Оплатити послуги Viasat

Сплатити Viasat онлайн за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або ПРОСТІР .

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далее: Ввод данных карты
Введення даних платника

Рейтинг послуги

4.90

Оцінили 769 користувачів

Надавач послуги

0800 502 096
044 401 04 04

"Віасат" оплата інтернет послуг онлайн

  1. Поповнити рахунок «Viasat» в режимі online банківською картою
  2. Як отримати додаткові бонуси
  3. У чому зручність роботи з платіжним сервісом iPay.ua

Компанія Viasat - це перший в Україні комерційний ліцензований провайдер супутникового телебачення. Компанія більше 10 років на ринку і встигла набути досвіду технічних рішень, відповідає міжнародному рівню. «Віасат» гарантує своїм клієнтам якісний сигнал при трансляції найпопулярніших телеканалів, надійне обладнання для мовлення і кваліфіковану цілодобову підтримку. Доступ до телевізійного ефіру можуть отримати жителі найвіддаленіших населених пунктів.

Порівняно недавно, в 2015 році, «Віасат» розпочав впровадження інтернет-телебачення. Це сучасний сервіс, який дає можливість переглядати телевізійні канали в HD якості на будь-якому доступному пристрої.

На офіційному сайті можна ознайомитися доступними каналами і ціновими пропозиціями для абонентів компанії Viasat, вибрати оптимальні умови підключення та обслуговування, знайти відповіді на питання, що цікавлять.

Для надання послуг повинен бути внесений авансовий платіж, тому важливо своєчасно оплачувати рахунки. Для перерахування грошей Viasat пропонує скористатися терміналами самообслуговування або всеукраїнським платіжним сервісом iPay.ua.

Поповнити рахунок Viasat в режимі online банківською картою

  1. З головної сторінки сервісу перейти в меню «Платежі» / «Інтернет», де суцільним списком представлені логотипи найпопулярніших українських провайдерів.
  2. Вибрати в списку провайдера «Viasat».
  3. Ввести номер договору і суму поповнення.
  4. Заповнити дані платіжної карти (номер, термін дії та код CVV2) і підтвердити операцію.

Перевірити введену інформацію і активувати кнопку «Оплатити». Після цього рахунок буде оплачений за кілька секунд.

Як отримати додаткові бонуси?

Зареєстровані користувачі iPay.ua мають можливість користуватися програмою лояльності і бонусною системою від сервісу. Для отримання бонусів потрібно виконувати фінансові операції зі свого кабінету, за що система буде нараховувати 2 одиниці на бонусний рахунок за кожну гривню сплаченої комісії. Чим більше операцій, тим більше подарунків отримує клієнт!

Ще один спосіб отримання бонусних кодів - поповнення рахунку мобільного телефону з гаманця Masterpass. За кожне поповнення система видає промо-код на 10 гривень, які можуть бути витрачені на додаткові розмови.

У чому зручність роботи з платіжним сервісом iPay.ua

Платіжний сервіс дає широкі можливості безпечно і оперативно поповнювати рахунки мобільного та інтернет оператора, за комунальні платежі, кредити, штрафи, навчання і багато інших послуг. Всі операції здійснюються в режимі онлайн банківською картою. Сучасні засоби захисту інформації гарантують високу ступінь безпеки особистих даних користувачів. Тепер не потрібно ходити в банк, заповнювати квитанції і стояти в чергах - досить включити комп'ютер і виконати необхідні операції.

Швидкі переклади з iPay.ua - це зручно і безпечно.

*Айпэй юэй, айпей юей, 2018