"Everest" оплата інтернет послуг онлайн

Сплатити Everest (Вінниця) - онлайн Інтернет за допомогою банківської карти

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далее: Ввод данных карты
Введення даних платника

Сервіс тимчасово недоступний

Рейтинг послуги

4.90

Оцінили 43 користувачів

Надавач послуги

"Everest" оплата інтернет послуг онлайн

 1. Поповнити рахунок «Everest» в режимі online банківською картою
 2. Використання технології Masterpass
 3. Переваги роботи з iPay.ua

Телерадіокомпанія «Everest» надає високотехнологічні послуги телекомунікації і інтернет в м Вінниця. Оператор пропонує різні пакети каналів для користувачів аналогового телебачення. На умовах додаткової послуги надаються цифрові канали. Доступ до інтернету не тарифікується в залежності від часу доби, а стабільність зв'язку не залежить від погодних умов, або використаному трафіку. Кожен користувач оплачує щомісячну фіксовану абонентську плату, в яку входить повний перелік послуг, включаючи технічну підтримку.

Ознайомитися з тарифами та акційними пропозиціями можна на офіційному сайті ТРК «Еверест».

Для оплати послуг компанії можна скористатися банківським переказом або рекомендованим платіжним сервісом. Провайдер «Everest» співпрацює з всеукраїнським платіжним сервісом iPay.ua, а значить послуги можуть бути оплачені не виходячи з дому за допомогою платіжної картки (кредитної або дебетової). Важливо пам'ятати, що термін зарахування коштів на особистий рахунок абонента при оплаті через відділення і термінали банків становить три банківські дні, тоді як при оплаті онлайн зарахування відбувається за кілька хвилин.

Поповнити рахунок «Everest» в режимі online банківською картою

Для того щоб поповнити рахунок потрібно вибрати в списку інтернет-провайдерів компанію «Everest» або скористатися пошуком. У пошуковому рядку можна вбити як назва компанії, так і її реквізити. Для успішної оплати у користувача сервісу повинна бути карта будь-якого українського банку, підключена до платіжної системи Mastercard або Visa з достатньою сумою на рахунку.

Щоб внести гроші на рахунок потрібно:

 • Ввести номер договору клієнта з компанією.
 • Вказати суму поповнення (в національній валюті).
 • Заповнити платіжні дані (номер, термін дії та код CVV2 картки) і підтвердити намір.

Важливо перевірити введену інформацію і тільки потім активувати кнопку «Оплатити». Після цього гроші буду переведені на рахунок протягом декількох секунд.

Використання технології Masterpass

Компанія Mastercard надає українцям доступ до ще більш зручним інтернет-розрахунків. Платформа Masterpass - це електронна система, яка дає можливість робити будь-які платежі в інтернеті швидше і безпечніше. Тепер дана технологія інтегрована з сервісом iPay.ua, і активується в особистому кабінеті після реєстрації. Використання сервісу Masterpass дає можливість не вводити кожен раз дані своїх карт в ручному режимі.

Для оплати потрібно:

 • в панелі розрахунків вибрати опцію «Платіжні картки» та гаманець Masterpass;
 • авторизуватися за допомогою телефону.

Система має великий список партнерів, послуги яких можна оплачувати. Тепер всі дані банківських карт клієнтів зберігаються в безпечному місці і не оприлюднюються навіть одержувачам платежу.

Переваги роботи з iPay.ua

Вибираючи сервіс інтернет-платежів iPay.ua для виконання платіжних операцій, користувачі можуть оцінити всі його переваги:

 • економія часу - банківський переказ може займати до декількох днів, тоді як електронний здійснюється за секунди;
 • контроль над фінансами;
 • безпеку особистих даних;
 • максимальний захист від шахраїв.

Користуйтеся сучасними технологіями з iPay.ua.

На сайті iPay Ви можете:

*Айпэй юэй, айпей юей, 2018