Інтертелеком (оплатити рахунок)

Icon

Поповнити рахунок "Інтертелеком" банківською карткою Visa, MasterCard або ПРОСТІР .

Миттєве зарахування
icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay
Постачальник послуги
"Інтертелеком"
094 50-50-750
750
Рейтинг послуги
4.60

Оцінили 8 975 користувачів

«Інтертелеком» – один з лідерів національних мобільних операторів України, що надає телекомунікаційний зв'язок за технологією CDMA уже 18 років. Завдяки впровадженню високошвидкісних технологій організація перша запустила 3G інтернет в Україні і є провідним його постачальником. Максимальна швидкість передачі даних у мережі «Інтертелеком» становить 14,7 Мбіт/с. На сьогодні оператор присутній у 14 тис. населених пунктах України, а це близько 86% жителів країни. За допомогою технології CDMA і зусиллям команди компанії вдалося провести інтернет і телефонний зв'язок у найвіддаленіші куточки країни.

Голосовий зв'язок Інтертелекому є універсальним, оскільки включає в себе і безлімітні дзвінки всередині мережі, і дзвінки на міські номери, і спілкування з абонентами інших мобільних операторів.

Щоб оплатити інтернет Інтертелеком, скористайтеся якісним і швидким платіжним інструментом - онлайн-сервісом iPay.

Як поповнити Інтертелеком?

За допомогою платіжного ресурсу iPay абонент Інтертелекому може оплатити як мобільний і фіксований зв'язок, так і «Домашній Wi-Fi інтернет», перебуваючи в будь-якій точці світу. Важлива умова – наявність інтернету і активної банківської картки.

Щоб поповнити рахунок Інтертелеком, знадобиться:

  1. Зайти на сайт ipay.ua, знайти у розділі «Платежі» підрозділі «Мобільний зв'язок» оператор «Інтертелеком».
  2. Ввести абонентський номер Інтертелекому (знайти його можна в договорі з постачальником).
  3. Вказати суму поповнення та натиснути кнопку «Продовжити».
  4. Додати дані карти – тризначний CVV-код, кінцевий строк дії картки і, власне, її номер, зазначені на фронтальній стороні.
  5. Перевірити введену інформацію і натиснути «Сплатити».

Які карти можна використовувати для оплати?

Для проведення транзакції з оплати інтернету або мобільного зв'язку підійдуть усі картки систем ПРОСТІР Visa або MasterCard. Щоб повторно не вводити реквізити, рекомендуємо пройти просту реєстрацію в сервісі iPay.

Чи можна оплатити Інтертелеком без комісії?

На нашому ресурсі ви можете оплатити послуги провайдера за мінімальними тарифами. До комісії закладається в основному послуги банку-відправника і банку-еквайра. У свою чергу, сервіс iPay несе відповідальність за якість і швидкість оплати, тому робить все можливе, щоб клієнти залишалися задоволеними і оплачували рахунки тільки у нас.

Контакти компанії

Організація забезпечує 3G інтернетом і якісним голосовим зв'язком безліч населених пунктів країни, але найбільше її послугами користуються жителі міст-мільйонників – Києва, Харкова, Дніпра, а також Миколаєва та ін.

Контакти оператора в Києві (Черкасах, Житомирі та Чернігові): 044 361 11 33. В Харкові, Полтаві та Сумах – 094 66 77 877.

Інтертелеком пропонує своїм абонентам користуватися передовим високотехнологічним сервісом, завжди залишаючись на зв'язку!

А сервіс iPay гарантує майже миттєве зарахування коштів на рахунок оператора, без тривалих очікувань, нервів і переплат.

Також на iPay.ua ви можете скористатися послугою: