Чернігівська філія «Газмережі України» - оплата за транспортування газу

Icon
Швидке зарахування
icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay
Постачальник послуги
Чернігівська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України»

Успішних оплат

5 669

Остання оплата: 26 хв. тому

Рейтинг послуги
4.20

Оцінили 57 користувачів

Як оплатити доставку газу в Чернігові та Чернігівській області від Газмережі України?

З 1.12.2023 транспортуванням газу на Чернігівщині займається новий оператор — Чернігівська філія "Газмережі України". За послуги, отримані після цієї дати, потрібно платити за оновленими реквізитами.

Це можна зробити за пару хвилин і не виходячи з дому, скориставшись сервісом оплати iPay.ua. Знадобиться лише номер особового рахунку (він залишився тим самим, попри зміну газового оператора) та банківська картка.

Алгоритм оплати:

  • Впишіть номер особового рахунку у відповідне поле.
  • Перевірте нарахування та вкажіть суму, яку будете сплачувати.
  • Додайте реквізити платіжної картки.
  • Підтвердіть платіж.

Яка комісія при оплаті?

Коли споживач оплачує послугу розподілу газу, з нього стягується комісія. Користувачі сервісу iPay.ua мають змогу платити за комунальні з мінімальними комісіями. Так, при оплаті транспортування газу від Чернігівської філії вам потрібно сплатити всього 0.7% від загальної суми. Система розрахує та відобразить розмір комісії перед тим, як ви підтвердите платіж.

З якого числа можна оплатити газ в Газмережі України? Як оплатити борг?

Як правило, платіжки за газ надходять споживачам після 12 числа. В електронному вигляді рахунки оновлюються раніше, тож ви можете оплатити послугу заздалегідь в онлайн-режимі.

Крім поточних рахунків, через iPay.ua ви можете частково або повністю сплачувати борг за розподіл газу. Якщо заборгованість була нарахована до 1.12.23, вам потрібно переказати кошти АТ "Чернігівгаз". Для цього потрібно ввести номер особового рахунку. Система виведе на екран суму заборгованості перед попереднім постачальником послуги. Вам залишиться тільки вказати бажану суму до погашення та дані картки для сплати.

До якого числа потрібно зробити оплату?

Попри зміну газового оператора, крайній термін сплати послуг лишився без змін. Потрібно вносити кошти на рахунок не пізніше 20 числа. За несвоєчасну оплату можливе нарахування пені та навіть відключення від постачання газу.

Зареєструйте "Мій кабінет" на iPay.ua, щоб завжди вчасно оплачувати комунальні. Вам будуть надходити регулярні нагадування про платежі.

Контакти компанії

Якщо ви хочете поставити запитання щодо послуг компанії, зверніться до контакт-центру Чернігівської філії. Консультації доступні по декількох номерах:

  • 066 300 2 888;
  • 098 300 2 888;
  • 093 300 2 888.