"LuxLink" оплата інтернет послуг онлайн

Сплатити LuxLink онлайн за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або ПРОСТІР .

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далее: Ввод данных карты
Введення даних платника

Рейтинг послуги

4.30

Оцінили 740 користувачів

Надавач послуги

(0332) 280-999
(093) 170-02-99

"LuxLink" оплата інтернет послуг онлайн

 1. Інтернет LuxLink: оплатити послуги банківською картою
 2. створення шаблону
 3. Реєстрація на iPay.ua

LuxLink - це активно розвивається провайдер послуг телекомунікації. Основна сфера діяльності компанії це надання доступу в інтернет приватним клієнтам, а також представникам бізнесу. Крім швидкого бездротового інтернету компанія ЛюксЛінк пропонує користувачам аналогове і цифрове телебачення високої якості, а також послуги з ремонту та налаштування комп'ютерів.

Мультісервісная оптоволоконна мережа LuxLink працює в місті Луцьк і працює над розширенням покриття. Сервісна підтримка користувачів здійснюється в режимі 24/7.

Внести авансовий платіж за надання доступу в інтернет можна декількома способами: у відділенні банку, в терміналі самообслуговування або за допомогою банківської карти в інтернеті. Для миттєвого поповнення рахунку оператора ЛюксЛінк з банківської карти можна скористатися всеукраїнським сервісом електронних платежів iPay.ua.

Інтернет LuxLink: оплатити послуги банківською картою

Для того щоб здійснювати платежі по карті потрібно розблокувати її для платежів в інтернеті. Зробити це можна на сайті свого банку, авторизувавшись в кабінеті. Після цього платіж за інтернет карткою MasterCard, ПРОСТІР або Visa може проводитися в будь-який зручний час.

Потрібно виконати такі дії:

 1. На головній сторінці платіжного сервісу натиснути на логотип провайдера LuxLink.
 2. Ввести номер особового рахунку.
 3. Вказати суму в гривнях, яку потрібно перевести на рахунок компанії.
 4. Написати адреса електронної пошти для отримання повідомлення про оплату.
 5. Натиснути «Продовжити».
 6. Вказати дані банківської картки, включаючи термін її дії в форматі ММГГ і секретний код CVV2 зі зворотного боку.
 7. Натиснути «Оплатити».

У разі недостатньої кількості грошей на карті операція не буде виконана.

Створення шаблону

Для всіх категорій послуг сервісу iPay.ua доступні шаблони платежів. Вони дають можливість не вводити дані своїх банківських карт раз по раз, а здійснювати операції швидко з будь-якого пристрою.

Для створення шаблону платежу потрібно:

 1. авторизуватися на сайті;
 2. в меню «шаблони» вибрати позицію «додати рахунок»;
 3. створити платіжку стандартним способом і зберегти шаблон;
 4. додати коментар до створеного шаблоном.

Всі збережені шаблони будуть доступні в персональному кабінеті необмежений час, і використовувати їх можна будь-яку кількість разів.

Реєстрація на iPay.ua

Платіжна система iPay.ua має прив'язку до номера мобільного телефону користувача, однак функціонують вони незалежно один від одного. Для реєстрації та подальшої авторизації в системі в якості логіна використовується номер телефону (або електронну адресу). Саме за допомогою особистого телефону користувача відбувається підтвердження перекладів, передача паролів і іншої інформації.

Для реєстрації потрібно натиснути на відповідну кнопку в правому верхньому кутку, ввести номер телефону, прізвище та ім'я, а також пароль. Далі потрібно активувати напис «я не робот» і натиснути кнопку «Зареєструватися». Згодом не варто повідомляти пароль від свого кабінету на сайті iPay.ua кому-небудь, щоб уникнути несанкціонованого доступу. У свою чергу адміністрація сервісу гарантує високий ступінь захисту даних своїх клієнтів.

Швидкі переклади з iPay.ua - це зручно і безпечно.

* Айпей юей, айпей ЮЕЙ, 2018