Оплатити за ЖК «Олександрівський»

Сплатити комунальні послуги через інтернет можна банківською карткою Visa або Mastercard.

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далі: Введення даних картки
Введення даних платника

Рейтинг послуги

4.20

Оцінили 375 користувачів

Надавач послуги

38 044 251 80 20

Як сплатити комунальні послуги ЖК "Александровский" на сайті iPay.ua

Сайт платежів  iPay.ua дозволяє абонентам ТОВ «УБК-Сервіс» сплатити послуги цієї організації через  інтернет за допомогою банківської карти. Для цього будь-якому абоненту  потрібно лише мати банківську картку Visa або MasterCard та знати номер свого особового рахунку.

Сайт платежів iPay.ua  надає можливість всім своїм користувачам  поповнити рахунок ТОВ «УБК-Сервіс» онлайн банківською картою Visa або MasterCard. Для того, щоб вчасно поповнити рахунок:

  • введіть ваш номер особового рахунку в ТОВ «УБК-Сервіс»;
  • введіть суму на яку хочете поповнити особовий рахунок;
  • натисніть кнопку "Продовжити".

Далі введіть дані вашої карти:

  • номер картки Visa або MasterCard - 16 цифр;
  • кінцевий термін дії картки (місяць і рік);
  • CVV - код (число з 3 цифр на звороті карти).

Після натискання кнопки "Сплатити" ретельно перевірте введену Вами інформацію та підтвердіть платіж. Введена сума буде миттєво перерахована з вашої платіжної картки на рахунок ТОВ «УБК – Сервіс».

ТОВ «УБК – Сервіс» широко представлена ​​не лише на вітчизняному, а й на світовому ринку будівництва та інвестування. З 2001 року ТОВ є членом Лейпцігській будівельної палати, де проходили навчання та стажування десятки провідних працівників компанії. Керівництво постійно відстежує, аналізує і впроваджує в свою роботу актуальні тенденції та світові течії девелопменту. ТОВ «УБК – Сервіс» має досвід спільної роботи з канадськими будівельними організаціями з будівництва готельного комплексу «Онтаріо» в м. Кременчук. Оплата комунальних послуг ЖК "Олександрівський" через Інтернет можлива тепер на нашому сайті.

ТОВ «УБК – Сервіс» протягом кількох років є лідером будівельного ринку України. Компанія була організована в 1996 році. Сьогодні ТОВ «УБК – Сервіс» - вертикально інтегрована структура , яка об'єднала в собі проектний інститут , будівельні підрозділи та інвестиційні компанії. ТОВ «УБК – Сервіс» будує готелі, спортивно- оздоровчі комплекси, житлово -офісні центри. Сплатити за комунальні послуги ЖК "Олександрівський" через інтернет можна у будь-який час завдяки нашому сайту.

Компанія виконує повний цикл робіт - від проектування і будівництва об'єктів до їхньої реалізації та управління нерухомістю. ТОВ «УБК – Сервіс» також активно працює і в регіонах. Компанія координує свою роботу з Кабінетом Міністрів України, постороіть і будує цілий ряд промислових об'єктів, споруд громадського та соціального призначення за державні кошти. Оплата комунальних послуг ЖК "Олександрівський" онлайн за рахунками може бути здійснена прямо в інтернеті.

За час існування ТОВ «УБК – Сервіс» домоглася фінансової стабільності завдяки розумній ціновій політиці при високій якості робіт . Також компанія дуже уважно вивчає ринок, дуже гнучко і творчо підходить до вирішення проблем з об'єктами різної складності. Сьогодні сплатити комунальні послуги ЖК "Олександрівський" онлайн можна на сайті сервісу по прийому платежів.

У Києві ТОВ «УБК – Сервіс» був побудований житловий комплекс «Олександрівський». Це один з найбільш зручних житлових комплексів бізнес-класу в м. Києві. Заплатити за комунальні послуги ЖК "Олександрівський" в Києві  за послуги прямо в мережі Інтернет, не виходячи з дому.