Оплатити послуги CNL

CNL - перший Християнський супутниковий телеканал російською та українською мовами. Ви можете оплатити трансляцію CNL за допомогою сервісу iPay.ua за лічені хвилини онлайн.

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далее: Ввод данных карты
Введення даних платника

Рейтинг послуги

3.80

Оцінили 4 користувачів

Надавач послуги

(44) 223 53 36
(44) 593 20 66

Оплатити послугу ТВ компанії «CNL» банківською картою

 1. Оплатити трансляцію ТВ компанії CNL в режимі online
 2. Кому вигідно користуватися сайтом iPay.ua
 3. Переваги платіжної платформи iPay.ua

CNL - це найбільша в світі християнська телемережа, яка веде трансляцію з супутника по всьому світу, а тепер і в Україні. Стабільний сигнал високої якості передається в більш ніж 400 кабельних мережах, ретранслюється в мережі Інтернет. Глядачам доступні програми релігійної спрямованості, як загальноосвітні, так і науково-популярні, музичні, дитячі. Успішно функціонує новинне агентство CNLNEWS, метою якого є інформування глядачів телемережі про всі знакові події християнського світу, що відбуваються в різних куточках планети.

Телемережа CNL виробляє якісний цифровий контент для християнської аудиторії. Мовлення відбувається в цілодобовому режимі, за багатьма напрямками проводиться благодійна діяльність.

Для оплати послуг телемережі CNL можна скористатися порталом для online-платежів iPay.ua.

Оплатити трансляцію ТВ компанії CNL в режимі online

Щоб оплатити мовлення християнського телебачення CNL потрібно мати банківську карту з позитивним балансом і доступ в інтернет. За допомогою порталу моментальних платежів Ipay.ua можна виконати переклад, використовуючи не тільки ПК, але і будь-який комунікатор (смартфон або планшет).

Для проведення оплати потрібно:

 1. знайти на головній сторінці логотип постачальника послуг CNL;
 2. вказати номер телефону, до якого прив'язаний аккаунт в форматі 8 0ХХ ХХХ ХХ ХХ і суму для перекладу;
 3. вбити дані банківської картки: номер, термін дії та CVV2;
 4. клікнути кнопку «Продовжити».

Після підтвердження операції, платіж буде виконаний за лічені секунди. CVV2-код можна побачити на зворотному боці карти або дізнатися в службі клієнтської підтримки банку, який випустив карту, за телефоном, вказаним на звороті. За проведення фінансової операції сервісом стягується комісія, яка нижче, ніж в деяких платіжних терміналах.

Кому вигідно користуватися сайтом iPay.ua

Онлайн-платежі - це сучасний фінансовий інструмент, користуючись яким не потрібно мати паперових грошей. До того ж не важливо, клієнтом якого банку є користувач - система приймає до оплати будь-який банківський пластик підключений до платіжної системи Visa або MasterCard, як дебетовий так і кредитний продукт.

Завдяки стабільній роботі платформи, послуги сервісу Ipay.ua доступні в режимі 24/7.

Переваги платіжної платформи iPay.ua

Сайт електронних платежів iPay.ua дає можливість користувачам оплачувати будь-які послуги і квитанції в режимі онлайн. Постійні клієнти сервісу отримують масу переваг:

 • швидке перерахування грошей і підтвердження операції на e-mail;
 • простий і зрозумілий функціонал сайту, який не викликає питань;
 • економію грошей на комісіях, відсутність прихованих платежів;
 • вигідну систему бонусів, подарунків і програму лояльності;
 • високий рівень безпеки особистих даних.

Щоб мати можливість користуватися всіма перевагами платіжної системи, користувачам надається можливість зареєструватися на сайті і отримати доступ до персонального кабінету, де можна створювати шаблони, контролювати операції і здійснювати будь-які платежі за кілька кліків мишкою.

Швидкі переклади з iPay.ua - це зручно і безпечно.

*Айпей юей, 2018