Оплата послуг КП "Білоцерківтепломережа"

Сплатити послуги КП "Білоцерківтепломережа" онлайн за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або ПРОСТІР.

Введення даних платника Введення даних платежу Введення даних картки Підтвердження платежу
1/4
Введення даних платника Далі: Введення даних платежу
Введення даних платника

Рейтинг послуги

4.00

Оцінили 314 користувачів

Надавач послуги

(04563) 6-31-55
34-56-02

Успішних оплат КП "Білоцерківтепломережа"

6 108

Остання оплата: 53 хвилини тому

Оплата для Білоцерківтепломережі

Задля забезпечення потреб населення в опаленні та гарячій воді, з березня 1997 року було створене комунальне підприємство Білоцерківтепломережа. На сьогодні компанія є найбільшим постачальником гарячої води та теплоенергії в області. Для якісного надання послуг підприємство експлуатує 73 котельні та 46 теплових пунктів. Щоб розрахуватись з БЦТМ, вам не потрібно вистоювати довгі черги перед касою в банку, тепер це можна зробити і онлайн. З сервісом iPay.ua все пройде максимально швидко та комфортно.

Як оплатити послуги Білоцерківтепломережі через інтернет?

Виповнити таку транзакцію може кожен, у кого є банківська карта VISA чи MasterCard. При цьому банк, котрий видав платіжний інструмент, не грає ніякої ролі. Доступ до інтернету – це все, що вам потрібно для виконання операції. Просто вводите на нашому сайті необхідні дані, і все, – ви розрахувались за опалення та гарячу воду.

Спеціальні протоколи захисту гарантують безпеку персональних даних наших користувачів. Виконання операції можливе тільки після підтвердження транзакції (на телефон прийде СМС із кодом). Підтвердженням платежу виступає квитанція, котра прийде на вашу електронну пошту, документ завжди можна роздрукувати, якщо у цьому виникне потреба.

Що потрібно для оплати послуг Білоцерківтепломережі?

Для виконання операції слід мати при собі банківську карту та платіжку за опалення і гарячу воду. Всі необхідні дані вказані на них. В тому числі, вам потрібно ввести:

  • · ПІБ;
  • · адресу;
  • · особовий рахунок;
  • · суму;
  • · дані про карту (номер, термін дії та CVV-код).

Всі інші поля система заповнить автоматично, що економить ваш час та сили. Окрім того, якщо ви зареєструєтесь на нашому ресурсі, то зможете іще більше спростити собі життя. Після авторизації можна буде додати карту, щоб автоматично заповнявся її номер, а також створити шаблон регулярних платежів для оплати комунальних послуг в один клік.

До якого числа потрібно сплатити послуги БЦТМ?

Згідно діючого законодавства, оплатити опалення в Білій Церкві необхідно до 20 числа наступного місяця. При цьому не слід затримувати платіж – в іншому випадку почне нараховуватись пеня. Якщо вам потрібно терміново виконати онлайн-транзакцію, сервіс iPay.ua стане кращим способом вирішити це питання. Всі операції відбуваються миттєво, гроші потраплять на рахунок КП Білоцерківтепломережі уже через 1-2 хвилини.

iPay.ua – ваш надійний партнер в питаннях оплати комунальних послуг онлайн

Якщо ви цінуєте свій час та комфорт, то iPay.ua – ваш вибір. Серед наших переваг можна виділити:

  • · доступні та прозорі тарифи;
  • · максимальну простоту виконання операцій;
  • · приємні бонуси та знижки для наших клієнтів.

З нами процес оплати опалення, гарячої води та інших комунальних послуг стане набагато легшим та швидшим. Окрім того, ми допоможемо і з іншими онлайн-операціями!