Оплата телебачення Домашній телеком

Сплатити послуги через інтернет можна банківською карткою Visa або MasterCard.
 • 1

  введення даних
  платника

 • 2

  введення даних
  карти

 • 3

  підтвердження
  платежу

0800210000

domtele.com

CardBlanche

Совершено успешных оплат Домашній телеком -ТВ:

7 788

Остання оплата: 1 час назад.

4 причини зареєструватися на iPay.ua

1
Не вводити номер картки
Додайте свої картки в кабінет, і більше ніколи не вводьте дані вручну
2
Шаблони платежів
Додайте шаблони і робіть регулярні платежі в один клік
3
Бонуси
Отримуйте бонуси за кожен платіж, та отримуйте цінні подарунки
4
Регулярні акції
Приймайте участь у регулярних знижкових акціях і розіграшах

Зареєструйтесь за 1 хвилину
і скористайтеся всіма перевагами сервісу!

Як сплатити послуги ТБ «Домашній телеком» на сайті iPay.ua

Всеукраїнський сайт інтернет-платежів iPay.ua надає можливість користувачам сплатити послуги телебачення «Домашній телеком» через інтернет за допомогою банківської карти. Для цього лише потрібно - знати номер свого особового рахунку та мати картку банку з логотипом Visa або MasterCard.

На сторінці поповнення рахунку:

 • введіть номер вашого особового рахунку «Домашній телеком»
 • суму в гривнях, на яку хочете поповнити рахунок

Натисніть "Продовжити"

На наступній сторінці введіть дані вашої карти:

 • 16 -значний номер картки (цифри вказані на карті)
 • термін дії картки - місяць і рік
 • CVV - код (тризначна цифра на звороті карти)

Зазначена сума буде миттєво перерахована з вашої платіжної картки на Ваш особовий рахунок після натискання кнопки «Сплатити» та підтвердження платежу.

Восени 2010 року компанія «Датагруп» вивела на ринок комплексних телекомунікаційних послуг торгову марку «Домашній телеком». Використання якісного та сучасного обладнання дозволяє вирішувати практично будь-яке завдання. На теперішній час компанія є одним з лідерів по географії надання послуг телебачення. Сплатити ТБ Домашній телеком через інтернет тепер дуже просто, - достатньо мати лише банківську картку.

Під торговою маркою «Домашній телеком» надаються послуги Інтернет, телефонії та телебачення. За підсумками 1-го кварталу 2013 компанія обслуговує 278 тис. абонентів. «Домашній телеком» працює у двадцяти п'яти регіонах України. Але для того, щоб підключити цифрове ТБ або інтернет не потрібно нікуди йти, достатньо сплатити Домашній телеком онлайн на нашому сайті.

Для всіх своїх абонентів ТМ «Домашній телеком» пропонує послугу телебачення. Сьогодні послуга доступна для мешканців таких міст: Києв, Дніпропетровськ, Ірпінь. Кількість міст постійно збільшується. Щоб стати абонентом «Домашнього телекому», не потрібно нікуди йти, заплатити за Домашній телеком в Києві банківською картою та й далі насолоджуватися якісним, сучасним телебаченням і швидкісним інтернетом.

Для своїх абоненті «Домашній телеком» надає підключення цифрового ТВ відповідно до наступних тарифів. Тариф «Базовий» (абонентська плата - 39 грн.) - Це 80 каналів у відмінній якості. Також включена функція «Батьківський контроль». З її допомогою батьки зможуть блокувати небажані для дитини фільми і телепередачі. Ця функція доступна, якщо була здійснена оплата послуг Домашній телеком через Інтернет згідно з тарифом.

Також абоненти «Домашнього телекому» можуть скористатися акційною пропозицією. Пакет «Медіа Свобода», в якому всього за 150 грн. абонент отримує сучасне цифрове телебачення + високошвидкісний, безлімітний доступ до мережі інтернет на швидкості до 100 Мбіт / с. Стати повноправним учасником акції можна, сплативши 150 грн.

Також «Домашній телеком» пропонує підключення сучасного цифрового ТБ всього за 99 грн. на місяць. Підключення за цим тарифом стає можливим, якщо була здійснена оплата Домашній телеком онлайн на відповідну суму.

Крім оплати телебачення ви також можете:

Подробнее...
Скрыть