Оплатити послуги ТК "Череда"

Icon

Cплатити інтернет, телефонний зв'язок і відеоспостереження можна банківською карткою Visa або MasterCard.

Миттєве зарахування
icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay
Постачальник послуги
ТК "Череда"
044-467-67-03

Успішних оплат

13 663

Остання оплата: 10 год. тому

Рейтинг послуги
4.70

Оцінили 903 користувачів

Приватна організація «Телефонна компанія «Череда» веде свою діяльність у сфері проводового електрозв’язку у місті Київ уже понад 10 років. В умовах жорсткої конкуренції і нових вимог ринку фірма надає своїм користувачам першокласний зв'язок та великий вибір телекомунікаційних послуг. Це встановлення номерів цифрової АТС, що забезпечує якісний зв'язок як по Україні, так і у світі; цифрове телебачення; послуги пакетної передачі даних; проектування «під ключ» різних видів мереж, у тому числі волокно-оптичних і IP-мереж; покриття швидкісним інтернетом будівель і житлових будинків тощо.

Абонентами ТК «Череда» являються тисячі киян. Дбаючи про комфорт клієнтів, які працюють за межами офісу, компанія пропонує 240 вихідних модемних ліній зі швидкістю 56 Kb/s. Стабільність телефонного зв’язку та інтернет-покриття залежить від вчасної оплати. На сьогодні оптимальним та надійним в плані своєчасного надходження коштів на рахунок компаній є платіжний ресурс Ipay.ua. Він дає можливість оплатити послуги провайдера «Череда» за лічені секунди, не виходячи з дому!

Як оплатити інтернет ТК "Череда"

Щоб ви мали змогу користуватися інтернетом безперебійно чи здійснити важливий дзвінок, варто заздалегідь подбати про спосіб оплати. Найпростіший і швидкий варіант – оплатити інтернет чи зв'язок на сайті Ipay.ua, адже для проведення операції знадобиться мінімум інформації та кроків. Вам слід:

  • створити платіж, в якому зазначити номер договору з ТК «Череда» і суму поповнення;
  • ввести реквізити своєї платіжної картки систем Visa чи MasterCard;
  • підтвердити платіж, перевіривши заповнені поля.

Чи можна оплатити ТК "Череда" без комісії?

На жаль, онлайн-ресурс Ipay.ua не надає такої можливості. Наш тариф за переказ коштів складається із комісії банку-відправника та банку-еквайра ТК «Череда». Суто наш прибуток є мінімальним. Однак це жодним чином не впливає на якість платіжних послуг компанії. Ми передусім забезпечуємо клієнтам прозорість тарифів на проведення будь-яких транзакцій. Ipay.ua – це гарантія швидкості і безпеки ваших платежів!

Ви також можете: