Дніпроводоканал (оплата послуг)

Icon
Швидке зарахування
icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay
Постачальник послуги
Дніпроводоканал
380567455565
1503

Успішних оплат

13 300

Остання оплата: 2 дні тому

Рейтинг послуги
5.00

Оцінили 716 користувачів

Комунальне підприємство Дніпроводоканал працює уже досить давно. Його головна функція зводиться до того, щоб забезпечувати жителів міста безперебійним водопостачанням та водовідведенням. Якщо вас цікавить, як оплатити ці комунальні послуги, то зараз розрахуватися з КП Дніпро водоканал можна не тільки в касі банку. Більш швидким та зручним способом буде ресурс iPay.ua.

Як оплатити «Дніпроводоканал»?

Сьогодні, щоб розрахуватися за спожиту воду, достатньо мати телефон або інший пристрій з інтернетом та банківську картку Простір, Visa, MasterCard. При оплаті необхідно зазначити тільки індивідуальні дані. Реквізити комунального підприємства підтягнуться автоматично із бази сервісу. Весь процес вміщується у декілька кроків:

  1. Вкажіть особовий рахунок та суму.
  2. Оплатіть, натиснувши кнопку Apple Pay/Google Pay, чи заповніть інформацію зі своєї картки.
  3. Зробіть підтвердження транзакції.

Кошти постачальнику надходять у більшості випадків миттєво. Чек можна надрукувати або зберігати в електронному вигляді. Така квитанція має однакову силу з виданою в касі банку чи на пошти.

Як надати показники лічильника в «Дніпроводоканал»?

Для правильного формування платіжок за воду треба вчасно звітувати про кількість використаних кубометрів. У зворотному випадку водоканал виставить рахунок згідно з нормами споживання на 1 людину.

Щоб нарахування були коректні, щомісяця надавайте показники лічильників води одним зі способів:

  • До контакт-центру за багатоканальним номером 056-719-93-86;
  • У відділах приймання споживачів;
  • За допомогою чат-боту «ЄРЦ КП» в Telegram або Viber.

Яка комісія при оплаті?

Погасити квитанцію «Дніпроводоканал» можливо з мінімальною комісією в 1,3%, але не менше, ніж 100 копійок. Це оплата послуг всіх фінансових установ, які беруть участь у проведенні транзакції: платіжна система, банк-еквайр та сервіс iPay.ua. Під час введення даних картки видно всю суму з урахуванням комісійних стягнень.

Також на iPay.ua ви можете скористатися послугою: