Сплата послуг ТК "Череда"

Cплатити інтернет, телефонний зв'язок і відеоспостереження можна банківською карткою Visa або MasterCard.

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далее: Ввод данных карты
Введення даних платника

Рейтинг послуги

4.70

Оцінили 903 користувачів

Надавач послуги

Успішних оплат ТК "Череда"

4 992

Остання оплата: 2 годин тому

Як сплатити послуги ТК «Череда» на сайті iPay.ua

Всеукраїнська система  iPay.ua дозволяє абонентам ТК «Череда» сплатити послуги інтернет завдяки мережі Інтернет за допомогою банківської карти. Для цього будь-якому абоненту потрібно лише мати банківську картку Visa або MasterCard та знати номер свого особового рахунку.

Сайт платежів iPay.ua надає можливість всім своїм користувачам сплатити послуги ТК «Череда» онлайн банківською картою Visa або MasterCard. Для того, щоб вчасно поповнити рахунок:

  • введіть номер вашого особового рахунку в ТК «Череда»
  • введіть суму на яку хочете поповнити особовий рахунок
  • вкажіть свій е-мейл
  • натисніть кнопку "Продовжити"

Далі введіть дані вашої карти:

  • номер картки Visa або MasterCard - 16 цифр
  • кінцевий термін дії картки (місяць і рік)
  • CVV - код (число з 3 цифр на звороті карти)

Після натискання кнопки "Сплатити" перевірте введену Вами інформацію та підтвердіть платіж. Введена сума буде миттєво перерахована з вашої платіжної картки на рахунок ТК «Череда».

Більше десяти років працює на Київському ринку телекомунікаційна компанія «Череда». На сьогоднішній день компанія пропонує своїм абонентам весь спектр телекомунікаційних послуг. ТК «Череда» пропонує доступ до високоякісного інтернета в будь-якій області України та світу. Абонентами компанії є кілька тисяч мешканців Києва. Сплатити інтернет ТК «Череда» через інтернет можна у будь-який час, для цього можна скористатися послугами нашого сайту.

Зараз компанія «Череда» надає послуги доступу до високоякісного ТБ в Оболонському, Подільському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районах Києва, а також на Осокорках, Русанівських садах і в Києво-Святошинському районі. Для абонентів можливе підключення до цифрового ТБ, якщо була здійснена оплата послуг ТК «Череда» через Інтернет за рахунком на суму, зазначену в договорі.

Послуги надаються виключно за допомогою власних комунікацій. У роботі використовується сучасне обладнання провідних фірм- виробників: Cisco Systems, Siemens, Lucent Technologies. Саме це дозволяє надавати послуги відмінної якості і нести повну відповідальність перед абонентом.

Сьогодні заплатити за послуги ТК «Череда» в Києві можна на сайті сервісу по прийому Абонент може замовити послугу інтернет шляхом обрання відповідного пакету телевізійних програм, звернувшись до Центру обслуговування абонентів Компанії або самостійно через сайт самообслуговування ТК «Череда».

Для підключення до послуги цифрового телебачення абоненту необхідно ознайомитися з Інструкцією, розміщеною на сайті ТК «Череда». Сплатити ТК «Череда» онлайн тепер дуже просто, для цього потрібно мати лише банківсьву картку та доступ до мережі Інтернет. Компанія має право змінювати кількість та перелік телевізійних програм, що входять до складу відповідних пакетів, а також змінювати розмір абонентної плати пакету.

Абонентна плата за доступ до послуги цифрового телебачення визначається замовленим пакетом телепрограм. Нарахування абонентної плати починається з моменту активації послуги, згідно діючих тарифів ТК «Череда». Оплата ТК «Череда» онлайн може бути здіснена на нашому сайті, це швидки та зручно.

Ви також можете: