Бестлінк (поповнити рахунок)

Icon
Миттєве зарахування
icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay
Постачальник послуги
Бестлінк

Успішних оплат

148 206

Остання оплата: 4 годин тому

Рейтинг послуги
4.60

Оцінили 1 609 користувачів

Телекомунікаційний оператор Львівської області, який поєднує власні оптоволоконні мережі та бездротові канали зв’язку. Якісний сервіс, прозорі тарифи, кваліфікована техпідтримка та постійний розвиток технологій працюють для комфорту абонентів.

Як поповнити Бестлінк через інтернет?

Послуги провайдера надаються на умовах передплати. Щоб користуватися всіма перевагами обраного тарифного плану, вчасно поповнюйте свій баланс. Зробити це зручно у будь-який час доби на сервісі онлайн-оплат iPay.ua. Для миттєвого переказу грошей виконайте декілька простих кроків:

  1. Заповніть свій ID, що надається при укладанні договору з Bestlink, та суму.
  2. Оберіть спосіб для оплати: віртуальні гаманці Apple Pay/Google Pay чи введення повних даних банківської картки власноруч.
  3. Зробіть підтвердження пропонованим способом.
  4. Якщо потрібно, збережіть квитанцію.

Яка комісія при оплаті?

Платіж відбувається з комісією у 3%. Всі операції на iPay.ua повністю прозорі. Подробиці, враховуючи розмір додаткових нарахувань, видно до оплати. Натисніть «Деталі платежу», щоб переглянути підсумкову суму та її складові.

Техпідтримка провайдера

Користувачі найчастіше звертаються до оператора у разі виникнення технічних неполадок. Центр підтримки Бестлінк працює кожен день з 8.00 до 20.00. Звернутися можна за одним із номерів:

  • 093-170-03-15 – багатоканальний номер для швидкого розв’язання проблем;
  • 097-351-13-62;
  • 066-538-33-45.

Швидкі переклади з iPay.ua - це зручно і безпечно.