Оплатити за ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ»

Сплатити ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ СБУТ» онлайн за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або ПРОСТІР .

Введення даних платника Введення даних платежу Введення даних картки Підтвердження платежу
1/4
Введення даних платника Далі: Введення даних платежу
Введення даних платника
ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ»
0443646104

Успішних оплат

545 996

Остання оплата: 9 год. тому

Рейтинг послуги
4.50

Оцінили 8 828 користувачів

Компанія «Київоблгаз Збут» здійснює постачання природного газу для жителів Київської області згідно з ліцензією від 2017 г. На даний момент ця газова фірма обслуговує міста – Бровари, Васильків, Вишгород, Вишневе, Ірпінь та багато інших населених пунктів Київщини. Організація постачає блакитне паливо більш ніж у 800 тисяч будівель і споруд. Для всіх, хто користується послугами комунального підприємства, є можливість розрахуватися за газ онлайн – із цим вам допоможе наш ресурс.

Як оплатити послуги «Київоблгаз Збут» через інтернет?

Для проведення транзакції вам знадобиться мінімум часу і сил. Тим паче, що здійснити операцію можна в будь-який час, де б ви не знаходилися. Необхідно лише мати поруч із собою гаджет, підключений до інтернету, а також банківську картку. При цьому картка може бути будь-яка:

 • Visa;
 • MasterCard;
 • ПРОСТІР.

У нас є партнерські відносини з більшістю банків країни, що дає можливість швидко і без додаткових комісій оплачувати комунальні послуги. Увесь процес займає всього декілька хвилин. Ви можете його ще більше прискорити, сформувавши шаблон на регулярні платежі. Якщо у вас з'явилися питання з приводу оплати газу для «Київоблгаз Збут», а також виконання будь-яких інших банківських операцій, зв'яжіться з нашим менеджером. Наша служба підтримки працює в цілодобовому режимі і надасть вам відповідь у найкоротший строк.

Що потрібно для оплати рахунку «Київоблгаз Збут»?

Щоб розрахуватися з вашою газконторою, знадобиться така інформація:

 • особистий рахунок;
 • дані про платіж (можна знайти в квитанції);
 • відомості про картку (номер, строк дії і тризначний CVV-пароль, розташовані на самій картці).

Далі слід підтвердити платіж – на ваш мобільний телефон надійде СМС-пароль, який потрібно буде ввести. У кінці операції ви отримаєте на пошту електронну квитанцію, яка точно нікуди не зникне. За необхідності її можна роздрукувати і зберігати в паперовому вигляді.

До якого числа потрібно оплатити?

Для жителів Броварів та інших населених пунктів важливо своєчасно розраховуватися з газконторою, адже, згідно з чинним законодавством, комунальні підприємства застосовують досить жорсткі санкції до неплатників, аж до відключення їх від газу. При цьому покарання настають за найменшого прострочення. Таким чином, краще розрахуватися із «Київоблгаз Збут» до 20 числа місяця, наступного за розрахунковим – так у вас не виникне жодних проблем. iPay.ua – ідеальний варіант для тих, хто цікавиться терміновими платежами. З нами оплата пройде у пару кліків, а гроші надійдуть за майже миттєво.

Чому потрібно зареєструватися на iPay.ua?

Оплатити послуги поставки газу через наш сервіс можна навіть для тих, хто вирішив не проходити реєстрацію. З іншого боку, авторизація забере у вас 1-2 хвилини, а вигоди від неї зекономлять сили, час і гроші в подальшому. Зокрема, після реєстрації ви зможете розраховувати на ряд бонусів:

 • створення шаблонних платежів (регулярні операції здійснюватимуться у декілька кліків);
 • додавання карток (так користувачу не доведеться щоразу вносити інформацію про платіжний інструмент);
 • нарахування додаткових бонусів після будь-якої операції (їх потім можна обміняти на цінні призи);
 • регулярні акції, розіграші тощо.

iPay.ua – кращий сервіс для оплати комунальних послуг

Наш сервіс – ідеальний вибір для тих, хто не бажає марнувати свій час у заторах та чергах. При цьому ми даємо можливість оплачувати рахунки не лише «Київоблгаз Збуту», але і здійснювати будь-які інші банківські операції. Користувачі, які обирають iPay.ua, отримають такі переваги:

 • майже миттєве зарахування коштів;
 • максимально зручний та доброзичливий інтерфейс;
 • онлайн-допомога консультантів 24/7;
 • прозорі комісії і низькі тарифи;
 • гарантія захисту особистих даних (підтверджується міжнародними сертифікатами) і т. д.

З нами будь-які фінансові розрахунки проводяться набагато простіше і комфортніше!

Також на iPay.ua ви можете скористатися послугою:

.