Оплатити послуги SITV - кабельне телебачення

Сплатити телебачення SITV без реєстрації за допомогою сервісу iPay.ua ✔ низька комісія ✔ зручний інтерфейс.

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далее: Ввод данных карты
Введення даних платника

Повідомити, коли послуга відновить роботу?

Залиште номер свого телефону

або ваш email

Рейтинг послуги

3.90

Оцінили 54 користувачів

Надавач послуги

(0542) 70-20-93
(050) 603-28-88

Оплатити послугу тв компанії "SITV" банківською картою

 1. Поповнити рахунок SITV в режимі online
 2. Переваги оплати через інтернет
 3. Реєстрація на iPay.ua і її переваги

Компанія «Сумське Інтерактивне Телебачення», скорочено SITV надає комплексні послуги в області телекомунікації на території міста Суми, а також Білопілля та Тростянець. Компанія надає абонентам як окремі послуги трансляції кабельного і цифрового телебачення, так і комплексні пакети. Клієнт може самостійно вибирати необхідні послуги і платити тільки за вибрані послуги.

Місія ТВ компанії SITV забезпечити якомога більшу кількість людей якісними і недорогими послугами. Для цього проводиться робота з розширення покриття і розробляються пакети з кращими цінами в регіоні.

Докладно з переліком послуг можна ознайомитися в центрах обслуговування абонентів або на офіційному сайті провайдера. Для внесення грошей на рахунок потрібно зайти на сайті в розділ «Оплата», де представлені можливі варіанти. Натиснувши на іконку iPay.ua, можна перейти на сайт електронних платежів, і операція займе лічені хвилини.

Поповнити рахунок SITV в режимі online

Для оплати послуг SITV потрібен комп'ютер, підключений до інтернет і пластикова карта з позитивним балансом. Підійде дебетова карта або кредитка платіжної системи Visa або Mastercard.

Для переказу грошей потрібно перейти з головної сторінки сайту Ipay.ua на сторінку провайдера SITV і виконати три простих кроки:

 1. Ввести дані платника: номер особового рахунку та суму абонплати.
 2. Ввести реквізити пластикової карти (номер, термін дії та код CVV2).
 3. Активувати переклад.

Якщо на зворотному боці картки немає CVV2-коду, то його можна дізнатися в службі клієнтської підтримки банку, який випустив карту, за телефоном, вказаним на звороті. Якщо на банківській картці встановлено обмеження на інтернет-платежі, то слід зайти в свій кабінет і відкоригувати цю опцію. Також можна зв'язатися з оператором гарячої лінії свого банку.

Перерахування грошей через платіжну систему iPay.ua відбувається в режимі реального часу і кошти зараховуються на рахунок в момент оплати. Після підтвердження платежу гроші надійдуть на рахунок через кілька хвилин.

Переваги оплати через інтернет

Платіжний сайт iPay.ua надає своїм клієнтам максимально вигідні та зручні умови для переказу грошей в режимі онлайн. Сайт працює без перебоїв в будь-який час доби. Вибираючи сервіс для співпраці, користувач отримує:

 • прозору систему без прихованих комісій;
 • підтримку клієнтів;
 • простий і зрозумілий інтерфейс;
 • підтримка карт Visa або Mastercard будь-якого банку-імітента;
 • висока безпека операцій;

ПУніверсальний сайт дає можливість реалізувати різні фінансові операції це вибір сучасної людини.

Реєстрація на iPay.ua і її переваги

Маючи персональний кабінет на сайті можна оплачувати рахунки, робити покупки в інтернеті і виконувати будь-які фінансові операції. При цьому в зручному форматі можна переглядати звіти про перекладах, роздруковувати квитанції, налаштовувати платежі.

Крім того, авторизовані користувачі беруть участь в розіграшах, отримують бонуси і подарунки за свою активність. Також зареєстрованим користувачам доступна зручна послуга створення шаблонів і можливість здійснювати платіж за кілька кліків мишкою.

Швидкі переклади з iPay.ua - це зручно і безпечно.

*Айпэй юэй, айпей юей, 2018