Хмельницька філія «Газмережі України» - оплата за транспортування газу

Icon
Швидке зарахування

для збереження треба буде створити або увійти в кабінет iPay.ua

icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay
Постачальник послуги
Хмельницька філія ТОВ «Газорозподільні мережі України»
(0382) 71-04-67

Успішних оплат

6 995

Остання оплата: 21 хвилину тому

Рейтинг послуги
4.50

Оцінили 90 користувачів

Як оплатити доставку газу в Хмельницькому та Хмельницькій області від Газмережі України?

Компанія "Газмережі України", що входить до "Групи Нафтогаз", отримала ліцензію на розподіл газу у Хмельницькій області. З 1.10.2023 хмельничани мають переказувати кошти за газ за новими реквізитами — на рахунок ТОВ Хмельницька філія "Газмережі України".

Сплатити за послугу можна онлайн через сервіс iPay, без черг у банках або до терміналів самообслуговування. iPay.ua спростить вам життя, адже весь процес оплати займе пару хвилин:

  • Впишіть номер особового рахунку на сторінці послуги (особові рахунки лишились такими ж, як раніше).
  • Введіть суму платежу.
  • Вкажіть дані банківської карти (номер, термін дії, CVV-код).

Яка комісія при оплаті?

При оплаті послуги розподілу газу споживач має сплатити комісію. Сервіс онлайн-оплати iPay.ua пропонує низькі комісії на комунальні послуги. Їх розмір варіюється залежно від компанії, на користь якої сплачуються кошти. При оплаті послуги від Хмельницької філії "Газмережі України" комісія складає лише 0.7%. Сплачуючи через iPay.ua, ви побачите точну суму комісії перед підтвердженням платежу.

З якого числа можна оплатити газ в Газмережі України? Як оплатити борг?

Для тих, хто полюбляє розраховуватися за комунальні послуги заздалегідь, є можливість оплати з 12 числа місяця. Раніше це робити не варто, інакше потім будуть неточності у нарахуваннях.

Якщо у вас є борг перед Хмельницькою філією "Газмережі України", ви можете швидко сплатити його через сервіс "iPay" з цієї сторінки. Достатньо ввести ваш особовий рахунок, вказати бажану суму погашення заборгованості та додати реквізити платіжної картки.

Якщо у вас залишився борг перед попереднім газовим оператором — "Хмельницькгаз", ви маєте переказати кошти саме на його рахунок. Це легко зробити за допомогою iPay: перейдіть на сторінку "Хмельницькгазу" та введіть номер особового рахунку.

До якого числа потрібно зробити оплату?

Оплачувати послугу розподілу газу потрібно до 20 числа місяця. Як підкреслює постачальник, своєчасні розрахунки дуже важливі в умовах російської збройної агресії. Також слід вчасно передавати щомісячні покази лічильників, адже від цього залежать коректні нарахування за транспортування газу. Якщо не передавати дані, вам нараховуватимуть плановий обсяг споживання.

Контакти компанії

Якщо ви вважаєте, що вам некоректно нарахували суму у платіжці за газ, ви можете звернутися для розв'язання вашого питання до ТОВ Хмельницька філія "Газмережі України". Щоб вирішити вашу проблему, зв'яжіться з контакт-центром компанії за номерами:

  • 066 300 2 888;
  • 098 300 2 888;
  • 093 300 2 888.

Ви також можете написати електронного листа на скриньку office.khmn@grmu.com.ua.