Безпечне з'єднання

Оплата рахунку за реквізитами

Дозволяє сплатити за послуги або товари, знаючи тільки банківські реквізити постачальника. Кошти будуть зараховані на наступний банківський день.

Попередня версія сторінки

Платіть швидше за допомогою шаблонів!

Авторизуйтесь та збережіть цей платіж у шаблон для супершвидких оплат!

Увійти

Одержувач

Категорія платежу

Відправник

Комісія 2%+4 грн:
0.00 грн
До сплати:
0.00 грн

Оплатіть швидко за допомогою

або вкажіть карткові дані

Сплатити

Здійснюючи переказ, ви приймаєте умови користувацької угоди

Ваші платежі захищені

Успішних оплат

2 689 885

Остання оплата 18 сек тому

Рейтинг послуги

4.70

Оцінили 76 906 користувачів

Ліміти та обмеження

29 999 грн

Максимальна сума переказу за раз

110 000 грн

Максимальна сума переказу на добу

Сплачуйте рахунки, знаючи тільки реквізити підприємства

Всеукраїнська система онлайн-платежів iPay.ua дає можливість всім своїм клієнтам здійснювати платежі, знаючи реквізити компанії або державної установи. З iPay.ua оплатити рахунок за реквізитами дуже просто, для цього потрібно лише мати комп'ютер або планшет, а також банківську картку Maestro / Cirrus, MasterCard, Visa, Visa Electron, випущену абсолютно будь-яким з банків України.

Переваги оплати за вільними реквізитами

Послуга переказу грошей на рахунок дає всім користувачам сервісу iPay.ua безліч переваг:

 • Економія часу. Час для оплати рахунків, - менш ніж хвилина, доступність сервісів iPay.ua - 24/7.
 • Швидкий переказ з картки на рахунок будь-яких муніципальних підприємств.
 • Здійснення податкових та інших платежів до бюджету.
 • Швидка оплата страхових внесків.

Як оплатити рахунок за реквізитами?

Щоб здійснити миттєвий платіж за реквізитами в системі iPay.ua, вам необхідно бути власником банківської картки, виданої будь-яким з українських банків. Для того, щоб зазначена сума була зарахована на рахунок підприємства, Відправником коштів у спеціально призначених для цього полях вказується така інформація:

 • Код отримувача

Якщо оплата відбувається для юридичних осіб, то необхідно вказати ЄДРПОУ (код Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України). Код складається з восьми цифр, його можна побачити практично на будь-якому документі, виданому конкретною організацією. Крім того, існують державні бази, в яких можна знайти ЄДРПОУ конкретної юридичної особи. Коли ж оплата здійснюється на рахунок фізичної особи, необхідно вказати РНОКПП (індивідуальний податковий номер). Він складається з 10 цифр. У будь-якому випадку, ЄДРПОУ або РНОКПП будуть обов'язково вказані в реквізитах, на які повинна відбуватися оплата, а також на квитанціях для оплати товарів та послуг.

 • Розрахунковий рахунок та IBAN
 • Розрахунковий рахунок – це обліковий запис, який використовується фінансовою установою для обліку коштів клієнта. Раніше розрахункові рахунки складалися з 20 символів. З недавнього часу вони відкриваються із врахуванням міжнародних стандартів IBAN (International Bank Account Number). В Україні цей код складається з 29 букв та цифр. Інформацію можна знайти в реквізитах.
 • Призначення платежу

Це обов'язкове поле, про яке забувати не варто. Також тут потрібно вказати в точності ту інформацію, яка написана на сайті, де ви замовляєте товари або послуги (або ж у квитанції). Без цього платіж буде важко ідентифікувати, що може призвести до певних затримок обробки платежу.

Чому комісія така велика

Спочатку може здатися, що комісія досить велика. Водночас, вона просто не може бути меншою, оскільки ділиться між:

 • банком-еквайром (фінансовою установою, яка обслуговує компанію-одержувача);
 • сервісом iPay.ua (здійснює переказ коштів від покупця до банку-еквайра);
 • міжнародними платіжними системами Visa та MasterCard (без них безготівкові розрахунки неможливі взагалі).

Власне, наш прибуток мінімальний, велика частина комісії перераховується для посередників і платіжних систем. Як результат, оплачувати товари і послуги через iPay.ua – це найбільш вигідне рішення для вас і ваших клієнтів!

Умови оплати рахунку за реквізитами

Здійснюючи переказ за реквізитами, відправник сплачує невеликий комісійний збір за користування сервісом. Його розмір становить 2% від суми переказу + 4 гривні. Тому перед тим, як оплачувати рахунки або страхові внески, Відправнику слід упевнитися в тому, що на його платіжній картці достатньо коштів. Мінімальна сума, яка може бути відправлена, ​​- 10 гривень, максимальний платіж, який може бути переведений на рахунок підприємства або установи, становить 29 999 гривень.

Всеукраїнська система online-платежів iPay.ua подбала про комфорт своїх користувачів, тому сплачувати рахунки можна, перебуваючи в будь-якому куточку України. iPay.ua - це безпека і комфорт, саме тому оплата за реквізитами не вимагає багато часу. Тепер для швидкої оплати рахунку не потрібно йти в банк або користуватися терміналами оплати, досить лише зайти на сайт iPay.ua.

Image

Бажаєте приймати оплату картками Visa та MasterCard на Вашому сайті?

Підключайте прийом платежів карткою на вашому сайті за допомогою сервісу iPay.ua

Залишити заявку