Оплатити послуги Everest (Вінниця) - Інтернет

Сплатити Everest (Вінниця) - онлайн Інтернет за допомогою банківської карти

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далее: Ввод данных карты
Введення даних платника

Повідомити, коли послуга відновить роботу?

Залиште номер свого телефону

або ваш email

Рейтинг послуги

4.90

Оцінили 43 користувачів

Надавач послуги

"Everest" оплата інтернет послуг онлайн

Телерадіокомпанія «Everest» надає високотехнологічні послуги телекомунікації і інтернет в м Вінниця. Оператор пропонує різні пакети каналів для користувачів аналогового телебачення. На умовах додаткової послуги надаються цифрові канали. Доступ до інтернету не тарифікується в залежності від часу доби, а стабільність зв'язку не залежить від погодних умов, або використаному трафіку. Кожен користувач оплачує щомісячну фіксовану абонентську плату, в яку входить повний перелік послуг, включаючи технічну підтримку.

Ознайомитися з тарифами та акційними пропозиціями можна на офіційному сайті ТРК «Еверест».

Для оплати послуг компанії можна скористатися банківським переказом або рекомендованим платіжним сервісом. Провайдер «Everest» співпрацює з всеукраїнським платіжним сервісом iPay.ua, а значить послуги можуть бути оплачені не виходячи з дому за допомогою платіжної картки (кредитної або дебетової). Важливо пам'ятати, що термін зарахування коштів на особистий рахунок абонента при оплаті через відділення і термінали банків становить три банківські дні, тоді як при оплаті онлайн зарахування відбувається за кілька хвилин.

Поповнити рахунок «Everest» в режимі online банківською картою

Для того щоб поповнити рахунок потрібно вибрати в списку інтернет-провайдерів компанію «Everest» або скористатися пошуком. У пошуковому рядку можна вбити як назва компанії, так і її реквізити. Для успішної оплати у користувача сервісу повинна бути карта будь-якого українського банку, підключена до платіжної системи Mastercard або Visa з достатньою сумою на рахунку.

Щоб внести гроші на рахунок потрібно:

  • Ввести номер договору клієнта з компанією.
  • Вказати суму поповнення (в національній валюті).
  • Заповнити платіжні дані (номер, термін дії та код CVV2 картки) і підтвердити намір.

Важливо перевірити введену інформацію і тільки потім активувати кнопку «Оплатити». Після цього гроші буду переведені на рахунок протягом декількох секунд.

Використання технології Masterpass

Компанія Mastercard надає українцям доступ до ще більш зручним інтернет-розрахунків. Платформа Masterpass - це електронна система, яка дає можливість робити будь-які платежі в інтернеті швидше і безпечніше. Тепер дана технологія інтегрована з сервісом iPay.ua, і активується в особистому кабінеті після реєстрації. Використання сервісу Masterpass дає можливість не вводити кожен раз дані своїх карт в ручному режимі.

Для оплати потрібно:

  • в панелі розрахунків вибрати опцію «Платіжні картки» та гаманець Masterpass;
  • авторизуватися за допомогою телефону.

Система має великий список партнерів, послуги яких можна оплачувати. Тепер всі дані банківських карт клієнтів зберігаються в безпечному місці і не оприлюднюються навіть одержувачам платежу.

Переваги роботи з iPay.ua

Вибираючи сервіс інтернет-платежів iPay.ua для виконання платіжних операцій, користувачі можуть оцінити всі його переваги:

  • економія часу - банківський переказ може займати до декількох днів, тоді як електронний здійснюється за секунди;
  • контроль над фінансами;
  • безпеку особистих даних;
  • максимальний захист від шахраїв.

Користуйтеся сучасними технологіями з iPay.ua.

На сайті iPay Ви можете: