Поповнити рахунок ТриМоб

Icon

Поповнити рахунок "ТриМоб" банківською карткою Visa, MasterCard або ПРОСТІР .

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далі: Введення даних картки
Введення даних платника

Переваги входу на iPay.ua

Icon

Архів платежів

Зберігайте всі квитанції про платежі у зручному архіві платежів

Icon

Швидкі шаблони

Створюйте шаблони платежів та забудьте про введення особових рахунків при кожній оплаті

Icon

Доступ до банківської картки в один клік

Прив'яжіть банківську картку у своєму кабінеті та платіть швидше, вибираючи її як метод оплати

ТриМоб
0800501188

Успішних оплат

13 505

Остання оплата: 26 хв. тому

Рейтинг послуги
4.60

Оцінили 780 користувачів

Як поповнити рахунок «ТриМоб» через інтернет на сайті iPay.ua

Всеукраїнський онлайн сервіс миттєвих платежів  iPay.ua  може допомогти користувачам поповнити рахунок свого мобільного телефону ТриМоб онлайн банківською картою Visa або MasterCard.

На сторінці поповнення рахунку потрібно вказати:

  • Ваш номер мобільного телефону ТриМоб
  • суму в гривнях на яку Ви хочете поповнити рахунок

На наступній сторінці введіть дані вашої карти :

  • номер картки (число з 16 цифр на карті)
  • термін дії картки - місяць і рік
  • CVV - код (число з 3 цифр на звороті карти)

Сплатити можна карткою Visa або MasterCard (переконайтеся в наявності логотипу однієї з цих платіжних систем на своїй карті).

Перш ніж ви зробите поповнення рахунку – необхідно ретельно  введену Вами інформацію. Вказана Вами сума буде миттєво перерахована з Вашої платіжної картки на рахунок мобільного телефону після натискання кнопки "Сплатити". Оплата ТриМоб онлайн дозволяє суттєво економити Ваш час та гроші.

ТОВ «ТриМоб» було створено в 2011 році. Товариство з обмеженою відповідальністю «ТриМоб» - єдиний в Україні оператор, який надає послуги рухомого (мобільного) зв'язку стандарту UMTS/WCDMA. ТОВ «ТриМоб» надає послуги рухомого (мобільного) телефонного зв'язку під торговою маркою «ОГО! Мобільний». Сплатити ТриМоб через інтернет - це набагато зручніше, ніж ходити до терміналу або до банківського віддідлення.

ТОВ «ТриМоб» пропонує своїм абонентам унікальні пакети швидкісного мобільного Інтернету. На вибір представлені тарифні плани , які здатні задовольнити вимоги будь-яких абонентів , від початківців до впевнених користувачів. Заплатити за ТриМоб в Київі можна нневиходячі з дому, для цього потрібен лише доступ до мережі Інтернет та номер Вашого мобільного рахунку.

«Три Mob» пропонує такі послуги:

 «Смарт 64» - це спеціальна пропозиція для власників смартфонів і планшетів (розмір USIM- карти на вибір). Тарифний план передбачає нарахування пакетних коштів, у розмірі більшому, ніж абонентська плата , які абонент може використовувати для власних потреб: спілкуватися, переглядати Інтернет-сторінки. Оплата послуг ТриМоб через Інтернет стала ще простіше, - теперь її можна здійснити через мережу інтернет.

«ОГО! Мобільний Стандарт» - тариф , з яким абоненту буде комфортно в будь-якій ситуації . Обсяг трафіку , включеного в пакет , можна назвати новим стандартом мобільного Інтернету , адже такого об'єму вистачить для задоволення більшості потреб - від перегляду сайтів та пошти.

«ОГО! Мобільний Необмежений +» - завдяки цьому тарифному плану Ви можете не обмежувати себе в доступі до мобільного Інтернету. Можна спілкуватися, читати, переглядати сайти, грати в ігри, слухати музику і навіть завантажувати фільми.

«ОГО! Мобільний Ультра +» - це новий рівень свободи в мобільному Інтернеті. З цим тарифним планом Ви зможете повною мірою реалізувати всі свої бажання в мобільному Інтернеті. Щоб скористатися цими послугами – треба сплатити ТриМоб онлайн на будь-яку суму.