Сплатити послуги "Коло ТБ"

Сплата послуг "Коло ТБ" через інтернет здійснюється банківською карткою Visa або MasterCard.
 • 1

  введення даних
  платника

 • 2

  введення даних
  карти

 • 3

  підтвердження
  платежу

+380 44 359 0001

kolo.tv

CardBlanche

Совершено успешных оплат "Коло ТБ":

6 207

Остання оплата: 6 хвилину тому.

Поповніть мобільний рахунок, використовуючи
Masterpass-гаманець, та отримайте промокод для поповнення мобільного на 10 грн.

1

Зареєструйтеся на iPay.ua

2

Додайте карту або підключіть Masterpass-гаманець

3

Поповніть мобільний рахунок, використовуючи гаманець Masterpass

4

Отримайте промокод для поповнення мобільного на 10 грн

4 причини зареєструватися на iPay.ua

1
Не вводити номер картки
Додайте свої карти в кабінет, і більше ніколи не вводьте дані вручну
2
Шаблони платежів
Додайте шаблони і робіть регулярні платежі в один клік
3
Бонуси
Отримуйте бонуси за кожен платіж, та отримуйте цінні подарунки
4
Регулярні акції
Приймайте участь у регулярних знижкових акціях і розіграшах

Зареєструйтесь за 1 хвилину
і скористайтеся всіма перевагами сервісу!

Як сплатити послуги «Коло ТБ» на сайті iPay.ua

Всеукраїнська платіжна система iPay.ua дозволяє користувачам сплатити послуги провайдера «Коло.ТБ» через  інтернет за допомогою банківської карти. Для цього лише потрібно - знати свій номер телефону і мати картку банку з логотипом Visa або MasterCard.

На сторінці поповнення рахунку введіть

 • номер вашого особового рахунку «Коло.ТБ»
 • суму в гривнях на яку хочете поповнити рахунок

На наступній сторінці введіть дані вашої карти:

 • 16 -значний номер картки (цифри вказані на карті)
 • термін дії картки - місяць і рік
 • CVV - код (тризначна цифра на звороті карти)

Зазначена сума буде миттєво перерахована з вашої платіжної картки на Ваш особовий рахунок після натискання кнопки «Сплатити».

ТМ «КОЛО.ТБ» - створена для надання телекомунікаційних послуг виключно для фізичних осіб, і є зареєстрованою торговою маркою компанії «Космонова». Компанія «Космонова» є одним із лідерів у наданні послуг високоякісного зв'язку для корпоративних клієнтів. Для абонентів компанії працює цілодобова клієнтська підтримка. Підключення до мережі не потребує багато часу, а сплатити  КОЛО.ТБ через інтернет стало тепер зовсім просто.

Всім користувачам КОЛО.ТБ відтепер став доступний сервіс «oll.tv».

Оll.tv - це сервіс, який дозволяє дивитися телебачення у форматі HD. Улюблені серіали, новинки кіно, - все це на екрані Вашого телевізора в режимі онлайн. Щоб продовжити послугу, не потрібно нікуди йти, можна сплатити КОЛО.ТБ онлайн і насолоджуватися далі якісним і сучасним телебаченням .

З 01.08.2013 року всім абонентам КОЛО.ТБ був відкритий безкоштовний доступ до сервісу oll.tv та надано можливість перегляду абсолютно всього контенту.

ТМ КОЛО.ТБ пропонує своїм абонентам бездротове (Wi -Fi) телебачення. Організація такого підключення досить проста. Для підключення  буде потрібен маршрутизатор , що підтримує роботу з IPTV через Wi -Fi і, власне, приставка Dune HD з модулем Wi -Fi. Оплата послуг КОЛО.ТБ через Інтернет можлива будь коли, достатьо лише знати номер своєї банківської карти та мати доступ до мережі Інтернет.

КОЛО.ТБ пропонує своїм абонентам наступний тариф по підключенню до цифрового ТБ. Пакет «Повний» включає в себе можливість перегляду більш 200 каналів різної тематики. Фільми, улюблені серіали, спортивні передачі, - все це тепер доступно абонентам Коло.ТБ. Абонентська плата - 68 грн. Можна насолоджуватися своїми улюбленими передачами, а оплата КОЛО.ТБ онлайн відтепер не проблема.

Також для абонентів КОЛО.ТБ передбачена функція батьківського контролю. Батьки можуть блокувати деякі передачі і фільми, убезпечивши таким чином дитину від занадто агресивних передач. Дитина не в змозі сама провести розблокування, так як для цього потрібно знати код.

Для постійних абонентів КОЛО.ТБ можливі програми лояльності. Також абонентам відтепер не потрібно багато часу, щоб заплатити за КОЛО.ТБ в Київі через інтернет.

Подробнее...
Скрыть