Харківська філія «Газмережі України» - оплата за транспортування газу

Icon
Швидке зарахування
icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay
Постачальник послуги
Харківська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України»

Успішних оплат

2 351

Остання оплата: 5 год. тому

Рейтинг послуги
4.70

Оцінили 14 користувачів

Як оплатити доставку газу в Харкові та Харківській області від Газмережі України?

Задля забезпечення стабільності енергетики в умовах війни, розподіл газу на Харківщині був доручений державному підприємству (Харківській філії "Газмережі України"). З 1.10.2023 споживачі мають здійснювати поточні платежі на рахунок нового постачальника послуги. Десятизначні особові рахунки не змінилися, тож їх і надалі слід використовувати при оплаті.

Ви можете зручно сплатити за послугу за оновленими реквізитами, скориставшись сервісом iPay.ua. Для цього потрібно виконати кілька простих дій:

 • Вкажіть номер десятизначного особового рахунку.
 • Вкажіть суму платежу.
 • Заповніть дані платіжної картки та підтвердіть оплату.

Яка комісія при оплаті?

При сплаті доставки газу передбачене комісійне стягнення, розмір якого залежить від постачальника послуг. При переказі коштів на рахунок Харківської філії "Газмережі України" комісія складає 0.7%.

Безпосередньо перед оплатою ви зможете побачити точний розмір комісії у гривнях. Для цього треба клацнути вкладення "Деталі платежу", коли обираєте метод оплати.

З якого числа можна оплатити газ в Газмережі України? Як оплатити борг?

Паперові платіжки готуються до відправлення клієнтам з 12 числа, але електронні нарахування зазвичай доступні раніше. Тож не зволікайте — сплачуйте послугу онлайн, щойно ваші платіжні дані оновляться.

При оплаті через сервіс iPay.ua ви можете легко перевірити, чи вже доступні нарахування за газ. Для цього просто вкажіть ваш особовий рахунок. Окрім поточних рахунків, ви можете в будь-який час сплатити борг перед "Газмережі".

За наявності заборгованості, нарахованої до 30.09.2023 включно, ви маєте розрахуватися з попереднім постачальником ("Харківгаз"). При сплаті через iPay.ua не потрібно самостійно вводити старі реквізити. Просто перейдіть на сторінку "Харківгазу" та сплатіть борг по номеру особового рахунку.

До якого числа потрібно зробити оплату?

Сплачувати послуги, отримані від Харківської філії "Газмережі України", слід до 20 числа. Газовий оператор наголошує, що вчасна оплата споживачами доставки газу — запорука підтримки у робочому стані газорозподільної інфраструктури Харківщини в умовах обстрілів.

Щоб не забувати своєчасно сплачувати квитанції, зареєструйте "Мій кабінет" на iPay.ua. Ви зможете отримувати нагадування про необхідність платежу.

Контакти компанії

Виникли питання стосовно послуги розподілу газу? Зверніться до контакт-центру Харківської філії "Газмережі" за номерами:

 • 066 300 28 88;
 • 098 300 28 88;
 • 093 300 28 88.

Можна також написати на електронну адресу центру обслуговування клієнтів:

 • Дергачі: contactDER.kh@grmu.com.ua
 • Зміїв: contactZMI.kh@grmu.com.ua
 • Красноград: contactKRA.kh@grmu.com.ua
 • Куп’янськ: contactKUP.kh@grmu.com.ua
 • Мерефа: contactMER.kh@grmu.com.ua
 • Чугуїв: contactCHU.kh@grmu.com.ua