Оплатити послуги Луміна

Cплата за послуги Луміна здійснюється банківською карткою Visa, MasterCard або ПРОСТІР.

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далі: Введення даних картки
Введення даних платника
Надавач послуги
Луміна
050) 418-40-88

Успішних оплат

10 405

Остання оплата: 14 год. тому

Рейтинг послуги
4.80

Оцінили 119 користувачів

"Лумина" оплата інтернет послуг онлайн

 1. Поповнити рахунок «Лумина» в режимі online пластиковою карткою
 2. Використання шаблону і Автооплати для поповнення рахунку «Лумина»
 3. Переваги реєстрації на iPay.ua

Провайдер інтернет «Лумина» - з 2006 року працює в м.Вишгород. Компанія надає доступ в інтернет як жителям багатоквартирних будинків, так і в приватному секторі Вишгородського району. Для підключення використовуються сучасні технології - оптико-волоконні способи зв'язку. Це дає можливість забезпечити максимальну швидкість передачі даних, а також надійне з'єднання незалежно від місця проживання абонента і метеоумов. Компанія працює над розширенням клієнтської мережі і в той же час збільшує зовнішні канали. На сайті Lumina можна вибрати оптимальний тариф, замовити підключення і ознайомитися з іншою інформацією.

Всі послуги Лумина інтернет-оператора в Вишгороді надаються на умовах передоплати, тому важливо своєчасно вносити гроші на свій рахунок. Крім звичних способів поповнення інтернету «Лумина», оплата може проводитися за допомогою сучасного сервісу електронних платежів iPay.ua.

Поповнити рахунок «Лумина» в режимі online пластиковою карткою

iPay.ua - це зручний сервіс, користуючись яким власники банківського пластику формату Mastercard / Visa / ПРОСТІР з усього світу можуть оплатити свої рахунки, а також рахунки своїх друзів у яких відключився доступ в інтернет. Для оплати рахунку буде потрібно перейти на головну сторінку сервісу iPay.ua і зробити кілька простих маніпуляцій:

 1. знайти в меню пункт «Платежі» / «Інтернет»;
 2. вибрати в списку логотип провайдера «Лумина» або знайти його за допомогою пошуку;
 3. вказати дані платника: номер особового рахунку та суму поповнення;
 4. для отримання квитанції ввести е-мейл;
 5. ввести реквізити платіжної картки і підтвердити операцію.

Кошти будуть перераховані в максимально короткі терміни. Важливо, щоб на карті не було встановлено обмежень на операції через інтернет і були гроші.

Використання шаблону і Автооплати для поповнення «Лумина»

Створення шаблонів дає можливість скоротити час на повторювані платежі. Створивши їх одного разу - можна використовувати шаблони необмежену кількість разів з будь-якого пристрою.

Для створення шаблону потрібно:

 1. авторизуватися в системі і перейти до свого кабінету;
 2. в меню «шаблони» вибрати вкладку «додати рахунок»;
 3. в розділі «інтернет» знайти потрібного провайдера;
 4. ввести платіжні дані і коментар до операції.

Шаблон може створюватися для будь-якої фінансової операції, як для тієї, яка проводиться, так і для тієї, яка планується в майбутньому.

Також можна використовувати послугу «Автооплата» - тоді система сама буде перераховувати гроші на вказаний рахунок. Це зручно і далекоглядно - так ви ніколи не залишитеся без доступу в інтернет в невідповідний момент.

Переваги реєстрації на iPay.ua

Щоб оцінити всі переваги сервісу можна зареєструватися на сайті iPay.ua. У своєму особистому кабінеті можна зберігати дані платіжних карт, відстежувати операції, контролювати дати платежів, налаштовувати їх, а за кожен платіж отримувати бонуси і подарунки. За допомогою сучасних інтернет-послуг платежі за комуналку, покупки в інтернет-магазинах, оплату послуг та інші операції можна здійснювати за лічені хвилини в будь-який момент часу.

На сайті iPay Ви можете:

* Айпей юей, айпей ЮЕЙ, 2018