Everest (Вінниця) інтернет - поповнити рахунок

Icon
Миттєве зарахування

Повідомити, коли послуга відновить роботу?

Залиште номер свого телефону

або ваш email

Постачальник послуги
Everest (Вінниця) - Інтернет
+380 (432) 552-552
2367
Рейтинг послуги
4.90

Оцінили 43 користувачів

Швидкісний інтернет для роботи, навчання і відпочинку. Власна оптоволоконна мережа забезпечує комфорт та стабільність незалежно від погодних умов та району Вінниці. Можна підібрати вигідний тариф і скористатися унікальною програмою лояльності.

Як оплатити Еверест Вінниця через інтернет?

Всі абонентські пропозиції діють на умовах передплати. Щоб у несприятливий момент не залишитися без мережі або телебачення, поповнюйте баланс завчасно. Перерахувати гроші просто онлайн у будь-який час доби:

  1. Введіть номер договору та суму.
  2. Вкажіть дані банківської картки Visa, MasterCard, Простір. На сайті також під’єднані Apple Pay та Google Pay для спрощення процесу.
  3. Здійсніть підтвердження операції.

Кошти на рахунок Everest поступають миттєво. Є можливість зберегти чек. Його можна залишити в електронному вигляду і за необхідністю пред’явити оператору.

Яка комісія при оплаті?

Комісія складає 3%. Як і з більшістю інших платежів, комісійні потрібні, щоб сплатити роботу всіх фінансових установ, що здійснюють транзакцію. Це платіжна система, яка обслуговує вашу картку, банк та сервіс iPay.ua.

Техпідтримка провайдера

Абонентські звернення приймаються цілодобово за одним із телефонів:

  • 0432-55-25-52;
  • 067-829-59-49;
  • 093-170-07-07.

Для швидкого розв’язання технічних проблем є мобільні бригади. Вони ремонтують обладнання чи допомагають з налаштуваннями.