Поповнити рахунок lifecell

Icon
Швидке зарахування

Сума

для збереження треба буде створити або увійти в кабінет iPay.ua

icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay
Постачальник послуги
lifecell
0800205433
5433

Успішних оплат

1 372 412

Остання оплата: 9 хв. тому

Рейтинг послуги
4.50

Оцінили 28 836 користувачів

Компанія lifecell – третій за розмірами мобільний оператор України. Фірма функціонує на вітчизняному ринку з 2005 року, надаючи якісні послуги зв'язку для жителів країни. 100 відсотків її активів належить турецькому оператору Turkcell. На даний момент компанія обслуговує більше 11 мільйонів абонентів в нашій країні, при цьому покриття досягає майже всієї території України. Як результат, багато хто цікавиться тим, як поповнити Лайф без комісії з карти через інтернет.

Як поповнити лайф з банківської картки?

Переказати гроші на рахунок мобільного lifecell можна практично миттєво на сайті iPay.ua:

  1. Вкажіть номер телефону. Поповнення доступне для всіх абонентів.
  2. Введіть суму або натисніть на один із підготовлених блоків.
  3. Скористайтеся функцією швидкої оплати Google Pay, Apple Pay, Masterpass. Або заповніть дані своєї картки Visa, MasterCard, Простір: номер, строк дії та 3 цифри CVV-коду зі звороту.
  4. За бажанням вкажіть свій e-mail для отримання на нього електронної квитанції.
  5. Зробіть підтвердження платежу.

Зарахування коштів відбувається протягом декількох хвилин.

Яка буде комісія?

Як і більшість інших операцій, поповнення lifecell відбувається з комісією. Вона складає 2,3% + 125 копійок та розраховується автоматично. Загальну суму видно на сторінці введення карткових реквізитів.

Чому слід поповнити рахунок lifecell з карти через iPay.ua?

Наш ресурс стане оптимальним рішенням для тих, хто хоче поповнити рахунок на мобільному телефоні, скориставшись своєю банківською карткою. Перш за все, необхідно підкреслити нашу універсальність, оскільки ми даємо можливість виконувати онлайн-платежі абсолютно для всіх клієнтів, незалежно від того, послугами якої фінансової установи ви користуєтесь. При цьому проводити операції можна в будь-який час і в будь-якому місці. До інших переваг iPay.ua відносять:

  • гарантію безпеки (ми першими в Україні отримали сертифікат відповідності стандартам PCI DSS, таким чином, особиста інформація наших клієнтів надійно захищена);
  • високу оперативність зарахування коштів (щоб гроші потрапили на вказаний рахунок, потрібно лише кілька хвилин, що робить нас найкращим варіантом, якщо вам потрібен терміновий переказ);
  • службу підтримки в форматі 24/7 (якщо залишилися питання, ви завжди можете звернутися до нашого менеджера онлайн або по телефону).

iPay.ua - ваш вибір, коли потрібно поповнити Лайф або виконати будь-яку іншу операцію через інтернет!

Також на iPay.ua ви можете скористатися послугою: