Оплатити за ТОВ "Рівненська обласна енергопостачальна компанія"

Icon

Сплатити послуги ТОВ "Рівненська обласна енергопостачальна компанія" онлайн за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або ПРОСТІР.

Швидке зарахування
icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay
Icon
Ця послуга ще доступна для оплати у єдиній квитанції Комплексна оплата комунальних послуг у Рівному
Постачальник послуги
ТОВ "Рівненська обласна енергопостачальна компанія"
(0362)420-420

Успішних оплат

15 054

Остання оплата: 17 год. тому

Рейтинг послуги
4.90

Оцінили 162 користувачів

ТОВ «РОЕК» забезпечує доставку електроенергії клієнтам в Рівному та Рівненській області за тарифами, закріпленим НКРЕКП. Компанія закуповує електроенергію в необхідних кількостях і з урахуванням потреб споживачів. «Рівненська обласна енергопостачальна компанія» надає послуги населенню та юридичним особам відповідно до укладених договорів і здійснює прийом платежів чітко відповідно до показників лічильника та за існуючими тарифами. Для зручності споживачів РОЕК оплата онлайн доступна на надійному платіжному порталі iPay.ua.

Як оплатити РОЕК Рівне на iPay.ua?

Щоб швидко погасити наявну заборгованість за електроенергію, необхідно мати банківську карту і телефон з виходом в інтернет. Для оплати слід виконати просту інструкцію:

  • Вибрати в випадаючому списку Рівне або один з районів.
  • Вказати номер рахунку та суму.
  • Заповнити необхідні дані для платежу.
  • Перейти на сторінку оплати і надати реквізити карти.
  • Підтвердити грошовий переказ.

За умови реєстрації і оплаті за послуги РОЕК Рівне особистий кабінет на сайті має функцію створення шаблону. Підключивши одну або кілька карт, в подальшому оплату проводять в 2 кліка. Квитанцію про оплату можна відправити на e-mail або роздрукувати.

Контакти РОЕК

На сайті iPay.ua надані контактні дані надавача послуг для швидкого зв'язку. Телефон компанії для довідок: +3 062 420 420. Адреса в Рівному: вул. Князя Володимира, 71-Б. Задати питання, що стосуються оплати, можна по електронній пошті info@ez.rv.ua.