LimNet (оплатити рахунок)

Icon
Миттєве зарахування
icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay
Постачальник послуги
LimNet
067 311 21 21
067-444-48-08
Рейтинг послуги
4.70

Оцінили 3 391 користувачів

  1. Як поповнити LimNet?
  2. Яка комісія при оплаті?
  3. Контакти компанії

Телекомунікаційний провайдер Волинської та Львівської областей LimNet надає доступ до інтернету, послуги хостингу, присвоює статичну IP адресу. Підібрати вигідний тариф можуть, як фізичні, так і юридичні особи. Оплатити будь-які послуги провайдера зручно на iPay.ua.

Як поповнити LimNet?

Для оплати вам знадобиться картка Простір, Visa, MasterCard з достатньою сумою для оплати, пристрій з доступом до мережі та ваше ім’я в системі LimNet.

На сайті iPay.ua натисніть на позначку оператора в Каталозі послуг – Інтернет. Або перейдіть на потрібну сторінку, використовуючи загальний пошук сайту iPay.ua. На сторінці, що відкрилася:

  1. Вкажіть свій логін (подивитися можна в договорі з провайдером) та суму, яку необхідно переказати.
  2. Зазначте свої платіжні дані: номер, термін дії та CVV картки або скористайтеся одним зі швидких способів – Apple Pay, Google Pay.
  3. Зробіть підтвердження платежу і перевіряйте рахунок LimNet. Адже гроші надходять практично миттєво у більшості випадків.

Яка комісія при оплаті?

Комісія при поповненні Limnet складає 3%. Вона розподіляється між банком-еквайром, платіжною системою, що обслуговує вашу картку, та сервісом iPay.ua. Загальну суму переказу з додатковими нарахуваннями видно на другому етапі перед вводом карткових даних.

Контакти компанії

Якщо ви хочете під’єднати інтернет, у вас виникли питання щодо тарифу, якості, нарахування, звертайтеся напряму до оператора:

  • Залиште свій запит у формі зворотного зв’язку;
  • Зателефонуйте за номером 067-311-21-21;
  • Напишіть на e-mail office@limnet.com.ua.

Також на iPay.ua ви можете скористатися послугами: