Дніпроводоканал (оплата послуг)

Сплатити Дніпроводоканал онлайн за допомогою банківської карти

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далі: Введення даних картки
Введення даних платника
Надавач послуги
Дніпроводоканал
380567455565
1503

Успішних оплат

10 000

Остання оплата: 2 годин тому

Рейтинг послуги
5.00

Оцінили 716 користувачів

Комунальне підприємство Дніпроводоканал працює уже досить давно. Його головна функція зводиться до того, щоб забезпечувати жителів міста безперебійним водопостачанням та водовідведенням. Якщо вас цікавить, як оплатити ці комунальні послуги, то зараз розрахуватися з КП Дніпро водоканал можна не тільки в касі банку. Більш швидким та зручним способом буде ресурс iPay.ua.

Як оплатити за послуги Дніпроводоканал через інтернет?

Для жителів Дніпра тепер не потрібно витрачати час на походи до поштового відділення чи фінансових установ, аби розрахуватися за послуги з водопостачання та водовідведення. Тепер виконати таку операцію можна навіть через інтернет. Вам знадобиться лише смартфон або комп’ютер із доступом до мережі.

Просто заповнюєте всі необхідні поля, після чого підтверджувати платіж – гроші будуть зараховані на рахунок Дніпроводоканалу уже за кілька хвилин. Таким чином, наш ресурс ідеально підійде для термінового перерахування коштів. Як підтвердження оплати послуг з водопостачання та водовідведення на вашу електронну скриньку прийде лист із квитанцією. Такий документ точно не загубиться, а при необхідності його можна в будь-який момент розрахувати.

Що потрібно для оплати в Дніпроводоканал?

Окрім гаджета, підключеного до інтернету, вам знадобиться:

  • платіжка (в ній можна дізнатись інформацію про номер особового рахунку, показники, суму до сплати та ін., при цьому більшість інформації заповнюється в автоматичному режимі, що додатково економить ваш час та сили);
  • банківська карта Visa, MasterCard чи ПРОСТІР (банк, що її видав, не грає ролі, адже у нас партнерські відносини із усіма популярними в Україні фінансовими установами, щоб здійснити платіж вам необхідно вказати номер, термін дії картки та CVV-код, все це можна побачити на самому платіжному інструменті).

Після цього на ваш мобільний телефон прийде СМС-повідомлення, вказавши пароль з нього, ви підтвердите платіж. Операція від сили займе у вас кілька хвилин, якщо ж створити шаблон для регулярних оплат, то це завдання стане ще більш простим.

До якого числа потрібно оплатити?

В Україні всі комунальні послуги оплачуються в 20-денний термін після закінчення поточного місяця. Ми рекомендуємо своєчасно погасити свої борги перед комунальним підприємством Дніпроводоканал. Таким чином, ви можете уникнути нарахування пені та відключення від послуг водопостачання і водовідведення.

Наш ресурс ідеально підходить для ситуацій, коли потрібно терміново переказати кошти. Завдяки зручному інтерфейсу все займе у вас лише кілька хвилин. При цьому ми гарантуємо максимально швидке зарахування коштів. З iPay.ua ви економите не тільки свої сили, але й час!

Чому потрібно зареєструватися на iPay.ua?

Виконати транзакцію можна навіть без реєстрації. Втім, цей процес займе лише кілька хвилин, причому авторизовані користувачі можуть розраховувати на кілька приємних переваг:

  • доступ до шаблонів. Це дозволить виконувати систематичні платежі всього в кілька кліків;
  • можливість додавати карти. При збереженні банківських карт вам не доведеться постійно вводити дані про платіжний інструмент, що додатково економить ваш час;
  • нарахування бонусів за кожну операцію. Чим частіше ви платите з iPay.ua, тим цінніші призи отримуєте;
  • постійні акції. Таким чином, у вас з’явиться можливість виграти суттєві знижки.

Оплата комунальних послуг з iPay.ua – вигідне рішення для жителів Дніпра

Наш ресурс призначений для того, аби ви могли розрахуватись з Дніпроводоканал в максимально комфортній обстановці, у зручний вам день та час. Окрім того, iPay.ua дає можливість проводити й інші банківські платежі через інтернет. З нами ви отримуєте:

  • максимально оперативне зарахування коштів;
  • гарантію безпеки завдяки відповідності міжнародним стандартам безпеки PCI DSS);
  • доступні ціни (наші тарифи максимально прозорі, ніяких додаткових платежів не буде).

З iPay.ua усі розрахунки стають набагато зручнішими та безпечнішими!

Також на iPay.ua ви можете скористатися послугою: