4.7 294
 

Оплатити «Столичний комфорт»

Оплатити комунальні послуги ТОВ «Столичний комфорт» через інтернет.

 • 1

  введення даних
  платника

 • 2

  введення даних
  картки

 • 3

  підтвердження
  платежу

*

Виберіть адресу

*

Введіть ваш особовий код наприклад X-XXX

*

Введіть ваші прізвище, ім`я, по батькові

*
Mінімум 50.00 грн.

Введіть суму в гривнях

Якщо вам не відомий особовий код, ви можете дізнатися звернувшись у ТОВ «Столичний комфорт»
 

Введіть Email для отримання квитанції про оплату4 причини зареєструватися на iPay.ua

1
Не вводити номер картки
Додайте свої карти в кабінет, і більше ніколи не вводьте дані вручну
2
Шаблони платежів
Додайте шаблони і робіть регулярні платежі в один клік
3
Бонуси
Отримуйте бонуси за кожен платіж, та отримуйте цінні подарунки
4
Регулярні акції
Приймайте участь у регулярних знижкових акціях і розіграшах

Зареєструйтесь за 1 хвилину
і скористайтеся всіма перевагами сервісу!


Як сплатити послуги ТОВ «Столичний комфорт» на сайті iPay.ua

iPay.ua – це Всеукраїнська система, де абоненти ТОВ «Столичний комфорт» мають можливість вчасно сплатити послуги цього комунального підприємства через  інтернет за допомогою банківської карти. Для цього будь-якому абоненту  потрібно лише мати банківську картку Visa або MasterCard та знати номер свого особового рахунку.

Всеукраїнська система платежів iPay.ua  надає можливість всім своїм користувачам  заплатити за послуги ТОВ «Столичний комфорт» онлайн банківською картою Visa або MasterCard. Для того, щоб вчасно поповнити рахунок:

 • введіть ваш номер особового кода в ТОВ «Столичний комфорт»
 • введіть ваші ФІП
 • введіть суму, яку Ви хочете перерахувати
 • введіть ваш е-мейл
 • натисніть кнопку "Продовжити"

Далі введіть дані вашої карти:

 • номер картки Visa або MasterCard - 16 цифр
 • кінцевий термін дії картки (місяць і рік)
 • CVV - код (число з 3 цифр на звороті карти)

Перед тим як перевести кошти ТОВ «Столичний комфорт» - перевірте введену Вами інформацію. Після натискання кнопки "Сплатити" зазначена сума буде миттєво переведена з вашої платіжної картки на рахунок ТОВ «Столичний комфорт».

ТОВ «Столичний комфорт» обслуговує будинки в місті Києві, що знаходяться за адресами: вул. Верховинна, 35 і 37, вул. Депутатська, 23-а, вул. І. Крамського, 9, пров. Ковальський, 19 (офісно-житловий комплекс « Вертикаль»), вул. Тимофія Шамрила , 4б (офісно-житловий комплекс «Golden Park»).

Сплатити ТОВ «Столичний комфорт» через інтернет тепер дуже просто, вам потрібна лише ваша банківська картка.

Співробітники компанії пропонують Вам європейський рівень обслуговування. Все знаходиться поруч. Але не треба нікуди ходити, оплата послуг ТОВ «Столичний комфорт» через Інтернет можлива на нашому сайті.

На першому поверсі одного з будинків кожного житлового комплексу розміщується філія ТОВ «Столичний комфорт», який створений для вирішення невідкладних проблем, пов'язаних з експлуатацією будинків комплексу та прилеглої до них території. У центральному ж офісі компанії цілодобово чергують інженерно -ремонт бригади, швидко реагують на всі виклики, - так звана швидка ремонтна допомогу від «Столичного комфорту». Сьогодні сплатити ТОВ «Столичний комфорт» онлайн можна на сайті сервісу по прийому платежів.

Одна з обслуговуваних територій ТОВ «Столичний комфорт» - це новий житловий комплекс бізнес- класу «Golden Park». Він розташований в одному з найбільш зелених районів Києва поряд з величезним Сирецьким парком. Оплата ТОВ «Столичний комфорт» онлайн може бути здійснена дуже швидки, для цього потрібна лише банківська картка.

Приваблива архітектура будинків цього комплексу створює атмосферу затишку і комфорту, а м'які природні кольори пастельній гами додають комплексу настільки цінується розбірливими покупцями вишуканість. Завдяки чому новий житловий комплекс по праву можна назвати справжньою коштовністю в оточенні чудового парку.

Ретельно підібрані високоякісні матеріали і сучасні технології будівництва дозволили спроектувати і побудувати комплекс таким чином , щоб жити в Golden Park було максимально зручно і комфортно. Заплатити за комунальні послуги ТОВ «Столичний комфорт» в Києві за послуги можна прямо в мережі Інтернет, не виходячи з дому.

Ви також можете