Оплатити за ТОВ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ»

Icon

Сплатити ТОВ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ» онлайн за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або ПРОСТІР .

Увага!
З 1 травня оплата за споживання газу проводиться через Нафтогаз України.
На цій сторінці оплата можлива за заборгованість до 1 травня 2022 року
Швидке зарахування
icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay
Постачальник послуги
ТОВ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ»
056-78-70-104

Успішних оплат

560 733

Остання оплата: 9 год. тому

Рейтинг послуги
4.50

Оцінили 2 144 користувачів

З липня 2015 року за поставку газу для всіх споживачів Дніпра і області відповідає ТОВ «Дніпропетровськгаз ЗБУТ». Першочергове завдання фірми полягає в тому, щоб забезпечити клієнтам безперебійний доступ до газу. На сьогодні фірма обслуговує майже 1,3 мільйона користувачів. Як наслідок, значній кількості людей необхідно регулярно розраховуватися за послуги компанії. Якщо вас цікавить оплата за газ у Дніпрі, то зробити це можна за допомогою нашого сайту.

Як оплатити послуги «Дніпропетровськгаз» через інтернет?

iPay.ua – це сервіс для проведення банківських транзакцій через інтернет. Ми допомагаємо нашим користувачам економити час і сили, адже завдяки сервісу не потрібно нікуди йти для виконання різних операцій. Усе можна зробити онлайн у максимально комфортних для вас умовах: потрібні лише телефон, планшет, комп'ютер або ноутбук із доступом до мережі. Також для проведення транзакції необхідна банківська картка. При цьому банк, який випустив платіжний інструмент, не грає ролі – у нас можна розрахуватися картками Visa, MasterCard або ПРОСТІР. Щоб здійснити переказ, доведеться лише заповнити всі необхідні поля, після чого підтвердити платіж – і всього за декілька хвилин гроші надійдуть на рахунок ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут».

Що потрібно для оплати рахунку «Дніпропетровськгаз»?

Для оплати газу в Дніпрі вам потрібно ввести такі дані:

  • особистий рахунок;
  • відомості про платіж;
  • інформацію про картку (номер, строк дії та тризначний CVV-код).

Усе це можна знайти або на банківській картці, або на квитанції за газ. Якщо ж ви вирішите зареєструватися на порталі, то більшість полів заповнюватимуться в автоматичному режимі (для цього спочатку знадобиться створити шаблон і додати свою картку). У результаті з нами ви економите свій час. Після підтвердження операції ми надішлемо вам лист із квитанцією на ваш e-mail. Його можна як роздрукувати, так і зберігати в електронному форматі.

До якого числа потрібно внести оплату?

Розрахунки за комунальні послуги повинні здійснюватися до 20 числа. При цьому сучасне законодавство, яке регламентує відносини в плані оплати за газ, відрізняється високою строгістю до неплатників. Навіть найменше прострочення призводить до нарахування пені. Окрім того, комунальним підприємствам тепер набагато легше відключати абонентів від мережі.

Як висновок, оплата за газ у Дніпрі повинна бути своєчасною. І наш сервіс вам у цьому допоможе. Оперативність – головна наша перевага. До того ж, з нами ви можете розраховувати на максимальну безпеку персональних даних і прозорі тарифи. Усі відомості щодо платників захищені протоколами, які відповідають світовим стандартам. З iPay.ua оплачувати газ або виконати будь-яку іншу банківську операцію стало набагато зручніше!