Безпечне з'єднання

Оплата рахунку за реквізитами

Дозволяє сплатити за послуги або товари, знаючи тільки банківські реквізити постачальника. Кошти будуть зараховані на наступний банківський день.

Категорія платежу
Відправник

Для можливості зворотного зв'язку

Безпека переказів
Одержувач

Комісія 2%+4 грн

0.00 грн

За цей платіж ви отримаєте не менше
10
бонусів добра
До сплати: 0.00 грн
Переказати

Натискаючи кнопку "Переказати", Ви погоджуєтеся з умовами публічного договору

Безпека переказів

Рейтинг послуги:

Середня оцінка: 4.84 | Оцінили 109 228 користувачів

Здійснено 5 494 448 успішних переказів. Останній 18 сек тому

Icon
Ми працюємо 24/7
Icon
Понад 50 банків використовують наш сервіс на своїх сайтах
Icon
Приймаються картки всіх Банків України
Icon
Переказ грошей за 1 хвилину

Ліміти та обмеження

Перекази з картки на картку по Україні

25 256 ₴ Максимальна сума (грн) переказу з комісією
110 000 ₴ Максимальна сума (грн) переказів на добу

Ми захищаємо ваші дані

Усі операції, що здійснюються на сайті iPay.ua знаходяться під захистом технології 3D-Secure

Додаткова інформація

Хочете брати на Вашому сайті оплату картами Visa і MasterCard? З iPay.ua це простіше, ніж ви могли подумати. Сервіс iPay.ua безкоштовно допомагає організувати прийом карток тільки за один день без зайвих зусиль.

Все що Вам потрібно, це заповнити заявку на нашому сайті: https://www.ipay.ua/ua/p2r/constructor_request

Протягом трьох робочих днів ми генеруємо для вас персональну сторінку, яку Ви зможете розмістити на своєму сайті і почати прийом платіжних карток для оплати власних товарів і послуг.

Сплачуйте рахунки, знаючи тільки реквізити підприємства

Всеукраїнська система онлайн-платежів iPay.ua дає можливість всім своїм клієнтам здійснювати платежі, знаючи реквізити компанії або державної установи. З iPay.ua оплатити рахунок за реквізитами дуже просто, для цього потрібно лише мати комп'ютер або планшет, а також банківську картку Maestro / Cirrus, MasterCard, Visa, Visa Electron, випущену абсолютно будь-яким з банків України.

Переваги оплати за вільними реквізитами

Послуга переказу грошей на рахунок дає всім користувачам сервісу iPay.ua масу переваг:

  • Економія часу. Час, який займає оплата рахунків, - менше хвилини, доступність сервісів iPay.ua - 24/7.
  • Швидкий переказ з карти на рахунок будь-яких муніципальних підприємств.
  • Здійснення податкових та інших платежів до бюджету.
  • Швидка оплата страхових внесків.

Як оплатити рахунок за реквізитами?

Щоб здійснити миттєвий платіж за реквізитами в системі iPay.ua, вам необхідно бути володарем банківської картки, виданої будь-яким з українських банків. Для того щоб зазначена сума була зарахована на рахунок підприємства, Відправником грошових коштів в спеціально призначених для цього полях вказується наступна інформація:

Код отримувача

Якщо оплата відбувається для юридичних осіб, то необхідно вказати ЄДРПОУ (код Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України). Код складається з восьми цифр, його можна побачити практично на будь-якому документі, виданому конкретною організацією. Крім того, існують державні бази, в яких можна знайти ЄДРПОУ конкретної юридичної особи. Коли ж оплата відправка коштів йде для фізичних осіб, необхідно вказати ІПН (індивідуальний податковий номер). Він складається з 10 цифр. У будь-якому випадку, ЄДРПОУ або ІПН будуть обов'язково вказані в реквізитах, на які повинна відбуватися оплата, а також на квитанціях для оплати товарів та послуг.

Розрахунковий рахунок та IBAN

Розрахунковий рахунок – це обліковий запис, який використовується фінансовою установою для обліку грошових коштів клієнта. Раніше розрахункові рахунки складалися з 20 символів. З недавнього часу вони відкриваються із врахуванням міжнародних стандартів IBAN (International Bank Account Number). В Україні цей код складається з 29 букв та цифр. Інформацію можна знайти в реквізитах.

МФО банку-отримувача

Так називається шестизначний код, який використовують для ідентифікації фінансових установ України. Якщо ви вводите старий 20-значний розрахунковий рахунок, а не IBAN, то необхідно також буде вказати МФО (після введення розрахункового рахунку з'явиться спеціальне поле, куди потрібно буде ввести 6 цифр МФО). Так само як код одержувача і IBAN, МФО можна побачити в реквізитах компанії.

Призначення платежу

Це обов'язкове поле, про яке забувати не варто. При цьому тут потрібно вказати в точності ту інформацію, яка написана на сайті, де ви замовляєте товари або послуги (або ж у квитанції). Без цього платіж буде важко ідентифікувати, що може призвести до певних затримок обробки платежу.

Чому комісія така велика

Спочатку може здатися, що комісія досить велика. В той же час вона просто не може бути меншою, оскільки ділиться між:

  • банком-еквайром (фінансовою установою, яка обслуговує компанію-одержувача);
  • сервісом iPay.ua (здійснює переказ коштів від покупця до банку-еквайра);
  • міжнародними платіжними системами Visa та MasterCard (без них безготівкові розрахунки неможливі взагалі).

Власне наш прибуток мінімальний, велика частина комісії перераховується для посередників і платіжних систем. Як результат, оплачувати товари і послуги через iPay.ua – це найбільш вигідне рішення для вас і ваших клієнтів!

Умови оплати рахунку за реквізитами

Здійснюючи переказ за реквізитами, відправник сплачує невеликий комісійний збір за користування сервісом. Його розмір становить 2% від суми, що перераховується + 4 гривні. Тому перед тим, як оплачувати рахунки або страхові внески, Відправником слід упевнитися в тому, що на його платіжної картки достатньо коштів. Мінімальна сума, яка може бути відправлена ​​- 10 гривень, максимальний платіж, який може бути переведений на рахунок підприємства або установи, становить 30 000 гривень.

Всеукраїнська система online-платежів iPay.ua подбала про комфорт своїх користувачів, тому сплачувати рахунки можна, перебуваючи в будь-якому куточку України. iPay.ua - це безпека і комфорт, саме тому оплата за реквізитами не займає багато часу. Тепер для швидкої оплати рахунку не потрібно йти в банк або користуватися терміналами оплати, досить просто зайти на сайт iPay.ua.