Туристичним агентствам

За допомогою сервісу iPay.ua туристичні агенції можуть цілодобово приймати оплати від туристів через інтернет. Туристи здійснюють оплату банківськими картками Visa та Mastercard у зручний для них час, а пакет документів отримують електронною поштою.

Навіщо сервіс онлайн-платежів турфірмі?

Задоволення потреб клієнтів. Деякі клієнти бажають замовляти відпочинок самостійно, зводячи до мінімуму спілкування з менеджерами турфірм. Усю необхідну інформацію вони хочуть отримувати в інтернеті: інформацію про тури, консультації тощо. Для них важливо, щоб спосіб оплати, як і вибір туру, максимально відповідав їхнім вимогам. Тепер турфірми можуть задовольнити потреби такої категорії клієнтів, надавши спосіб оплати турів онлайн.

Розширення географії клієнтів. Сервіс iPay.ua надає можливість працювати з великою кількістю клієнтів, незалежно від їхньої віддаленості від офісу вашої компанії.

У ногу з часом. Туризм - одна з найбільш клієнтоорієнтованих галузей. Туристи стають вимогливішими, водночас турфірми мають бути винахідливішими. Наявність сучасного додаткового способу оплати - за допомогою банківських карток через інтернет, - це показник високого рівня сервісу і конкурентна необхідність компанії.

До речі, за даними НБУ станом на 1.04.2012 р. в Україні кількість активних платіжних карток становила 32,658 млн од. Водночас 52% українців використовували платіжні картки для безготівкового розрахунку.

Можливість приділяти увагу тим клієнтам, які його потребують. Надавши «самостійним» клієнтам усі необхідні сервіси для вибору й купівлі туру онлайн, менеджери турфірм можуть приділяти більше часу покупцям, які потребують особистого спілкування.

Відсутність помилкових замовлень. Зазвичай споживачеві необхідно зробити передоплату або оплатити тур повністю до моменту бронювання. Але часом у гонитві за клієнтами менеджери бронюють тур на свій страх і ризик.

Чи часто клієнт на шляху до вас змінює своє рішення? Ще подумає, розгляне інші варіанти турів, дати - причин відмовитися від броні безліч. iPay.ua виключає можливість помилкових замовлень, оскільки клієнт миттєво здійснює оплату / передоплату.

Основні переваги використання iPay.ua

  • Можливість прийняти оплату / передоплату за тур, навіть якщо турист не може приїхати в офіс турфірми. Для того, щоб оплатити за допомогою iPay.ua, клієнтові необхідно мати тільки картку з грошовими коштами, виставлений турфірмою рахунок і доступ в інтернет.
  • Більше імпульсивних покупок і менше часу на прийняття рішення. Спрощений спосіб оплати збільшує кількість покупок і, відповідно, прибуток.
  • Оперативність. Виставлення рахунку потребує не більше 1 хвилини. Щоб оплатити, туристу необхідно всього 30 секунд. Інформування турфірми про здійснений платіж відбувається миттєво.

Як відбувається процес оплати за допомогою iPay.ua?

  • Турист вибирає тур і спосіб оплати банківською карткою через інтернет.
  • Менеджер турфірми формує рахунок в «Особистому кабінеті iPay.ua» і відправляє на e-mail клієнта автоматично створене гіперпосилання, що веде на захищену сторінку оплати.
  • Клієнт, перейшовши за посиланням, вводить на сторінці оплати номер своєї картки, термін її дії та CVV / CV2-код (три цифри на звороті картки), підтверджує платіж та отримує повідомлення про успішну оплату.
  • Гроші туриста надходять на розрахунковий рахунок турфірми.

Чому саме iPay.ua?

Фінансові умови співробітництва, простота і зручність використання інтерфейсу - переваги, що визначають вибір на користь iPay.ua. Важливо й те, що iPay.ua сертифікований відповідно до міжнародного стандарту безпеки PCI DSS.

ля туристичних агенцій:

  • Підключення до сервісу БЕЗКОШТОВНО.
  • Абонентська плата і для агенцій, і для туристів відсутня.
  • Існує комісія за переказ грошових коштів від туриста на розрахунковий рахунок турфірми. Вона може бути розподілена між турагенцією та покупцем.

Етапи підключення

Крок 1. Ви заповнюєте анкету для підключення.

Крок 2. Підписуєте договір.

Крок 3. Вам надають доступ до «Особистого кабінету iPay.ua», у якому менеджер турагенції може формувати рахунки і миттєво отримувати інформацію про проведені платежі.

З питань підключення

+380 (44) 502-50-75

Skype: ipay.ua