Оплатити за "Новопечерські Липки" (комуналка)

Оплата комунальних послуг через інтернет здійснюється банківською карткою Visa MasterCard або ПРОСТІР .

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далі: Введення даних картки
Введення даних платника

Рейтинг послуги

4.10

Оцінили 560 користувачів

Надавач послуги

380445961800
380445961801

Як сплатити послуги «Новопечерські липки» на сайті iPay.ua

Всеукраїнський сайт по роботі з платежами iPay.ua  дозволяє всім своїм користувачам  заплатити за послуги компанії  «Новопечерські липки» онлайн банківською картою Visa або MasterCard. Для того, щоб вчасно заплатити за комунальні послуги:

  • введіть ваш номер особового рахунку в компанії «Новопечерські липки»
  • введіть суму, яку Ви переказуєте
  • натисніть кнопку "Продовжити"

Далі введіть дані вашої карти:

  • номер картки Visa або MasterCard - 16 цифр
  • кінцевий термін дії картки (місяць і рік)
  • CVV - код (число з 3 цифр на звороті карти)

Перш ніж поповнити рахунок в компанії «Новопечерські липки» - перевірте введену Вами інформацію. Після натискання кнопки "Сплатити " зазначена сума буде миттєво перерахована з вашої платіжної картки на Ваш особовий рахунок. Ось чому сплатити Новопечерські липки через інтернет зручніше чим будь-яким іншим способом.

«Новопечерські Липки» є одним з найпрестижніших житлових комплексів у Києві.

У комплексі є все, що потрібно для комфортного проживання. На території «Новопечерських Липок » розташовані кафе, хімчистки, школи, дитячі сади. Для того, щоб сплатити Новопечерські липки онлайн - можна скористатися послугами нашого сайту.

У ЖК «Новопечерські Липки» представлені різноманітні цікаві планувальні рішення квартир та апартаментів європейського типу - від 1 кімнатних студіо до багатокімнатних апартаментів з просторими холами, вітальнями, їдальнями, кабінетами, гостьовими і хазяйськими спальнями.

Для найвимогливіших в комплексі є пентхауси на останніх поверхах будинків, з вікон яких відкриваються приголомшливі види на весь Київ. Оплата Новопечерські липки онлайн відтепер  можлива на нашому сайті, - це зручно та швидко.

Широкі коридори, гостьові і приватні ванні кімнати, чудові видові вікна, простора світла їдальня - все це створено для нового рівня комфортного життя.

Житловий квартал « Новопечерські Липки» став комфортним місцем життя для успішних, динамічних людей, які знають ціну кожної секунди. 10 хвилин, -  і Ви вже в самому серці столиці - на Хрещатику. А якщо поспішаєте в аеропорт - 25 хвилин, - і Ви в міжнародному аеропорту.

У 2010 р. відбулося відкриття I - ї черги, що складається з 4 будинків, і Британської міжнародної школи, власного ландшафтного парку «Сади Світу». оплата послуг Новопечерські липки через Інтернет за комунальні послуги можлива на нашому сайті.

У квартирах вже проведені: телефон, кабельне ТБ, інтернет. Енергозберігаючі металопластикові вікна з дзеркальним напиленням , сучасна система пожежної безпеки, вентильовані фасади з керамограніта, цілодобова охорона, власна сервісна служба, дворівневий підземний паркінг, просторі гостьові наземні автостоянки, паркова зона і власний міні - ботанічний сад - все це дозволить жителям «Новопечерських липок» почувати себе комфортно, безпечно.

Щоб заплатити за Новопечерські липки в Києві по рахунку, не потрібно нікуди ходити, - оплата послуг цієї компанії доступна на нашому сайті.