Оплатити за ЖК «Олександрівський»

Сплатити комунальні послуги через інтернет можна банківською карткою Visa або Mastercard.

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далее: Ввод данных карты
Введення даних платника

Рейтинг послуги

4.20

Оцінили 375 користувачів

Надавач послуги

38 044 251 80 20

Успішних оплат ЖК «Олександрівський»

1 775

Остання оплата: 1 день тому

Як сплатити комунальні послуги ЖК "Александровский" на сайті iPay.ua

Сайт платежів  iPay.ua дозволяє абонентам ТОВ «УБК-Сервіс» сплатити послуги цієї організації через  інтернет за допомогою банківської карти. Для цього будь-якому абоненту  потрібно лише мати банківську картку Visa або MasterCard та знати номер свого особового рахунку.

Сайт платежів iPay.ua  надає можливість всім своїм користувачам  поповнити рахунок ТОВ «УБК-Сервіс» онлайн банківською картою Visa або MasterCard. Для того, щоб вчасно поповнити рахунок:

  • введіть ваш номер особового рахунку в ТОВ «УБК-Сервіс»;
  • введіть суму на яку хочете поповнити особовий рахунок;
  • натисніть кнопку "Продовжити".

Далі введіть дані вашої карти:

  • номер картки Visa або MasterCard - 16 цифр;
  • кінцевий термін дії картки (місяць і рік);
  • CVV - код (число з 3 цифр на звороті карти).

Після натискання кнопки "Сплатити" ретельно перевірте введену Вами інформацію та підтвердіть платіж. Введена сума буде миттєво перерахована з вашої платіжної картки на рахунок ТОВ «УБК – Сервіс».

ТОВ «УБК – Сервіс» широко представлена ​​не лише на вітчизняному, а й на світовому ринку будівництва та інвестування. З 2001 року ТОВ є членом Лейпцігській будівельної палати, де проходили навчання та стажування десятки провідних працівників компанії. Керівництво постійно відстежує, аналізує і впроваджує в свою роботу актуальні тенденції та світові течії девелопменту. ТОВ «УБК – Сервіс» має досвід спільної роботи з канадськими будівельними організаціями з будівництва готельного комплексу «Онтаріо» в м. Кременчук. Оплата комунальних послуг ЖК "Олександрівський" через Інтернет можлива тепер на нашому сайті.

ТОВ «УБК – Сервіс» протягом кількох років є лідером будівельного ринку України. Компанія була організована в 1996 році. Сьогодні ТОВ «УБК – Сервіс» - вертикально інтегрована структура , яка об'єднала в собі проектний інститут , будівельні підрозділи та інвестиційні компанії. ТОВ «УБК – Сервіс» будує готелі, спортивно- оздоровчі комплекси, житлово -офісні центри. Сплатити за комунальні послуги ЖК "Олександрівський" через інтернет можна у будь-який час завдяки нашому сайту.

Компанія виконує повний цикл робіт - від проектування і будівництва об'єктів до їхньої реалізації та управління нерухомістю. ТОВ «УБК – Сервіс» також активно працює і в регіонах. Компанія координує свою роботу з Кабінетом Міністрів України, постороіть і будує цілий ряд промислових об'єктів, споруд громадського та соціального призначення за державні кошти. Оплата комунальних послуг ЖК "Олександрівський" онлайн за рахунками може бути здійснена прямо в інтернеті.

За час існування ТОВ «УБК – Сервіс» домоглася фінансової стабільності завдяки розумній ціновій політиці при високій якості робіт . Також компанія дуже уважно вивчає ринок, дуже гнучко і творчо підходить до вирішення проблем з об'єктами різної складності. Сьогодні сплатити комунальні послуги ЖК "Олександрівський" онлайн можна на сайті сервісу по прийому платежів.

У Києві ТОВ «УБК – Сервіс» був побудований житловий комплекс «Олександрівський». Це один з найбільш зручних житлових комплексів бізнес-класу в м. Києві. Заплатити за комунальні послуги ЖК "Олександрівський" в Києві  за послуги прямо в мережі Інтернет, не виходячи з дому.