Оплатити за КП "Полтававодоканал"

Icon

Сплатити послуги КП "Полтававодоканал" онлайн за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або ПРОСТІР.

Швидке зарахування
icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay
Постачальник послуги
КП "Полтававодоканал"
61-28-21
Рейтинг послуги
4.80

Оцінили 96 користувачів

Комунальне підприємство «Полтававодоканал», засноване ще в 1900 році, – це комплекс інженерних будівель, які забезпечують безперебійне водопостачання населення, побутових, господарських підприємств міста Полтава та п’яти населених пунктів Полтавщини. Також компанія займається водовідведенням і очисткою господарських та виробничих стоків.

На відміну від інших міст України, жителі Полтави можуть пити воду з артезіанського джерела, що знаходиться на глибині 400-800 м. Потужна водопровідна мережа здатна збільшити споживання водою населення лише однієї Полтави у декілька разів.

Однак, щоб підприємство й надалі продовжувати надавати місту і селам якісну питну воду, споживачам потрібно вчасно розраховуватися зо отримані послуги. Саме вчасна оплата на сьогодні є гарантією нормального функціонування «Полтававодоканала» і забезпечення жителів питною водою. Оплатити комунальні послуги швидше всього через сервіс онлайн-платежів, такий як iPay.ua. Щоб оплатити послуги, необхідні банківська картка і доступ до Інтернету.

Як оплатити послуги «Полтававодоканала»?

Для успішного зарахування коштів використовуйте лише безпечний сервіс прийому платежів. З iPay.ua всі транзакції проходять дистанційно, без необхідності відвідувати банківські відділення та стояти в чергах. Для оплати знадобиться:

  • вказати свій абонентський номер у категорії «Платежі», підменю «Комунальні платежі» (слід ввести назву організації вручну або через пошук її логотипу);
  • заповнити дані банківської картки (номер, строк дії та тризначний код), за допомогою якої плануєте оплачувати воду;
  • підтвердити платіж і оплатити.

Як передати показники лічильника?

Періодична повірка засобів обліку води проводиться впродовж одного місяця. Показники лічильників абоненти можуть зняти самостійно за телефоном автовідповідача компанії або запросити контролера додому.

Які у «Полтававодоканал» тарифи?

З 5 лютого 2020 р. діють нові тарифи на послуги централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення для населення приватного сектору, споживачів багатоквартирних будівель. Так, для населення встановлені тарифи у розмірі – 13,4 грн на централізоване водопостачання і 13,4 грн на централізоване водовідведення. Для суб'єкта господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення – 5,5 грн на централізоване водовідведення.

Телефон «Полтававодоканала» (контакти)

Телефон гарячої лінії: 0 (532) 61-28-21. Диспетчер по аварійнвідновлювальнимо- роботам: 0(532) 56-96-00. Автовідповідач (для передачі показників лічильників): 0(532) 60-91-65. Також абоненти можуть зв’язатися з приймальнею підприємства, заповнивши онлайн-форму зворотного зв’язку на сайті.