Оплатити за ТОВ "Херсонрегіонгаз"

Icon
Швидке зарахування
icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay
Постачальник послуги
ТОВ "Херсонрегіонгаз"
32-76-27
Рейтинг послуги
4.20

Оцінили 580 користувачів

З липня 2015 року ТОВ компанія «Херсонрегіонгаз» стала центральним постачальником природного газу для населення, промислових підприємств та бюджетних організацій в місті. Наразі вона обслуговує близько 300 тисяч споживачів. В результаті, багатьох жителів міста цікавить, яким чином може бути здійснена оплата за газ в м. Херсон для цієї установи. Варто зазначити, що тепер розрахуватись за послуги підприємства можна не лише через касу банку чи поштове відділення, але й онлайн.

Як оплатити послуги ТОВ «Херсонрегіонгаз» через інтернет?

Щоб здійснити таку транзакцію користувачам потрібно мінімум часу, сил та інформації. Виконати операцію можна за допомогою будь-якого гаджету з підключенням до інтернету. Окрім того, знадобиться банківська карта (підійде будь-яка карта Visa, MasterCard чи ПРОСТІР) та платіжна квитанція. Перевага нашого ресурсу – дуже простий та зрозумілий інтерфейс. Таким чином, все можна виконати на інтуїтивно зрозумілому рівні. Просто заповнюєте необхідні поля, після чого підтверджуєте платіж. Після операції на електронну пошту прийде підтвердження здійсненої транзакції. Ви точно не загубите електронну квитанцію, при цьому її можна роздрукувати в будь-який зручний момент.

Що потрібно для оплати газу в Херсоні?

Наш сервіс створений для того, аби спрощувати вам життя. Таким чином, щоб здійснити переказ для ТОВ Херсон Регіонгаз, вам потрібно мінімум даних. Після вводу особового рахунку більшість полів буде заповнено автоматично. Решту інформації ви знайдете в своїй квитанції. Також потрібно буде вказати дані карти:

 • 16-значний номер;
 • термін дії;
 • трьохзначний CVV-пароль.

Більше ніяка інформація не потрібна. При цьому ми гарантуємо високий ступінь захисту наших клієнтів – iPay.ua першим в Україні отримав міжнародний сертифікат відповідності стандартам безпеки PCI DSS. Таким чином, зловмисники не зможуть отримати доступ до ваших персональних даних, а гроші 100-відсотково надійдуть до ТОВ «Херсонрегіонгаз».

До якого числа потрібно оплатити?

Оплата всіх комунальних послуг, включаючи і постачання природного газу, здійснюється до 20 числа. При цьому затримувати платежі не рекомендується, оскільки чинне законодавство дає можливість нараховувати пеню та відключати абонентів від газу навіть у випадку незначного прострочення.

Якщо у вас виникла потреба терміново переказати кошти на рахунок ТОВ «Херсонрегіонгаз», наш ресурс точно стане вам у пригоді. Ми гарантуємо максимальну оперативність, оскільки:

 • весь процес займе кілька хвилин;
 • вам не доведеться йти до банку та стояти в черзі;
 • гроші попадають на рахунок протягом кількох хвилин.

Чому потрібно зареєструватися на iPay.ua?

Щоб оплатити вартість послуг з постачання природного газу через інтернет, реєстрацію проходити не обов’язково. Втім, для користувачів, котрі вирішили авторизуватися на нашому ресурсі, діють кілька переваг:

 • шаблони (вони допомагають оплачувати послуги в кілька кліків, що особливо актуально для щомісячних платежів);
 • додавання карт (так вам не доведеться постійно вводити дані про картку);
 • бонуси за кожну операцію;
 • акції та розіграші, на яких можна виграти знижку і т. д.

Витративши кілька хвилин на реєстрацію, ви зможете зекономити масу часу та сил в майбутньому!

Оплата комунальних послуг та інші онлайн-платежі з iPay.ua

Наш ресурс – це найкращий спосіб здійснити банківську операцію через інтернет. Ми знаємо, який важливий час для наших клієнтів, тому гарантуємо миттєве зарахування коштів та мінімальну кількість затраченого часу на кожну операцію. Обираючи iPay.ua, ви можете розраховувати на:

 • низькі тарифи;
 • прозору цінову політику (ніяких додаткових платежів);
 • гарантію швидкого та повного зарахування переказаних коштів;
 • 100-відсотковий захист персональних даних користувачів.

З нами оплата за газ для ТОВ «Херсонрегіонгаз», а також здійснення інших онлайн-переказів стане набагато простішим та швидшим завданням!

Також на iPay.ua ви можете скористатися послугою: