТВ компанії «Норма ТВ Одеса» в режимі online
 2. Вигода інтернет-платежів
 3. Реєстрація на Ipay.ua і її переваги

ТВ компанія «Норма ТВ Одеса» - це популярний одеський провайдер, який має найбільше покриття і надає повний набір мережевих послуг для компаній і приватних осіб. Серед пропозицій компанії кабельне та цифрове телебачення високої якості. Для клієнтів розроблено кілька варіантів пакетів послуги цінових пропозицій, серед яких кожен знайде відповідний для себе. Технічні можливості компанії дозволяють проводити підключення нових абонентів швидко і без додаткових фінансових витрат.

Компанія надає абонентам безкоштовний сервіс SMS-нагадувань про наявність заборгованості за рахунком.

Для оплати послуг ТВ компанії «Норма ТВ Одеса» можна відвідати відділення банку, скористатися терміналом або здійснити платіж через інтернет, користуючись функціоналом сайту online-платежів Ipay.ua.

Оплатити трансляцію ТВ компанії «Норма ТВ Одеса» в режимі online

Щоб оплатити мовлення ТБ компанії «Норма ТВ Одеса» потрібно мати банківську карту з позитивним балансом і доступ в інтернет. Для проведення операції на головній сторінці потрібно натиснути на логотип провайдера або знайти його за допомогою рядка пошуку.

Перейшовши на сторінку для оплати потрібно:

 1. ввести ID абонента;
 2. вказати суму для переказу;
 3. вбити дані банківської картки: номер, термін дії та CVV2;
 4. клікнути кнопку «Продовжити».

Після підтвердження операції, платіж буде виконаний за лічені секунди. За проведення фінансової операції сервісом стягується комісія, яка нижче, ніж в деяких платіжних терміналах. Якщо банком встановлено обмеження на інтернет-платежі, то потрібно його зняти до операції.

Вигода інтернет-платежів

Онлайн-платежі - це сучасний фінансовий інструмент, користуючись яким не потрібно мати паперових грошей. Використовуючи розрахунки через інтернет, людина отримує:

 • можливість здійснювати оплату «тут і зараз» за тією ж ціною, що і за готівку;
 • високу швидкість розрахунків;
 • зручний контроль над рухом грошей на рахунку.

Безготівковий розрахунок все більше проникає в наше життя, а сайт електронних платежів Ipay.ua робить процес зручним і вигідним. Універсальний сервіс дає можливість реалізувати різні фінансові операції, не виходячи з дому чи офісу.

Реєстрація на Ipay.ua і її переваги

Маючи персональний кабінет на сайті можна оплачувати рахунки, робити покупки в інтернеті і виконувати будь-які фінансові операції. При цьому в зручному форматі можна переглядати звіти про перекладах, роздруковувати квитанції, налаштовувати платежі. Постійні клієнти сервісу отримують ряд переваг:

 • швидке перерахування грошей і підтвердження операції на e-mail;
 • простий і зрозумілий функціонал сайту, який не викликає питань;
 • економію грошей на комісіях, відсутність прихованих платежів;
 • вигідну систему бонусів, подарунків і програму лояльності;

Також зареєстрованим користувачам доступна зручна послуга створення шаблонів і можливість здійснювати платіж за кілька кліків мишкою.

Швидкі переклади з iPay.ua - це зручно і безпечно.

*Айпей юей, 2018