Поповнити рахунок lifecell

Icon
Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далі: Введення даних картки
Введення даних платника

Сума

Переваги входу на iPay.ua

Icon

Архів платежів

Зберігайте всі квитанції про платежі у зручному архіві платежів

Icon

Швидкі шаблони

Створюйте шаблони платежів та забудьте про введення особових рахунків при кожній оплаті

Icon

Доступ до банківської картки в один клік

Прив'яжіть банківську картку у своєму кабінеті та платіть швидше, вибираючи її як метод оплати

lifecell
0800205433
5433

Успішних оплат

1 230 913

Остання оплата: 2 годин тому

Рейтинг послуги
4.50

Оцінили 28 836 користувачів

Компанія lifecell – третій за розмірами мобільний оператор України. Фірма функціонує на вітчизняному ринку з 2005 року, надаючи якісні послуги зв'язку для жителів країни. 100 відсотків її активів належить турецькому оператору Turkcell. На даний момент компанія обслуговує більше 11 мільйонів абонентів в нашій країні, при цьому покриття досягає майже всієї території України. Як результат, багато хто цікавиться тим, як поповнити Лайф без комісії з карти через інтернет.

Як поповнити lifecell (Лайф) з картки?

Сервіс iPay.ua дає можливість виконувати різні банківські платежі онлайн. Якщо ви бажаєте поповнити свій або чужий рахунок без підтвердження СМС, наш ресурс з цим допоможе. Все, що від вас буде потрібно, – лише гаджет (підійде як смартфон, так і комп'ютер), підключений до інтернету. Здійснити транзакцію можна, знаючи мінімум інформації:

  • номер мобільного телефону;
  • сума в гривнях.

Після цього буде потрібно ввести інформацію про картку (16-значний номер, термін дії та 3-значний CVV-код). Всі ці дані можна побачити на самому платіжному інструменті. Потім необхідно підтвердити операцію –- гроші опиняться на зазначеному рахунку через 2-3 хвилини. Оперативність – це головна перевага нашого ресурсу!

Якими картами можна поповнити рахунок Лайф?

Ми даємо можливість поповнити Лайф з карти без реєстрації для всіх власників платіжних інструментів, незалежно від того, ким і коли вони були видані. Для виконання транзакції підійде будь-яка карта, котра працює відповідно до однієї з трьох популярних в Україні платіжних систем:

  • Visa;
  • MasterCard;
  • ПРОСТІР.

При цьому iPay.ua дає можливість переказувати кошти навіть для іноземців – банк-емітент не грає абсолютно ніякої ролі.

Якою буде комісія

Якщо ви вирішите поповнити Лайф з банківської карти за допомогою нашого ресурсу, то можете розраховувати на досить невелику комісію. При цьому відразу потрібно зазначити, що її розмір визначається не лише нашими умовами. Окрім того, частина коштів перераховується для власників платіжної системи, тоді як друга – для банку, який обслуговує мобільного оператора lifecell.

На відміну від багатьох інших ресурсів, які дозволяють проводити транзакції онлайн, ми дотримуємося максимально прозорої цінової політики. Ви відразу знаєте, скільки доведеться заплатити, ніяких прихованих платежів не буде. Слід також сказати, що з ростом суми поповнення мобільного, розмір комісії у відсотках буде знижуватися.

Чому слід поповнити рахунок lifecell з карти через iPay.ua?

Наш ресурс стане оптимальним рішенням для тих, хто хоче поповнити рахунок на мобільному телефоні, скориставшись своєю банківською карткою. Перш за все, необхідно підкреслити нашу універсальність, оскільки ми даємо можливість виконувати онлайн-платежі абсолютно для всіх клієнтів, незалежно від того, послугами якої фінансової установи ви користуєтесь. При цьому проводити операції можна в будь-який час і в будь-якому місці. До інших переваг iPay.ua відносять:

  • гарантію безпеки (ми першими в Україні отримали сертифікат відповідності стандартам PCI DSS, таким чином, особиста інформація наших клієнтів надійно захищена);
  • високу оперативність зарахування коштів (щоб гроші потрапили на вказаний рахунок, потрібно лише кілька хвилин, що робить нас найкращим варіантом, якщо вам потрібен терміновий переказ);
  • службу підтримки в форматі 24/7 (якщо залишилися питання, ви завжди можете звернутися до нашого менеджера онлайн або по телефону).

iPay.ua - ваш вибір, коли потрібно поповнити Лайф або виконати будь-яку іншу операцію через інтернет!

Також на iPay.ua ви можете скористатися послугою: