Полтаватеплоенерго (оплата послуг)

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далі: Введення даних картки
Введення даних платника
Надавач послуги
Полтаватеплоенерго
(0532) 510 455

Успішних оплат

543

Остання оплата: 5 дн. тому

Рейтинг послуги
5.00

Оцінили 10 користувачів

КП «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» надає послуги з централізованого опалення та підігріву води мешканцям міста, комунально-побутовим та іншим господарським об’єктам. Забезпечує повний цикл теплопостачання у м. Полтава та у чотирьох районних центрах. Також підприємство контролює технічний стан, здійснює експлуатацію котелень, теплових мереж і пунктів. Проводить реконструкцію, ремонт теплотехнічного обладнання, теплових установ тощо. «Полтаватеплоенерго» сьогодні – найбільше комунальне енергетичне підприємство в Полтавській області за кількістю споживачів і потужністю виробництва.

Однак на разі компанія переживає складні часи через економічну кризу і значну заборгованість населення за користування енергоносіями. Тому якість і безперебійність теплопостачання залежить від вчасної оплати споживачами отриманих послуг. А щоб кошти надійшли на рахунок підприємства без проблем – використовуйте стабільний і оперативний платіжний ресурс iPay.ua.

Як оплатити послуги «Полтаватеплоенерго»?

Наявність стабільного інтернету і активної банківської картки – ключові умови вдалого розрахунку за тепло і гарячу воду. Для того, щоб оплатити послуги компанії, абоненту потрібно:

  • зняти показники лічильників;
  • зайти на головну сторінку сайту iPay.ua і знайти підприємство через пошук або у категорії «Комунальні послуги»;
  • вказати номер абонентського рахунку;
  • ввести суму переказу і дані банківської картки;
  • підтвердити платіж і оплатити квитанцію.

У разі правильного вводу інформації платіж автоматично пройде, а кошти миттєво надійдуть на рахунок компанії.

Які можливості у особистого кабінету «Полтаватеплоенерго»?

Особистий кабінет користувача – це веб-сервіс, який надає оперативне консультування та всю інформації по вашому особовому рахунку. Він створюється після реєстрації користувача на сайті. В особистому кабінеті ви маєте право:

  • перевірити стан абонентського рахунку, а саме: розмір опалювальної площі, кількість зареєстрованих за конкретною адресою осіб, наявність пільг тощо;
  • дізнатися точну суму до сплати, суму заборгованості чи переплати;
  • отримати квитанцію щодо проведеної оплати;
  • внести фактичні показники лічильників;
  • отримати онлайн-консультацію з технічних проблем.

Як передати показники лічильника?

Передати показники «Полтаватеплоенерго» можна на сайті компанії у розділі «Споживачам», меню «Підтримка споживачів». У спеціальній формі слід вказати: ПІБ, номер особового рахунку, адресу, телефон, дату зняття показників з лічильників гарячої води або теплової енергії.

Які у «Полтаватеплоенерго» тарифи?

Тарифи на послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання встановлюються в залежності від категорії споживачів. Для населення плата за опалення за 1 кв. м становить 35,78 грн на місяць. А 1 м3 постачання гарячої води коштує: 96,71 грн на міс з підключенням рушникосушки до системи гарячого водопостачання і 89,54 грн на міс. за його відсутності.

Для управителів багатоквартирних будинків 1 м3 гарячої води коштує 79,41 грн/міс. (з рушникосушильником) і 73,53 грн (без рушникосушки).

Телефон «Полтаватеплоенерго»

Контакти інформаційно-довідкової служби: (0532) 510-455 (гаряча лінія), виробничо-диспетчерської служби: (0532) 510-400, служби контролю за збутом теплової енергії: (0532) 510-481.

Отримати консультацію можна також через форму зворотного зв’язку на сайті, натиснувши на кнопку "Надіслати нам листа".