"Виасат" оплата інтернет послуг онлайн

Сплатити Viasat онлайн за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або ПРОСТІР .
 • 1

  введення даних
  платника

 • 2

  введення даних
  карти

 • 3

  підтвердження
  платежу

4 причини зареєструватися на iPay.ua

1
Не вводити номер картки
Додайте свої картки в кабінет, і більше ніколи не вводьте дані вручну
2
Шаблони платежів
Додайте шаблони і робіть регулярні платежі в один клік
3
Бонуси
Отримуйте бонуси за кожен платіж, та отримуйте цінні подарунки
4
Регулярні акції
Приймайте участь у регулярних знижкових акціях і розіграшах

Зареєструйтесь за 1 хвилину
і скористайтеся всіма перевагами сервісу!

"Віасат" оплата інтернет послуг онлайн

 1. Поповнити рахунок «Viasat» в режимі online банківською картою
 2. Як отримати додаткові бонуси
 3. У чому зручність роботи з платіжним сервісом iPay.ua

Компанія Viasat - це перший в Україні комерційний ліцензований провайдер супутникового телебачення. Компанія більше 10 років на ринку і встигла набути досвіду технічних рішень, відповідає міжнародному рівню. «Віасат» гарантує своїм клієнтам якісний сигнал при трансляції найпопулярніших телеканалів, надійне обладнання для мовлення і кваліфіковану цілодобову підтримку. Доступ до телевізійного ефіру можуть отримати жителі найвіддаленіших населених пунктів.

Порівняно недавно, в 2015 році, «Віасат» розпочав впровадження інтернет-телебачення. Це сучасний сервіс, який дає можливість переглядати телевізійні канали в HD якості на будь-якому доступному пристрої.

На офіційному сайті можна ознайомитися доступними каналами і ціновими пропозиціями для абонентів компанії Viasat, вибрати оптимальні умови підключення та обслуговування, знайти відповіді на питання, що цікавлять.

Для надання послуг повинен бути внесений авансовий платіж, тому важливо своєчасно оплачувати рахунки. Для перерахування грошей Viasat пропонує скористатися терміналами самообслуговування або всеукраїнським платіжним сервісом iPay.ua.

Поповнити рахунок Viasat в режимі online банківською картою

Щоб оплатити послуги інтернет-провайдера «Viasat» не виходячи з дому, варто скористатися платіжним інтернет-сервісом iPay.ua. Все, що потрібно мати: дебетову (кредитну) карту будь-якого українського банку, підключену до платіжної системи Mastercard / Visa / Простір з достатньою сумою на рахунку, і доступ в інтернет. Алгоритм дій для оплати:

 • З головної сторінки сервісу перейти в меню «Платежі» / «Інтернет», де суцільним списком представлені логотипи найпопулярніших українських провайдерів.
 • Вибрати в списку провайдера «Viasat».
 • Ввести номер договору і суму поповнення.
 • Заповнити дані платіжної карти (номер, термін дії та код CVV2) і підтвердити операцію.

Перевірити введену інформацію і активувати кнопку «Оплатити». Після цього рахунок буде оплачений за кілька секунд.

Як отримати додаткові бонуси?

Зареєстровані користувачі iPay.ua мають можливість користуватися програмою лояльності і бонусною системою від сервісу. Для отримання бонусів потрібно виконувати фінансові операції зі свого кабінету, за що система буде нараховувати 2 одиниці на бонусний рахунок за кожну гривню сплаченої комісії. Чим більше операцій, тим більше подарунків отримує клієнт!

Ще один спосіб отримання бонусних кодів - поповнення рахунку мобільного телефону з гаманця Masterpass. За кожне поповнення система видає промо-код на 10 гривень, які можуть бути витрачені на додаткові розмови.

У чому зручність роботи з платіжним сервісом iPay.ua

Платіжний сервіс дає широкі можливості безпечно і оперативно поповнювати рахунки мобільного та інтернет оператора, за комунальні платежі, кредити, штрафи, навчання і багато інших послуг. Всі операції здійснюються в режимі онлайн банківською картою. Сучасні засоби захисту інформації гарантують високу ступінь безпеки особистих даних користувачів. Тепер не потрібно ходити в банк, заповнювати квитанції і стояти в чергах - досить включити комп'ютер і виконати необхідні операції.

На сайті iPay Ви можете:

Подробнее...
Скрыть

подарувати добро