Поповнення рахунку "Київстар"

Поповнити рахунок Київстар можна за допомогою кредитної або дебетової карти (Visa, MasterCard або ПРОСТІР ).
 • 1

  введення даних
  платника

 • 2

  введення даних
  карти

 • 3

  підтвердження
  платежу

4 причини зареєструватися на iPay.ua
1
Не вводити номер картки
Додайте свої картки в кабінет, і більше ніколи не вводьте дані вручну
2
Шаблони платежів
Додайте шаблони і робіть регулярні платежі в один клік
3
Бонуси
Отримуйте бонуси за кожен платіж, та отримуйте цінні подарунки
4
Регулярні акції
Приймайте участь у регулярних знижкових акціях і розіграшах

Зареєструйтесь за 1 хвилину
і скористайтеся всіма перевагами сервісу!

Як поповнити Київстар через інтернет банківською картою?

На сайті Всеукраїнського сервісу прийому платежів в інтернеті iPay.ua* Ви можете здійснити поповнення свого рахукнку Київстар онлайн банківською картою Visa або MasterCard.

На цій сторінці введіть

 • номер вашого мобільного телефону Київстар
 • суму в гривнях яку ви хочете перерахувати з кредитної картки на рахунок телефону

На наступній сторінці введіть дані вашої карти:

 • 16-значний номер картки
 • термін її дії
 • CVV-код (тризначна цифра на звороті карти)

Для поповнення рахунку до оплати приймаються картки Visa або MasterCard. Перед тим як поповнити свій рахунок, обов'язково перевірте введену Вами інформацію. Зазначена сума для поповнення буде миттєво перерахована з вашої платіжної картки на рахунок Вашого мобільного телефону після підтвердження наміру натисканням на кнопку "Оплатити".

Поповнення Київстар онлайн на сайті iPay.ua має значні переваги:

 • це не займе більше двох хвилин,
 • на сайті iPay.ua безпечно, про це докладніше написано на сторінці безпеки сервісу онлайн платежів iPay
 • ви можете перевести гроші з банківської картки на свій рахунок в будь-який зручний для вас час, і не має значення, де ви зараз - в офісі, вдома, в гостях, в машині і т.п.

До того ж можна переказати кошти на рахунок як власного мобільного телефону, так і поповнити мобільний іншого абонента оператора Київстар.

Як поповнити Київстар через інтернет? Щоб оплатити мобільний зв'язок Київстар, вам знадобиться тільки доступ в інтернет і банківська карта будь-якого банку світу. На це в вас піде зовсім трохи часу.

Компанія «Київстар» заснована в 1994 році, послуги мобільного зв'язку почала надавати в грудні 1997–го року. Оплата послуг Київстар  через Інтернет сьогодні – один з найдоступніших способів оплати зв’язку.

Послугами оператора, за даними самої компанії, користуються понад 23,36 млн. абонентів. Своєю мережею "Київстар" охоплює всі великі й малі міста та понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських і річкових узбереж України. Послуги компанії доступні на території, де проживає 99,9 % населення України. Сплатити Київстар онлайн тепер можна у любому куточку світа – потрібен лише доступ до мережі «Інтернет. "Київстар" надає послуги GPRS на всій території свого покриття України, а також надає послуги роумінгу в 190 країнах на п'яти континентах світу. Тому заплатити за Київстар в Київі так само просто, як і винших містах України, де є достоп ло мережі Інтернет.

Для абонентів передплаченого зв'язку, а також для операторів "DJUICE" і "Мобілич " компанія надає послуги міжнародного роумінгу в 57 країнах в мережах 58 зарубіжних операторів. Послуги компанії доступні тільки у тому випадку, якщи на особовому рахунку є означена сума грошей, але сьогодні послуга, яка дозволяє сплатити Київстар через інтернет стає все популярнішою.

Відтепер абоненти «Київстар» можуть бути спокійні за безпеку своєї дитини, коли вона користується інтернет-послугами з мобільного телефону. Завдяки послузі «Батьківський контроль» абоненти можуть захистити своїх дітей від інтернет-сайтів, що  розповсюджують інший негативний контент. «Батьківський контроль» можна застосовувати при використанні GPRS та WAP-доступу до інтернету з мобільного телефону. Дана послуга може бути активована при наявності будьякої суми на рахунку, але якщо грошей немає, то оплата Київстар онлайн допоможе вирішити це питання.

На сайті iPay Ви можете також поповнити рахунок таких операторів мобільного зв'язку

* Айпей Юей, айпей Юей

Подробнее...
Скрыть

подарувати добро