LimNet (оплатити рахунок)

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далі: Введення даних картки
Введення даних платника
Надавач послуги
LimNet
067 311 21 21
067-444-48-08

Успішних оплат

232 198

Остання оплата: 1 годину тому

Рейтинг послуги
4.70

Оцінили 3 391 користувачів

Телекомунікаційний провайдер Волинської та Львівської областей LimNet надає доступ до інтернету, послуги хостингу, присвоює статичну IP адресу. Підібрати вигідний тариф можуть, як фізичні, так і юридичні особи. Оплатити будь-які послуги провайдера зручно на iPay.ua.

Як поповнити LimNet?

Для оплати вам знадобиться картка Простір, Visa, MasterCard з достатньою сумою для оплати, пристрій з доступом до мережі та ваше ім’я в системі LimNet.

На сайті iPay.ua натисніть на позначку оператора в Каталозі послуг – Інтернет. Або перейдіть на потрібну сторінку, використовуючи загальний пошук сайту iPay.ua. На сторінці, що відкрилася:

  1. Вкажіть свій логін (подивитися можна в договорі з провайдером) та суму, яку необхідно переказати.
  2. Зазначте свої платіжні дані: номер, термін дії та CVV картки або скористайтеся одним зі швидких способів – Apple Pay, Google Pay.
  3. Зробіть підтвердження платежу і перевіряйте рахунок LimNet. Адже гроші надходять практично миттєво у більшості випадків.

Яка комісія при оплаті?

Комісія при поповненні Limnet складає 3%. Вона розподіляється між банком-еквайром, платіжною системою, що обслуговує вашу картку, та сервісом iPay.ua. Загальну суму переказу з додатковими нарахуваннями видно на другому етапі перед вводом карткових даних.

Контакти компанії

Якщо ви хочете під’єднати інтернет, у вас виникли питання щодо тарифу, якості, нарахування, звертайтеся напряму до оператора:

  • Залиште свій запит у формі зворотного зв’язку;
  • Зателефонуйте за номером 067-311-21-21;
  • Напишіть на e-mail office@limnet.com.ua.

Також на iPay.ua ви можете скористатися послугою: