Оплатити за ПрAT "Тернопільміськгаз"

Icon

ДП "ГАЗПОСТАЧ" ПАТ "Тернопільміськгаз" – найбільший постачальник газу в Тернополі. Компанія обслуговує всі райони міста. Заплатити за газ від ДП "ГАЗПОСТАЧ" ПАТ "Тернопільміськгаз" онлайн можна на iPay.ua за допомогою банківської карти MasterCard і VISA.

Швидке зарахування
icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay
Постачальник послуги
ПрAT "Тернопільміськгаз"
0-800-507-104
25-98-65
096-104-2-104
050-104-2-104
Рейтинг послуги
4.30

Оцінили 86 користувачів

ПрАТ «Тернопільміськгаз» розпочало свою діяльність у 2011 році та є найбільшим постачальником газу в Тернополі та Тернопільському районі. Компанія виконує обслуговування газових мереж, споруд та транспортування природного газу, оплата якого здійснюється за регульованими тарифами. Газорозподільна компанія також надає консультування споживачів і пропонує зручні способи оплати за транспортування газу, в тому числі через інтернет за допомогою онлайн-порталу iPay.ua.

Як оплатити «Тернопільміськгаз» на iPay.ua?

Для оплати потрібно мати банківську карту Visa/MasterCard, а також знати реквізити платника. Користувачеві нашого сервісу необхідно:

  • Ввести номер особистого рахунку.
  • Переглянути нарахування за газ за конкретною адресою. Онлайн-калькулятор відразу ж вказує суму з урахуванням комісійного збору.
  • Ввести дані карти.
  • Підтвердити грошовий переказ.

Кошти надходять на рахунок платника протягом декількох хвилин. Квитанцію можна роздрукувати після реєстрації, якщо зайти на сторінку оплати «Тернопільміськгаз», особистий кабінет.