Оплатити послуги MEGOGO

Сплатити послуги Megogo онлайн за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або ПРОСТІР.

Введення даних платника Введення даних платежу Введення даних картки Підтвердження платежу
1/4
Введення даних платника Далі: Введення даних платежу
Введення даних платника

Рейтинг послуги

4.90

Оцінили 220 користувачів

Надавач послуги

0 800 751 234

Успішних оплат MEGOGO

13 406

Остання оплата: 5 год. тому

Оплатити послугу ТВ компанії «Мегого-ТВ" банківською картою

 1. Оплатити трансляцію MEGOGO в режимі online
 2. Як створити особистий кабінет
 3. Вигода інтернет-платежів

MEGOGO - це найбільший сервіс, що надає доступ до перегляду відео та телевізійного контенту в режимі онлайн. Сервіс надає можливість перегляду всіх популярних телеканалів в HD-якості. Також перелік доповнений власними каналами ресурсу. Крім ТВ, на сайті створені добірки найактуальніших фільмів, серіалів, мультфільмів, телепередач, популярних кліпів. Користувачі можуть налаштовувати функціонал, користуватися пошуком. Передбачена зручна функція перемотування ТВ ефіру.

На сайті можна знайти різні пакети і варіанти підписки. Вони відрізняються кількістю доступних телеканалів і розміром абонплати. Всі послуги надаються на умовах абонплати, і якщо грошей на рахунку недостатньо на день оплати, то доступ автоматично припиняється. Щоб не опинитися в неприємній ситуації потрібно своєчасно вносити гроші на рахунок оператора «Мегого».

Для оплати послуг сервісу можна використовувати можливість інтернет-платежу і зробити переклад не виходячи з дому.

Оплатити трансляцію MEGOGO в режимі online

Щоб перерахувати кошти за послуги MEGOGO в автоматичному режимі онлайн потрібно мати карту будь-якого українського банку з позитивним балансом. Важливо, щоб карта була підключена до системи Master Card, ПРОСТІР або Visa. Для проведення операції на головній сторінці потрібно натиснути на логотип провайдера і перейти до заповнення форми для оплати.

Потрібно виконати 3 прості кроки:

 1. вибрати тип підписки (Легка, Оптимальна або Максимальна), ввести номер особового рахунку та вартість послуги;
 2. вбити дані банківської картки;
 3. підтвердити операцію.

Платіж буде виконаний моментально і доступ до перегляду улюблених програм відновиться. Після надходження грошей на рахунок замовлення автоматично направляється на підключення без необхідності очікувати підтвердження.

Важливо пам'ятати, що деякі банки встановлюють обмеження для платежів через інтернет. Тому якщо платіж не проходить, то необхідно зв'язатися з оператором і врегулювати це питання.

Як створити особистий кабінет

Якщо користувач планує здійснювати регулярні платежі на порталі Ipay.ua, то йому варто пройти реєстрацію. Процедура не займе багато часу і надасть масу переваг. Після реєстрації сайт згенерує особистий кабінет зі зручним функціоналом, де можна зручно працювати. Для реєстрації потрібно:

 1. У правому верхньому кутку натиснути кнопку «Особистий кабінет».
 2. Активувати кнопку «Зареєструватися».
 3. Вказати телефон і необхідні дані.
 4. Підтвердити намір.

Користуючись Ipay.ua, можна оплачувати будь-які рахунки зручно і без витрат часу.

Вигода інтернет-платежів

Платежі через інтернет - це сучасний фінансовий інструмент, користуючись яким не потрібно мати паперових грошей, втрачати час на походи в банки. Користуючись Ipay.ua можна:

 • проводити оплату «тут і зараз»;
 • створювати шаблони і відкладені платежі;
 • контролювати рух грошей на рахунку.

Безготівковий розрахунок все більше проникає в наше життя, а сайт електронних платежів Ipay.ua робить процес зручним і вигідним. Універсальний сервіс дає можливість реалізувати різні фінансові операції, не виходячи з дому чи офісу.

На сайті iPay.ua ви зможете: