Дніпропетровська філія «Газмережі України» - оплата за транспортування газу

Icon
Швидке зарахування
icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay
Постачальник послуги
Дніпропетровська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України»
+38 (066) 30 02 888

Успішних оплат

3 221

Остання оплата: 12 год. тому

Рейтинг послуги
4.40

Оцінили 24 користувачів

Як оплатити доставку газу в Дніпропетровській області від Газмережі України?

Оскільки газорозподільна інфраструктура повертається під держуправління, транспортування "блакитного палива" у м. Дніпро та Дніпропетровській області тепер здійснює Дніпровська філія "Газмережі України". Тож з 1.10.2023 дніпряни мають переказувати гроші за отримані послуги за оновленими реквізитами. При цьому особові рахунки споживачів не змінилися, як і тарифи.

Можна зручно оплатити рахунок за транспортування газу, скориставшись сервісом iPay.ua. Пара хвилин — і ви вже маєте квитанцію про сплату. Достатньо виконати 3 кроки:

  • Вкажіть номер вашого особового рахунку (він вказаний на паперовій квитанції).
  • Перевірте нарахування та впишіть суму, яку хочете сплатити.
  • Впишіть дані платіжної картки або оберіть метод оплати Apple Pay / Google Pay.

Яка комісія при оплаті?

Сервіс iPay.ua пропонує мінімальну комісію при сплаті за транспортування газу від Дніпровської філії "Газмережі". Вона складає всього 0.7% від загальної суми, яку ви сплачуєте за послугу. Точний розмір комісійного стягнення можна переглянути до того, як ви підтвердите платіж. Для цього натисніть вкладення "Деталі платежу" на етапі вибору способу оплати.

З якого числа можна оплатити газ в Газмережі України? Як оплатити борг?

Платіжки за транспортування газу готуються до друку після 12 числа. Але електронні розрахунки можуть бути готові раніше. Тож не чекайте на паперову квитанцію — сплачуйте за газ, щойно оновляться дані по вашому особовому рахунку. Користуючись сервісом iPay.ua, ви можете переглянути доступні нарахування. Просто впишіть номер особового рахунку на сторінці оплати, і система виведе дані.

Якщо у вас є борг за період до 30.09.2023 включно, його потрібно сплатити на рахунок попереднього оператора — АТ "Дніпропетровськгаз". З сервісом iPay.ua вам не доведеться вводити старі реквізити вручну. Для погашення заборгованості просто введіть номер особового рахунку на цій сторінці та виконайте оплату.

До якого числа потрібно зробити оплату?

Клієнтам Дніпровської філії "Газмережі України" слід сплачувати рахунки не пізніше 20 числа щомісяця. Компанія наголошує, що своєчасна оплата дуже важлива для утримання газорозподільної інфраструктури області в умовах ворожих обстрілів.

Зареєструвавши "Мій кабінет" на сервісі iPay.ua, можна отримувати нагадування про сплату, щоб не пропускати платежі.

Контакти компанії

Якщо у вас з'явилися додаткові питання щодо послуги, ви можете зв'язатися з Дніпропетровським контакт-центром компанії. Отримайте телефонну консультацію за одним з номерів:

  • 066-300-2-888;
  • 098-300-2-888;
  • 093-300-2-888;
  • 057-708-01-87;

Ви також можете написати електронного листа до Дніпровської філії "Газмережі" за цим email: office.dp@grmu.com.ua.