Сплатити за УЖКГ "Біличі" (смт. Коцюбинське)

Сплатити комунальні послуги УЖКГ "Біличі" (смт. Коцюбинське) через інтернет.
 • 1

  введення даних
  платника

 • 2

  введення даних
  платежу

 • 3

  введення даних
  карти

 • 4

  підтвердження
  платежу

4 причини зареєструватися на iPay.ua
1
Не вводити номер картки
Додайте свої картки в кабінет, і більше ніколи не вводьте дані вручну
2
Шаблони платежів
Додайте шаблони і робіть регулярні платежі в один клік
3
Бонуси
Отримуйте бонуси за кожен платіж, та отримуйте цінні подарунки
4
Регулярні акції
Приймайте участь у регулярних знижкових акціях і розіграшах

Зареєструйтесь за 1 хвилину
і скористайтеся всіма перевагами сервісу!

Як сплатити послуги УЖКГ «Біличі» (Коцюбинське) на сайті iPay.ua

Всеукраїнський сайт по роботі з платежами iPay.ua  дозволяє всім своїм користувачам  швидко та зручно оплатити послуги  УЖКГ «Біличі» (Коцюбинське) онлайн банківською картою Visa або MasterCard. Для того, щоб вчасно заплатити за комунальні послуги:

 • введіть номер вашого особового рахунку  УЖКГ «Біличі» (Коцюбинське)
 • введіть суму, яку Ви хочите переказуєте
 • натисніть кнопку "Продовжити"

Далі введіть дані вашої карти:

 • номер картки Visa або MasterCard - 16 цифр
 • кінцевий термін дії картки (місяць і рік)
 • CVV - код (число з 3 цифр на звороті карти)

Після натискання кнопки "Сплатити" ретельно перевірте введену Вами інформацію та підтвердіть платіж. Введена сума буде миттєво перерахована на рахунок з вашої платіжної картки.

УЖКГ «Біличі» надає весь комплекс комунальних послуг для жителів села Коцюбинське. Підприємство обслуговує як багатоквартирні, так і приватні будинки. Підприємство надає послуги з утримання в порядку будинків та прибудинкових територій. Заплатити за комунальні послуги УЖКГ «Біличі» (Коцюбинське) в Києві можна будь-де, треба мати лише доступ до мережі Інтернет.

Також працівники підприємства стежать за збереженням комунального та державного майна на території. Співробітники УЖКГ «Біличі» регулярно здійснюють контроль за стан мережі теплопостачання в будинках і на прибудинковій території. Також УЖКГ «Біличі» здійснює контроль за дотриманням норм безпеки при експлуатації обладнання , що подає газ в житлові будинки. Оплата УЖКГ «Біличі» (Коцюбинське) онлайн

за рахунком має здійснюватися щомісяця і відповідно до суми, зазначеної в договорі.

Підприємство контролює стан всіх труб, які подають холодну і гарячу воду Власникам квартир. УЖКГ «Біличі» стежить і забезпечує постійну і планомірну прибирання багатоквартирних будинків. Також Підприємство стежить за чистотою доріжок і територій, прилеглих до будинків. Підприємство здійснює комплекс послуг з управління житловим фондом. сплатити  комунальні послуги УЖКГ «Біличі» (Коцюбинське) онлайн можна на сайті сервісу по прийому платежів.

Раз на квартал співробітниками УЖКГ «Біличі» виробляється обстеження будинків, сходових прольотів і клітин, а також прибудинкової території на предмет захаращення особистими речами Власників квартир. Також проводиться контроль за, та постійно оновлюються газони, клумби і квітники на території  УЖКГ «Біличі» . При виявленні псування комунального майна, витоптування газону та ін., співробітники Підприємства повинні сприяти затриманню винних і відшкодування збитку. Оплата  комунальних послуг  УЖКГ «Біличі» (Коцюбинське) через Інтернет повинна здійснуватися щомісяця.
Також ведуться профілактичні роботи з підтримки ліфтів та ліфтових шахт в робочому стані. Співробітники УЖКГ «Біличі» постійно стежать за належним використанням інженерного обладнання.

Раз на квартал УЖКГ «Біличі» повідомляє Власників квартир про заборгованість за комунальні послуги. Також співробітники УЖКГ «Біличі» зобов'язані стежити за збереженням і належним використанням інженерного обладнання, що знаходиться в квартирах і в приватних будинках. Сплатити комунальні послуги УЖКГ «Біличі» (Коцюбинське) через інтернет за послуги можна не виходячи з дому.

Подробнее...
Скрыть

подарувати добро