Оплатити послуги Чорне Море(КТБ)

Сплатити Чорне Море(КТБ) онлайн за допомогою банківської карти

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далі: Введення даних картки
Введення даних платника

Надавач послуги

Чорне Море(КТБ)
777-0-999

Рейтинг послуги

4.60

Оцінили 964 користувачів

Оплатити послугу ТВ компанії «Чорне Море КТБ» банківською картою

 1. Оплатити послуги «Чорне Море КТБ» в режимі online
 2. Як і навіщо створювати особистий кабінет
 3. Зручність інтернет-платежів

Телекомпанія «Чорне Море КТБ» це провайдер, який працює в Одесі. Серед послуг компанії цифрове і аналогове телебачення, високошвидкісний інтернет. На сьогоднішній день в сітці мовлення кабельної мережі «Чорне Море КТБ» транслюється більше 70 аналогових каналів. Цей перелік постійно розширюється.

Користувачі можуть підключити розширений або економічний пакет, виходячи зі своїх потреб і можливостей. Тарифні пропозиції відрізняються кількістю доступних телеканалів і вартістю. Всі послуги надаються на умовах абонплати, і якщо грошей на особистому рахунку недостатньо на день платежу, то доступ автоматично припиняється. Щоб не опинитися в неприємній ситуації потрібно своєчасно вносити гроші на рахунок оператора «Чорне Море КТБ».

Для оплати послуг сервісу можна використовувати будь-який зручний спосіб: відвідати офіс компанії або відділення банку, використовувати термінал моментальних платежів або заплатити за допомогою кредитної картки через інтернет.

Оплатити послуги «Чорне Море КТБ» в режимі online

Щоб оплатити послуги телекомпанії «Чорне Море КТБ» в автоматичному режимі через інтернет потрібно мати пластикову карту будь-якого банку з позитивним балансом. Важливо, щоб карта була підключена до платіжної системи Master Card, ПРОСТІР або Visa.

На головній сторінці сайту Ipay.ua потрібно знайти логотип провайдера «Чорне Море КТБ» чи скористатися пошуком. Потім потрібно перейти до заповнення форми для оплати:

 1. ввести номер особового рахунку;
 2. вказати суму поповнення;
 3. забити дані банківської картки;
 4. підтвердити правильність даних.

Платіж буде виконаний за кілька секунд. Якщо операція не проходить, то потрібно перевірити, чи не встановлений на мапі ліміт для платежів через інтернет. Виправити ситуацію можна в інтернет-банку або зателефонувавши в службу підтримки.

Як і навіщо створювати особистий кабінет

Для зручності здійснення платежів на порталі Ipay.ua рекомендуємо зареєструватися та отримати доступ до персонального кабінет користувача. Процедура займе декілька хвилин, але надасть масу переваг. Після реєстрації на сайті буде створено особистий кабінет зі зручним функціоналом, де можна зручно працювати. Для реєстрації потрібно:

 1. У правому верхньому кутку натиснути кнопку «Особистий кабінет».
 2. Перейти на кнопку «Зареєструватися».
 3. Вказати контактний телефон та необхідні особисті дані.
 4. Підтвердити реєстрацію.

Користуючись Ipay.ua, можна оплачувати будь-які рахунки зручно і без витрат часу, а також вести облік всіх платежів в рамках одного сайту.

Зручність інтернет-платежів

Платежі через інтернет - це зручний фінансовий інструмент, користуючись яким не потрібно втрачати час на походи в банки і заповнювати квитанції. Користуючись Ipay.ua можна:

 • проводити оплату в будь-який час і в будь-якому місці;
 • створювати шаблони і відкладені платежі;
 • зберігати квитанції і контролювати оборот грошей на рахунку.

До того ж не важливо, клієнтом якого банку є платник - система приймає до оплати будь-який банківський пластик підключений до платіжної системи Visa або MasterCard, як дебетовий так і кредитний продукт.

Швидкі переклади з iPay.ua - це зручно і безпечно.

*Айпей юей, 2018