Коло ТБ (оплатити БЕЗ КОМІСІЇ)

Icon
Миттєве зарахування
icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay
Постачальник послуги
"Коло ТБ"
+380 44 359 0001

Успішних оплат

850 325

Остання оплата: 44 хвилини тому

Рейтинг послуги
4.70

Оцінили 1 952 користувачів

"Коло - ТБ" інтернет - оплата і поповнення рахунку

 1. Поповнити інтернет «Коло ТБ» в режимі онлайн банківською картою
 2. Реєстрація та створення особистого кабінету на iPay.ua
 3. Переваги роботи з сервісом iPay.ua

«Коло ТБ» - телекомунікаційна компанія, яка позиціонує себе лідером на території Україна по запуску цифрового телебачення IPTV. Крім того компанія надає фізичним особам доступ в інтернет, гарантуючи високу швидкість доступу до ресурсів глобальної мережі. Користувачам надаються різні тарифні плани, серед яких кожен може вибрати підходящий для себе. Доступ до інтернету надається на умовах передоплати, тому важливо своєчасно вносити кошти на рахунок компанії.

Крім того, компанія пропонує унікальну опцію «oll.tv», що дає можливість дивитися фільми у форматі HD. Щоб оплатити «Коло ТБ» можна скористатися електронним online-сервісом iPay.ua, тим самим захистити себе від походів в банк. Сучасний платіжний сервіс дає рівні можливості всім власникам карт Простір, Visa і Master Card.

Поповнити інтернет «Коло ТБ» в режимі онлайн банківською картою

Рахунок «Коло ТБ» поповнити просто і ефективно за допомогою інтернет платформи iPay.ua можуть клієнти всіх банків України, що мають карти Master Card, Простір або Visa. Для проведення оплати не має значення, де знаходиться абонент і наскільки він віддалений від свого ПК. Фінансова операція відбувається в режимі online, тому переклад та зарахування грошей відбувається практично відразу після підтвердження операції.

Щоб поповнити «Коло ТБ» інтернет потрібно виконати такі дії:

 1. Ввести в рядку пошуку назву потрібного сервісу або вибрати логотип інтернет «Коло ТБ »серед запропонованих на сторінці.
 2. Натиснути на іконку.
 3. Вписати номер свого особового рахунку.
 4. Вказати суму в національній валюті, яку необхідно зарахувати на рахунок.
 5. Перейти на наступну сторінку і вказати дані платіжної карти: номер, що складається з 16 цифр, термін дії картки, код CVV зі зворотного боку (три цифри).
 6. Натиснути кнопку «Оплатити» і перевірити правильність введених даних.

Після підтвердження операції гроші будуть зараховані на рахунок користувача. Перш ніж рахунок «Коло ТБ» поповнити картою, потрібно впевнитися в тому, що на рахунку достатньо коштів і не встановлено ліміт на інтернет-платежі.

Реєстрація та створення особистого кабінету на iPay.ua

Якщо ви перебуваєте в пошуку ефективного способу управління платежами зі своєю платіжною карти, то має сенс зареєструватися на сайті iPay.ua. Процедура займе декілька хвилин, потрібно ввести в запропоновану форму:

 • актуальний телефонний номер;
 • електронна адреса;
 • прізвище та ім'я;
 • придумати надійний пароль.

Після реєстрації буде створено персональний робочий кабінет, де можна:

 • реєструвати карти;
 • створювати шаблони для оплати послуг;
 • управляти платежами.

Головною перевагою реєстрації є те, що особисті дані будуть знаходитися в зоні швидкого доступу з будь-якого пристрою ви не зайшли.

Для зареєстрованих користувачів передбачена послуга автоматичного платежу, що дає можливість не контролювати дати внесення грошей на рахунок.

Переваги роботи з сервісом iPay.ua

При оплаті послуг «Коло ТБ» з використанням платіжної картки кожен раз виникає необхідність введення особистої інформації, такої як термін дії та код CVV. Цього можна уникнути, одного разу зареєструвавшись на сайті iPay.ua. Створивши шаблон для оплати можна використовувати його необмежену кількість раз.

Якщо ви бажаєте, як абонент Воля кабель, оплатити інтернет та телебачення через сайт iPay.ua, зареєструйтесь просто зараз. Весь процес забере у вас не більше хвилини, зате далі ви зможете повноцінно користуватися всіма перевагами даного сервісу.

Швидкі переклади з iPay.ua - це зручно і безпечно.