АТ ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ (оплата за доставку газу)

Icon
На iPay.ua ви також можете сплатити споживання газу. Для цього перейдіть на сторінку оплати Нафтогаз та дотримуйтесь інструкцій.
Увійти та продовжити
АТ Дніпропетровськгаз (доставка газу)
380567870104

Успішних оплат

5 628

Остання оплата: 8 год. тому

Як оплатити доставку газу в Дніпрі та Дніпропетровській області?

Розподілом блакитного палива займаються оператори ГРМ. Тариф для кожного споживача визначається окремо на основі торішніх показників та області проживання. Оплата за транспортування газу в Дніпрі, як і в інших регіонах, здійснюється протягом року однаковими платежами. Зробити їх зручно на iPay.ua:

  1. Заповніть номер особового рахунку.
  2. Далі з’явиться сума до сплати. За потреби її можна змінити в більшу або меншу сторону.
  3. На наступній сторінці виберіть спосіб, яким будете переказувати кошти: ( розрахуйтеся електронним гаманцем – Google Pay, Apple Pay, masterpass; вкажіть повні дані банківської картки.)
  4. Підтвердьте платіж.

Гроші зарахуються майже відразу. Квитанції зареєстрованих користувачів зберігаються в особистому кабінеті. Якщо ви не авторизувалися перед транзакцією, завантажте чек після завершення операції або залиште e-mail у відповідному полі.

Яка комісія при оплаті?

При здійсненні платежу нараховується додатково 1,5% від введеної на початку суми. Комісія зображується на екрані під час заповнення даних картки.

До якого числа потрібно зробити оплату?

Розрахуватися за послугу рекомендовано до 20 числа. Дані на сервісі оновлюються після 5. Ви можете не чекати паперових сповіщень, а заплатити у зручний для вас час.

Контакти компанії

Дніпропетровськгаз має власний контакт-центр для розв’язання різних питань споживачів:

  • Щомісячні покази лічильників;
  • Укладання нових договорів;
  • Виклик майстра;
  • Встановлення газового обладнання;
  • Повірка приладів обліку.

Звернутися можна телефоном 056-78-70-104 або 067-00-90-104.

До того ж для передачі показників є різноманітні сервіси 104: мобільний застосунок, короткий номер для смс 7104 й однойменні чат-боти в Viber та Telegram.